Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶ć

melcia

User


Doł±czył: 28 Gru 2007

   

Wysłany: 2007-12-28, 22:05   o co Mu biega??

Hejka. Mam problem a w sumie pytanko poprostu podoba mi sie pewien chłopak a raczej kolega z klasy jest miły , koleżenski , no i nie wiedzacy czego chce;/. Wie o tym ze mi sie podoba. Jego dobra kolezanka sie dowiedziala czy on cos do mnie... a On jej na to: ze Narazie nie chce miec dziewczyny.
Na GG prawie cały czas piszemy o wszystkim natomiast w szkole na przerwie czasem cos tam powie.. jak myslicie o co mu chodzi??



nie dawno spytałam sie Go na gg czy mam jakies szanse u Niego. On na to: ze "nie ma u niego kryterium szans, ale na obecna chwile nie masz szans nie szukam miłosci". Napisal rowniez: "ze jesli by ze mna wiecej gadal w realu niz na gg to zdanie napewno by zmienil".
Zaczal podrywac mnie jeden kolega z klasy no i ON powiedzial ze mu sie to nie podoba . i dodal : "ale ja moze juz taki mam charakter ze sobie nie wezme nikomu nie dam" Co o tym sadzicie??moga byc szanse za jakis czas? czy raczej nie. a i w szkole na lekcjach spoglada na mnie albo na przerwach to czesto sama zauwazyłam az mi glupio czemu było:P
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2007-12-28, 23:24   

Zawsze są szanse. Może on po prostu jest nie śmiały i dlatego w szkole tak mało gadacie? Postaraj się sama do niego zagadywać tak jak na gg. Ograniczając się do takich kontaktów przez internet lub telefon daleko się nie zajdzie, uwierz mi, bo wiem coś o tym. ;-)
 

Malinka  

User

Zaczarowana...



Wiek: 31

Doł±czyła: 22 Sty 2008

Sk±d: CiechanĂłw

   

Wysłany: 2008-01-24, 16:11   

Dość dziwny chłopak... Ale szansa na pewno jest... Bo zawsze warto próbować prawda?

lipek napisał/a:

Może on po prostu jest nie śmiały i dlatego w szkole tak mało gadacie?



Zgodzę się... Bardzo możliwe, że ten chłopak jest nieśmiały. Ma trudny charakter to prawda. Staraj się rozmawiać z nim częściej na realu, bo na gg owszem porozmawiasz, ale to nie to samo co na żywo ;) Próbuj dalej, a może się uda :D

ÂŻyczÄ™ powodzenia.
_________________
,` tęsknię za ciszą bezludnych wysp ... `,
 

Jocker  

Wymiatacz

Versatis.pl



Wiek: 31

Doł±czył: 13 PaĽ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2008-03-20, 19:40   

Myślę że koleś jest nieśmiały,ale z tego co tu piszesz widzę że dogadał bym się z kolesiem bo mamy podobne charaktery :-D
_________________
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Doł±czyła: 13 PaĽ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2008-03-21, 19:19   

hmm jeśli na prawdę Ci na nim zależy to moim zdaniem powinnaś podejść do niego w realu i zacząć rozmowę; powiedz mu co czujesz i normalnie pogadaj :) a jeśli nie jest tego wart odpuść go sobie.

Do Jockera ;)

Jocker napisał/a:

Myślę że koleś jest nieśmiały, ale z tego co tu piszesz widzę że dogadał bym się z kolesiem bo mamy podobne charaktery



No nie całkiem się tu zgodzę ;p może i jesteś zdeczka nieśmiały ale z tego co ja o Tobie wiem ( a jest tego trochę ;) reszta się nie zgadza ;) ale okej pozdrowienia dla Ciebie ;P
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Jocker  

Wymiatacz

Versatis.pl



Wiek: 31

Doł±czył: 13 PaĽ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2008-03-21, 19:26   

kasiaaa, wiesz tyle ile pozwoliłem abyś się dowiedziała 8-)
_________________
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Doł±czyła: 13 PaĽ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2008-03-21, 19:29   

Cytat:

kasiaaa, wiesz tyle ile pozwoliłem abyś się dowiedziała



Oj nie bądz taki pewny Jockerr ;) Nie będę tu lecieć przykładami ale czasem się zagalopowałeś, ale to dobrze ;) :roll:
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Doł±czyła: 06 Kwi 2008

   

Wysłany: 2008-04-11, 18:17   

Szansa jest. Gadaj z nim duĹĽo w realu. MoĹĽe jakiĹ› spacerek razem ;-) I zbliĹĽycie siÄ™ do siebie.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 04 Maj 2008

   

Wysłany: 2008-05-06, 19:10   

gadać, gadać i się poznawać!
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum MĹ‚odzieĹĽowym
 

Kasia@  

Stały User


Wiek: 35

Doł±czyła: 28 Kwi 2008

   

Wysłany: 2008-05-06, 20:22   

Zgodzę się z opiniami wyżej. Ale też bez przesady. Jak dziewczyna będzie nachalna to chłopak się spłoszy. Wszystko z umiarem ;-) A myślę, że szanse są i powodzenia ;-)
Wiem, że nie ja tu jestem od zwracania uwagi. Ale zauważyłam pewną dziwną rzecz. melcia założyła już drugi albo trzeci temat, który dotyczy tego chłopaka i, moim zdaniem, tego samego problemu...
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 04 Maj 2008

   

Wysłany: 2008-05-06, 22:45   

Hm, faktycznie coś tu się powtórzyło.
Na autora co prawda nie zwróciłam uwagi (bez obrazy Melcia)
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum MĹ‚odzieĹĽowym
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com