Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-04-27, 10:58   

DeVaneio napisa³/a:

Przecież podałem ci przyczynę dlaczego chrześcijanie są tam mordowani :-D


Ale ja o to nie pytałam.
Nic nie usprawiedliwia mordowania ludzi.

DeVaneio napisa³/a:

Bo moim zdaniem oczekiwałaś że każdy się z Tobą zgodzi czyli na wspólne potępienie takiego zachowania a moje argumenty to podważyły.


Wcale tego tego nie oczekiwałam, a Twoje argumenty w moim odczuciu niczego nie podważyły.
Żeby było jasne. Miałeś prawo wyrazić swoje zdanie i wyraziłeś je, ale i ja miałam prawo zareagować tak, jak zareagowałam, czyli odmówić podjęcia dyskusji. Jako "moderator" powinieneś to wiedzieć.

DeVaneio napisa³/a:

Ja zaufany?
Na jakiej podstawie tak uważasz?


Zadufany, nie zaufany. Literówka, która dużo zmienia :-)
Przykładzik:

DeVaneio napisa³/a:

Sprytna manipulacja ale do DeVaneio to ci jeszcze brakuje.


To była odpowiedź na post DeSade. Ja myślę, że niczego jej nie brakuje. Dyskutować potrafi :-)

DeVaneio napisa³/a:

A może poprostu masz paranoje i jesteś egocentrykiem i każda wypowiedź której nie rozumiesz bierzesz do siebie i zakładasz że to atak w twoją osobę :chytry: ?


O matko... Po co ja z nim w ogóle rozmawiam? :-o

DeVaneio napisa³/a:

Tym bardziej że ani razu cię nie obraziłem a ty w bezczelny i kłamiliwy sposob mi to wmawiasz.
Nie wstyd ci?


Ręce opadają.

DeVaneio napisa³/a:


To tak jak byłoby Ci szkdoa że ludzie umierają. Wszyscy umrzemy przecież. Tak funkcjonuje świat.


No, to już jest przynajmniej jakiś temat do dyskusji.

DeVaneio napisa³/a:

Ja ci cały czas jak krowie przy rowie pokazuje gdzie jest przyczyna tych morderstw. Gdyby nie biali co pobili Indie i nie narzucili im tej religii wcale by do tego nie doszło.
Rozumiesz teraz?


Nie ma pewności, czy by nie doszło.
A Ty rozumiesz, że ja nie pytałam o przyczynę tego morderstwa? Przyczyna mnie nie interesuje, bo każdą motywację zabijania niewinnych ludzi potępiam w całej rozciągłości. Ci konkretni ludzie, którzy zginęli, nie mieli nic wspólnego z tymi działaniami "białych", do których tak się przyczepiłeś.

DeVaneio napisa³/a:

Prawda najprawdziwsza ;)


Masło maślane.

DeVaneio napisa³/a:

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

jeśli coś jest głupie, to nie warto tracić czasu, aby to uzasadniać


Co jest głupie według ciebie?


Przeczytaj jeszcze raz tę część Twojego poprzedniego postu, do której się odniosłam w tym cytacie, to może zrozumiesz bezsens Twojego obecnego pytania.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-27, 11:11   

Japierdziele ale tu wychodzi syf.
Czytam to i w jakimś momencie następuje reset jakby nic wcześniej nie było i te same pytania na które odpowiedź jest wyżej.
Jaka beczka zażenowania... :facepalm:
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 11:14   

Cytat:

Miałeś prawo wyrazić swoje zdanie i wyraziłeś je, ale i ja miałam prawo zareagować tak, jak zareagowałam, czyli odmówić podjęcia dyskusji. Jako "moderator" powinieneś to wiedzieć.


To dlaczego mnie nie olaałs?

Cytat:

Zadufany, nie zaufany. Literówka, która dużo zmienia


Punkt dla ciebie ;)

Cytat:

To była odpowiedź na post DeSade. Ja myślę, że niczego jej nie brakuje. Dyskutować potrafi


DeSade często troluje jak ja :-D

Cytat:

Ręce opadają.


No gdzie ja cie obraziłem???

Cytat:

Nie ma pewności, czy by nie doszło.
A Ty rozumiesz, że ja nie pytałam o przyczynę tego morderstwa?


To chciałaś w takim razie dyskusji z poetami co nie rozumieją świata :-D ?

Cytat:

Przyczyna mnie nie interesuje, bo każdą motywację zabijania niewinnych ludzi potępiam w całej rozciągłości.


A co z aborcjÄ… :chytry: ?

Cytat:

Ci konkretni ludzie, którzy zginęli, nie mieli nic wspólnego z tymi działaniami "białych", do których tak się przyczepiłeś.


Mieli.
Wyznawaili religie która przybyła zza oceanu wraz z Imperium Brytyjskim.

Cytat:

Przeczytaj jeszcze raz tę część Twojego poprzedniego postu, do której się odniosłam w tym cytacie, to może zrozumiesz bezsens Twojego obecnego pytania.


To nie są głupie tematy tylko trudne i kontrowersyjne o których trzeba rozmawiać.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2019-04-27, 11:18   

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

DeVaneio napisa³/a:


Wsystrczyło by tylko żeby Kasia podała powód dla czego się nie zgadza. Nikt jej nie kazał odpisywać mogła mój post zignorować


Tu masz pełną rację - popełniłam błąd, że nie zignorowałam Twojej wypowiedzi.
Ale na przyszłość poprawię się w tym względzie, obiecuję :-)



Myślę, że nie ma co kopać się z koniem
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 11:23   

Cytat:

Japierdziele ale tu wychodzi syf.
Czytam to i w jakimś momencie następuje reset jakby nic wcześniej nie było i te same pytania na które odpowiedź jest wyżej.
Jaka beczka zażenowania...


Jak odpowiedzi są nie precyzyjnie to jest to jedyny sposób.

Syf to wyszedł wtedy jak pewien zraniony naswrażliwy paranoik i egoenctryk pisał do mnie na priva że się na niego uwziąłem i co jest ciekawe nie potrafił podać żadnego przykładu :-D
Sumtne :zalamany:

Cytat:

Myślę, że nie ma co kopać się z koniem


Też nie wiem po co ta dyskusja i ten temat. Ja bym to wszystkowyjaśnił w jednym zdaniu :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-04-27, 11:25   

DeVaneio napisa³/a:

To dlaczego mnie nie olaałs?


Właśnie sama nie wiem :-| Ale wyżej w tym wątku przyznałam już przecież, że to był mój błąd.

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Ręce opadają.


No gdzie ja cie obraziłem???


Chyba muszę zastosować Twoją strategię: a gdzie ja napisałam, że mnie obraziłeś? :-)

DeVaneio napisa³/a:

To chciałaś w takim razie dyskusji z poetami co nie rozumieją świata :-D ?


Niech Ci będzie.

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Przyczyna mnie nie interesuje, bo każdą motywację zabijania niewinnych ludzi potępiam w całej rozciągłości.


A co z aborcjÄ… :chytry: ?


Jak to co? Aborcję potępiam całym sercem.

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Ci konkretni ludzie, którzy zginęli, nie mieli nic wspólnego z tymi działaniami "białych", do których tak się przyczepiłeś.


Mieli.
Wyznawaili religie która przybyła zza oceanu wraz z Imperium Brytyjskim.


Spoko. I tak siÄ™ nie zrozumiemy.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 11:35   

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Chyba muszę zastosować Twoją strategię: a gdzie ja napisałam, że mnie obraziłeś?



Jednak takiej serii pogardliwych uwag co do moich możliwości myślenia i wypowiadania się, jaką zeserwował mi DeVaneio, już dawno nie zaliczyłam. Nie żebym się tym przejmowała, ale wydaje mi się, że została tu przekroczona pewna norma "przyzwoitości" (vide choćby te głupawe uwagi o owulacji i inne docinki seksistowskie).

Cytat:

Niech Ci będzie.


:]

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Jak to co? Aborcję potępiam całym sercem.


A dziecko z gwałtu?

Cytat:

Spoko. I tak siÄ™ nie zrozumiemy.


Zrozumiemy. Musisz tylko chcieć ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-27, 11:46   

DeVaneio napisa³/a:

Jak odpowiedzi są nie precyzyjnie to jest to jedyny sposób.



Bardziej precyzyjniejszym nie da się być.To już adresat ma coś z odbiorem nie tak. :-)

DeVaneio napisa³/a:

Jednak takiej serii pogardliwych uwag co do moich możliwości myślenia i wypowiadania się, jaką zeserwował mi DeVaneio, już dawno nie zaliczyłam. Nie żebym się tym przejmowała, ale wydaje mi się, że została tu przekroczona pewna norma "przyzwoitości" (vide choćby te głupawe uwagi o owulacji i inne docinki seksistowskie).



To jest obrażenie?
Jaki wrażliwiec z tego naszego moderatora z bożej łaski. :mrgreen:
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 11:49   

Cytat:

Bardziej precyzyjniejszym nie da się być.To już adresat ma coś z odbiorem nie tak.


Podaj przykald gdzie adresat jest precyzyjny a odbiorca czyli ja nie.

Cytat:

To jest obrażenie?


Prawdopodobnie o to jej chodzi. Zaraz siÄ™ tym zajmÄ™.

Cytat:

Jaki wrażliwiec z tego naszego moderatora z bożej łaski.


Pewnie :-| . Zaraz zacznę myśleć że jestem w połowie kobietą :]
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-04-27, 11:51   

DeVaneio napisa³/a:

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Chyba muszę zastosować Twoją strategię: a gdzie ja napisałam, że mnie obraziłeś?



Jednak takiej serii pogardliwych uwag co do moich możliwości myślenia i wypowiadania się, jaką zeserwował mi DeVaneio, już dawno nie zaliczyłam. Nie żebym się tym przejmowała, ale wydaje mi się, że została tu przekroczona pewna norma "przyzwoitości" (vide choćby te głupawe uwagi o owulacji i inne docinki seksistowskie).


No? I gdzie tu użyłam słowa "obrazić"? Napisałam, że ewidentnie przegiąłeś z tymi uwagami, a ściślej, że przekroczyłeś normę kulturalnej dyskusji. Inni, owszem, pisali o obrażaniu i używali tego słowa, ale nie ja.
Ja się nie obrażam, jak widzisz, w przeciwnym razie nie dyskutowałabym z Tobą dalej ;-)

DeVaneio napisa³/a:

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Jak to co? Aborcję potępiam całym sercem.


A dziecko z gwałtu?


Dziecko z gwałtu nie jest winne temu, w jaki sposób zostało poczęte.
Nie potrafię wczuć się w psychikę kobiety w takiej sytuacji, na pewno jest to potworne doświadczenie i nie mam wątpliwości, że można takie dziecko znienawidzić. Jednak zabicie go to nadal zbrodnia, a zbrodnia dodatkowo obciąża psychikę. Są na ten temat badania - na początku może i jest ulga, że problem się rozwiązał, ale potem to wraca i męczy, czasami dopiero na starość.
Oczywiście ludzie mają różną wrażliwość, ale fakt pozostaje faktem - zabicie człowieka na jakimkolwiek etapie jego życia to morderstwo. Bez względu na okoliczności, jakimi usprawiedliwia się ten czyn.

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Spoko. I tak siÄ™ nie zrozumiemy.


Zrozumiemy. Musisz tylko chcieć ;)


Tak mówisz? No to chyba zacznę być dobrej myśli...

[ Dodano: 2019-04-27, 11:59 ]

acoo123 napisa³/a:

Bardziej precyzyjniejszym nie da się być.To już adresat ma coś z odbiorem nie tak. :-)


To jest niestety główny problem komunikacji międzyludzkiej - kiedy nadawca nadaje X, a odbiorca odbiera Y, który z X nie ma nic wspólnego, komunikacja pada.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 12:03   

Cytat:

No? I gdzie tu użyłam słowa "obrazić"?


Mój błąd :-)
Ale momencik. Przecież tam są słowa które sugerują negatywne emocje przecież :
*pogardliwych uwag
*choćby te głupawe uwagi o owulacji i inne docinki seksistowskie

A tutaj?
Moderator jest od tego, żeby moderować dyskusję (zajrzyj do słownika, jeśli znaczenie tego czasownika ad hoc jest dla Ciebie za trudne), a nie jątrzyć, obrażać i do tego wygłaszać seksistowskie farmazony.

No i nade wszystko - czy taka światła i logicznie myśląca osoba jak Ty powinna się zniżać do dyskusji z tak emocjonalnie i nielogicznie myślącą osobą jak ja? Bądź logiczny i szanuj się, skarbie, bo wiesz... jeszcze Ci reputacja w dół poleci :-)
Dobrej nocy!

A myślałam już, że tacy "moderatorzy" to norma na tym forum i poczułam się lekko zniesmaczona.


kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Napisałam, że ewidentnie przegiąłeś z tymi uwagami, a ściślej, że przekroczyłeś normę kulturalnej dyskusji.


Raczej dodałem jej smaku dynamiki i pikanterii :evil:

Cytat:

Ja się nie obrażam, jak widzisz, w przeciwnym razie nie dyskutowałabym z Tobą dalej


Skoro się nie obrażasz to mnie znowu okszukałaś bo jeżeli się nie obrażasz to znaczy że nie jesteś emocjonalną i nielogiczna osoba.
Nie wstyd ci tak kłamać? :-)

Cytat:

Dziecko z gwałtu nie jest winne temu, w jaki sposób zostało poczęte.
Nie potrafię wczuć się w psychikę kobiety w takiej sytuacji, na pewno jest to potworne doświadczenie i nie mam wątpliwości, że można takie dziecko znienawidzić. Jednak zabicie go to nadal zbrodnia, a zbrodnia dodatkowo obciąża psychikę. Są na ten temat badania - na początku może i jest ulga, że problem się rozwiązał, ale potem to wraca i męczy, czasami dopiero na starość.
Oczywiście ludzie mają różną wrażliwość, ale fakt pozostaje faktem - zabicie człowieka na jakimkolwiek etapie jego życia to morderstwo. Bez względu na okoliczności, jakimi usprawiedliwia się ten czyn.


Szanuje :-)

Cytat:

Tak mówisz? No to chyba zacznę być dobrej myśli...


Więcej wiary siostro :-D
Już jesteśmy bliżej niż dalej
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-27, 12:10   

DeVaneio napisa³/a:

Pewnie . Zaraz zacznę myśleć że jestem w połowie kobietą



TY TEŻ?!... o jejku jak miło się zrobiło :hyhy:

DeVaneio napisa³/a:

Podaj przykald gdzie adresat jest precyzyjny a odbiorca czyli ja nie.



A proszÄ™ uprzejmie

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Wiele (bardzo wiele) z nich to obelgi pod adresem chrześcijan, wyśmiewanie wiary w Chrystusa, jakieś przepychanki polityczne, uwagi domorosłych "teologów" typu "no to macie dowód na to, że Bóg nie nie istnieje, bo by do tego nie dopuścił" (argument rodem z przedszkola) itp.


Cytat:

Gdyż Brytyjczycy którzy ich podbili byli anglikanami czyli odłamem chrześcijaństwa.
Bardziej chodzi o nie istnienie tego nelogiczengo Boga opisanego w Biblii czyli Boga chrześcijan co nie wyklucza że żadnego Boga nie ma

.

Dalej nie chciało mi się szukać ale jest masa takich bezsensów twojego autorstwa :-)

LubiÄ™ ten cytat
''Gdyż Brytyjczycy którzy ich podbili byli anglikanami czyli odłamem chrześcijaństwa. ''
Piękny popis dedukcji o pochodzeniu Brytyjczyków do dziś nie wiem jak ty to zrobiłeś.Ewidentne braki w wiedzy PODSTAWOWEJ o historii.
OdnoszÄ…c siÄ™ do tego co ma piernik do wiatraka nie wiadomo?
Jest rozmowa o katastrofie a tutaj ''Bo bili siÄ™ dawno temu i ciul''

Kontynuować dalej z tymi cytatami żebyśmy mogli się bardziej z ciebie pośmiać czy już pasujesz? :ups:

''DEFENSYWNA OBRONA''

[ Dodano: 2019-04-27, 12:14 ]

DeVaneio napisa³/a:

Moderator jest od tego, żeby moderować dyskusję (zajrzyj do słownika, jeśli znaczenie tego czasownika ad hoc jest dla Ciebie za trudne), a nie jątrzyć, obrażać i do tego wygłaszać seksistowskie farmazony.

No i nade wszystko - czy taka światła i logicznie myśląca osoba jak Ty powinna się zniżać do dyskusji z tak emocjonalnie i nielogicznie myślącą osobą jak ja? Bądź logiczny i szanuj się, skarbie, bo wiesz... jeszcze Ci reputacja w dół poleci
Dobrej nocy!

A myślałam już, że tacy "moderatorzy" to norma na tym forum i poczułam się lekko zniesmaczona.



Widzisz kobieta jest od ciebie mądrzejsza DeV co z ciebie wyrosło.Zawiodłem się na tobie.

DeVaneio napisa³/a:

Skoro się nie obrażasz to mnie znowu okszukałaś bo jeżeli się nie obrażasz to znaczy że nie jesteś emocjonalną i nielogiczna osoba.
Nie wstyd ci tak kłamać?



Ciekawe ile ty razy uciekałeś od dyskusji jak ktoś miał więcej argumentów od ciebie :mrgreen:
Nie ładnie tak zostawiać rozmówcę będąc obrażonym tym że ktoś ma więcej argumentów niż ty. :-)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 12:28   

Cytat:

TY TEŻ?!... o jejku jak miło się zrobiło


:-D

Cytat:

Dalej nie chciało mi się szukać ale jest masa takich bezsensów twojego autorstwa


A co tutaj jest bez sensu?

acoo123 napisa³/a:

LubiÄ™ ten cytat
''Gdyż Brytyjczycy którzy ich podbili byli anglikanami czyli odłamem chrześcijaństwa. ''
Piękny popis dedukcji o pochodzeniu Brytyjczyków do dziś nie wiem jak ty to zrobiłeś.Ewidentne braki w wiedzy PODSTAWOWEJ o historii.


Przeczytaj to proszę i nie pisz wieciej głupot
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Anglikanizm

Cytat:

Jest rozmowa o katastrofie a tutaj ''Bo bili siÄ™ dawno temu i ciul''


To że ty nie umiesz myśleć przyczynowo skutkowo to nie moja wina :zalamany:

Cytat:

Kontynuować dalej z tymi cytatami żebyśmy mogli się bardziej z ciebie pośmiać czy już pasujesz?


Dawaj, robi siÄ™ coraz ciekawiej :-D

Cytat:

'DEFENSYWNA OBRONA''


To fakt :-D
napisałem coś takiego. Ale musisz mi uwierzyć że zrobiłem to pod wpływem emocji :oczami:

Cytat:

Widzisz kobieta jest od ciebie mądrzejsza DeV co z ciebie wyrosło.Zawiodłem się na tobie.


Co to ma wspólnego z dyskusją?

Cytat:

Ciekawe ile ty razy uciekałeś od dyskusji jak ktoś miał więcej argumentów od ciebie


Ja nigdy nie uciekłem od dyskusji kłamczuchu ;)

Cytat:

Nie ładnie tak zostawiać rozmówcę będąc obrażonym tym że ktoś ma więcej argumentów niż ty


Wiesz co. Weź najpierw poczytaj o Anglikanach ok? :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-04-27, 12:34   

No dobrze, dobrze, niech Ci będzie :-) Uniosłam się w paru miejscach i bynajmniej tego nie cofam, bo napisałam prawdę. To było też nawiązanie do wypowiedzi innych użytkowników, którzy także poczuli się przez Ciebie potraktowani nie najlepiej.
Co nie zmienia faktu, że nie pogniewałam się na Ciebie "na śmierć", a jedynie poczułam w którymś momencie, że dyskusja jest bez sensu. Może w przyszłości będzie lepiej.

DeVaneio napisa³/a:

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Napisałam, że ewidentnie przegiąłeś z tymi uwagami, a ściślej, że przekroczyłeś normę kulturalnej dyskusji.


Raczej dodałem jej smaku dynamiki i pikanterii :evil:


Aha :kwasny:

DeVaneio napisa³/a:


Cytat:

Ja się nie obrażam, jak widzisz, w przeciwnym razie nie dyskutowałabym z Tobą dalej


Skoro się nie obrażasz to mnie znowu okszukałaś bo jeżeli się nie obrażasz to znaczy że nie jesteś emocjonalną i nielogiczna osoba.
Nie wstyd ci tak kłamać? :-)


Nie wierz nigdy kobiecie, mikserku.

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Dziecko z gwałtu nie jest winne temu, w jaki sposób zostało poczęte.
Nie potrafię wczuć się w psychikę kobiety w takiej sytuacji, na pewno jest to potworne doświadczenie i nie mam wątpliwości, że można takie dziecko znienawidzić. Jednak zabicie go to nadal zbrodnia, a zbrodnia dodatkowo obciąża psychikę. Są na ten temat badania - na początku może i jest ulga, że problem się rozwiązał, ale potem to wraca i męczy, czasami dopiero na starość.
Oczywiście ludzie mają różną wrażliwość, ale fakt pozostaje faktem - zabicie człowieka na jakimkolwiek etapie jego życia to morderstwo. Bez względu na okoliczności, jakimi usprawiedliwia się ten czyn.


Szanuje :-)


:-)

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Tak mówisz? No to chyba zacznę być dobrej myśli...


Więcej wiary siostro :-D
Już jesteśmy bliżej niż dalej


CieszÄ™ siÄ™, bracie.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-27, 12:37   

DeVaneio napisa³/a:

A co tutaj jest bez sensu?



:facepalm: :mrgreen:

DeVaneio napisa³/a:

Przeczytaj to proszę i nie pisz wieciej głupot
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Anglikanizm



CZYLI NAWET Z TĄ WIEDZĄ C.... WIESZ O chrześcijaństwie...
Powiedz to jakiemuś katechecie że protestanci i chrześcijanie to to samo.

DeVaneio napisa³/a:

Ja nigdy nie uciekłem od dyskusji kłamczuchu



Szkoda że nie zapisywałem wiadomości z shoutboxa z rozmów.

DeVaneio napisa³/a:

Co to ma wspólnego z dyskusją?



Wszystko twój brak wiedzy o tym co piszesz :znudzony:

Przykład twojego działania (przykładowy dialog na podstawie twoich wypowiedzi)
Ktoś:Ziemia jest okrągła!
DeV: Nie prawda.Bo byśmy wylecieli samolotem w kosmos.
Ktoś: Że co?
DeV: No tak przecież jakiś arab tak powiedział to tak musi być.

Tak DeV twoje argumenty porównałem do argumentów że ziemia jest płaska. :kijemgo: :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com