Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-04-08, 21:17

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-11-11, 23:33   Obchody 11 listopada 2013

Jak tylko odpaliłem komputer i serwis z wiadomościami zasypały mnie takie nagłówki jak w załączniku. Co o tym myślicie? Pytanie, czy na prawdę nie da się z tym nic zrobić? Uważacie, że powinno się zakazać organizacji tego typu "manifestacji"?

gazetapl.jpg

Plik ¶ci±gniêto 10 raz(y) 298,49 KB

 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-11-12, 02:35   

A ja wiem, nawet siÄ™ tym nie interesujÄ™.
Generalnie wszyscy wszystkich na wszystkich napuszczają, próbują coś komuś udowodnić, wysyłają podstawionych gości, a przy okazji wszystkie okoliczne drechy są zadowolone, bo mogą w tej politycznej wojnie zrobić na ulicach rozpierdziel. Wszystko z okazji odzyskania niepodległości xP

Już wszyscy czują to, będzie jedenasty, będą czady. No i fakt, były jak zwykle.
Ja w ten dzień specjalnie włączam tryb apolityczności, lewacy, drechy, faszyści czy cokolwiek, to w sumie i tak nie ma chwilowo większego znaczenia, bo tam po ulicach i tak głównie działają dresy
_________________
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-11-12, 09:55   

Jeśli każda staja pokaże tylko "dresy" to Jakub myśli później tak jak teraz., Mogę się zgodzić,że głównie "dresy" tam odpierdalają. Kij go wie kto ma rację, jeden uczestnik obarcza winą policjantów, inny narodowców, narodowcy lewaków, i tak w kółko.
Ja mam na to wywalone, wywiesiłem flagę przed dom i takie były moje obchody 11.listopada, a tam w stolicy to mogą się nawet pozabijać. Ale żeby przez "dresy" zakasywać obchodu Dnia Niepodległości, na to przyzwolenia nie dam. A polskie służby miały prawo prosić o pomoc jednostki z innych krajów, Komor coś tam podpisał takiego, od bulu mógłbym to znaleźć.
_________________
You know who i am
 

xFanatiC  

Stały User

sarmata



Wiek: 26

Do³±czy³: 01 Sty 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-11-12, 12:15   

Idę na marsz, wracam do domu, włączam telewizję a tam dwa różne światy :-o
Uczestników było około 100tys. I marsz był na prawdę dużo spokojniejszy niż w zeszłym roku. Nie pierwszy już raz spłonęła tęcza, społeczeństwo po raz 4 czy 5 pokazało, że sobie nie życzy propagowania pedalstwa i ichniego stylu życia w stolicy, ogólnie popieram aczkolwiek można to było zrobić w inny dzień, teraz jest tylko pożywka dla mediów i rządu. Kolejny fakt, że tęcza ta była poza trasą Marszu Niepodległości więc dlaczego organizatorzy mają za to odpowiadać? Jak ktoś odłącza się od manifestacji to chyba odpowiada za niego normalnie policja. Czy może organizatorzy odpowiadają za cała Warszawę albo może nawet całą Polskę, hę? Buda pod ambasadą rosyjską, tutaj moim zdaniem również nie popisała się policja. W zeszłym roku ambasada ta była obstawiona przez policje, a na jej terenie stali ludzie uzbrojeni w karabiny maszynowe (prawdopodobnie AK47) z ostrą amunicją. W tym roku nikt ambasady nie pilnował, dlaczego? Chyba to jest oczywiste, iż jest to miejsce mogące budzić negatywne emocje. Lewacki squat... Wszyscy chętnie mówią o ataku a nikt nie wspomina o tym, że zaczęło się od tego, że właśnie ludzie z dachu owego squatu rzucali butelkami, koktajlami mołotowa a podobno również siekierami (sic!), aczkolwiek owych siekier nie widziałem stąd PODOBNO.
Wiadomo, NIE WSZYSCY KTÓRZY BYLI NA MN S¡ ¦WIÊCI, nie mówię tego. Ale gdy na 100tys ludzi zatrzymanych jest bodajże ok. 60 to są INCYDENTY. I na prawdę, można było pokazać rodziny z dziećmi, starszych ludzi, tłumy z biało-czerwonymi flagami. Za to media wolą pokazać kilku gamoni wyrywających drzewko, to uważam za żałosne.
Czołem Wielkiej Polsce!
element wywrotowy, chuligani i faszyści!:
_________________
Whatever you do, don't be another brick in the wall.
 

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 12:56   

xFanatiC napisa³/a:

Nie pierwszy już raz spłonęła tęcza, społeczeństwo po raz 4 czy 5 pokazało, że sobie nie życzy propagowania pedalstwa i ichniego stylu życia w stolicy, ogólnie popieram aczkolwiek można to było zrobić w inny dzień, teraz jest tylko pożywka dla mediów i rządu.


Wiadomo, taka prawacka logika - pobić/spalić to, co jest niezgodne z prawicą. Jak widać po Twojej wypowiedzi, prawica to zwykłe bydło, co przemocą chce rozwiązać każdy problem.

xFanatiC napisa³/a:

W tym roku nikt ambasady nie pilnował, dlaczego?


Po pierwsze nie powinno być nawet powodu, by stawiać przed ambasadą wojska. Ty tu jakąś anarchię proponujesz, gdzie nie ma nic złego w ataku na obcą ambasadę, jeżeli ta nie jest chroniona przez pluton wojska.

xFanatiC napisa³/a:

Ale gdy na 100tys ludzi zatrzymanych jest bodajże ok. 60 to są INCYDENTY.


To są zatrzymane incydenty. Całej masy bandytów się nie udało wyłapać. Rzucanie kostką brukową, wyrywanie drzewek, podpalanie tęczy, ataki na ambasadę, ataki na policję - tak bardzo patriotyczne...
Organizatorzy obiecali, że nic takiego miejsca nie będzie miało, miejsce miało, co nie dziwi zresztą nikogo, w końcu to prawica.

xFanatiC napisa³/a:

Czołem Wielkiej Polsce!


Czołem! Wielka Polska od kałuży do kałuży!
 

wralpl  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 55

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 14:19   

Cytat:

Wiadomo, taka prawacka logika - pobić/spalić to, co jest niezgodne z prawicą. Jak widać po Twojej wypowiedzi, prawica to zwykłe bydło, co przemocą chce rozwiązać każdy problem.



Tak, spalenie tęczy wybudowanej z pieniedzy publicznych to taka straszna przemoc. Oczywiście nie można się oprzeć przed wrzuceniem komentarza, że takie akcje oparte na przemocy to "logika prawicy".
Bo lewaki to przecież takie niewinne owieczki, jak te z Rote Armee Fraktion czy Brigate Rosse, czy w Polsce bandy z anthify chodzące z nożami



W spaleniu tej zasranej tęczy nie ma większej przemocy niż przez akcje lewackich faszystoantyfaszytów, czy ekonazistów.

Cytat:

Po pierwsze nie powinno być nawet powodu, by stawiać przed ambasadą wojska. Ty tu jakąś anarchię proponujesz, gdzie nie ma nic złego w ataku na obcą ambasadę, jeżeli ta nie jest chroniona przez pluton wojska.



Nie powinno być nawet powodu by istniało państwo idąc takim lewackim rozumowaniem. W 100 tyś tłumie zawsze znajdzie się paru degeneratów, a ambasada bolszewików jest nad wyraz wdzięcznym obiektem wyładowania emocji, dlatego kompletną głupotą jest pozostawienie jej bez ochrony.


Cytat:

To są zatrzymane incydenty. Całej masy bandytów się nie udało wyłapać. Rzucanie kostką brukową, wyrywanie drzewek, podpalanie tęczy, ataki na ambasadę, ataki na policję - tak bardzo patriotyczne...
Organizatorzy obiecali, że nic takiego miejsca nie będzie miało, miejsce miało, co nie dziwi zresztą nikogo, w końcu to prawica.



Podpalanie tęczy, tak samo jak kiedyś podpalanie komitetów partyjnych jest patriotyczne o/ o/ o/

Cytat:

Czołem! Wielka Polska od kałuży do kałuży!



Czas by Orzeł wyplątał się z macek.
_________________
Tu ne cede malis, sed contra audentior ito.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-11-12, 14:30   

wralplto albo ci szkoda tej tęczy albo nie,bo dwa różne stanowiska prezentujesz. Jak czytam twoje wypowiedzi to przejawiasz zdrowe podejście do różnych spraw, a z tą tęczą to mnie dzisiaj zaskoczyłeś. I sam już nie wiem.
_________________
You know who i am
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 14:36   

Dlatego czasem lepiej wyłączyć telewizor, internet. Wstyd mi za polaków. Wstyd za to, jak potrafią się zachować w ważny dla nas dzień. Jeżeli ci to święto nie pasuje lub nie obchodzisz go - zamknij się w domu. Lepsze to niż rozpierdziel na ulicach. Ja rozumiem, że z ta ambasadą rosyjską to historia, Katynie, Smoleńska, etc ale wszystko da się załatwić bez użycia siły.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 14:49   

wralpl napisa³/a:

Tak, spalenie tęczy wybudowanej z pieniedzy publicznych to taka straszna przemoc.


Wiadomo, to nic takiego. Przecież tylko kilka tysięcy poszło w błoto, ponieważ polaczki musiały pokazać jak to one nie są patriotyczne i podpalić symbol okolicy, który ze środowiskami homoseksualnymi nie miał nic wspólnego...

wralpl napisa³/a:

Bo lewaki to przecież takie niewinne owieczki, jak te z Rote Armee Fraktion czy Brigate Rosse, czy w Polsce bandy z anthify chodzące z nożami


Każdego lewaka z nożem należy postawić tam, gdzie prawaka z nożem - pod ścianę.

wralpl napisa³/a:

W spaleniu tej zasranej tęczy nie ma większej przemocy niż przez akcje lewackich faszystoantyfaszytów, czy ekonazistów.


Jak już osiągniesz poziom wykształcenia z biologii na poziomie przynajmniej gimnazjum, to pogadamy o "ekonazizmie", cokolwiek ma to znaczyć (bo wierz mi, Twoje neologizmy mają w sobie tyle sensu, co Twoje poglądy - czyli nic a nic)
Faszystowski antyfaszyzm... Nigdy nie przestanę podziwiać prawackiej logiki...

wralpl napisa³/a:

a ambasada bolszewików


Wiadomość z ostatniej chwili: Bolszewicy już nie istnieją. Proponuję dokształcić Ci się też z historii Rosji, przynajmniej tej z ostatnich kilkudziesięciu lat.

wralpl napisa³/a:

Podpalanie tęczy, tak samo jak kiedyś podpalanie komitetów partyjnych jest patriotyczne o/ o/ o/


Och oczywiście, tak strasznie patriotyczne. Więc ja podpalę Ci dom, tak dla dobra ojczyzny.

A nie, czekaj, nie jestem z prawicy, to nie moje metody.

wralpl napisa³/a:

Czas by Orzeł wyplątał się z macek.


"Fanatyczne grupy obiecują lekarstwo na choroby, których najczęściej sami są objawem"
 

xFanatiC  

Stały User

sarmata



Wiek: 26

Do³±czy³: 01 Sty 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-11-12, 14:58   

HCNOPS napisa³/a:

Wiadomo, to nic takiego. Przecież tylko kilka tysięcy poszło w błoto, ponieważ polaczki musiały pokazać jak to one nie są patriotyczne i podpalić symbol okolicy, który ze środowiskami homoseksualnymi nie miał nic wspólnego...


Gdyby nie odbudowywanie tej tęczy po raz 5 tych tysi poszłoby w błoto trochę mniej, nie uważasz?

HCNOPS napisa³/a:

Jak już osiągniesz poziom wykształcenia z biologii na poziomie przynajmniej gimnazjum, to pogadamy o "ekonazizmie"

Czyli rozumiem, że wielu naukowców nie zgadzających się z ekoterrorystami też nie osiągnęli poziomu wykształcenia z biologii na poziomie przynajmniej gimnazjum? :mrgreen:

HCNOPS napisa³/a:

A nie, czekaj, nie jestem z prawicy, to nie moje metody.


Gdyby wszyscy tak myśleli komunizm nigdy nie zostałby obalony. No cóż, ludzi z Solidarności i ¯ołnierzy Wyklętych też wyzywano od bandytów i faszystów.

HCNOPS napisa³/a:

"Fanatyczne grupy obiecują lekarstwo na choroby, których najczęściej sami są objawem"


Mądre słowa o Antifie.
_________________
Whatever you do, don't be another brick in the wall.
 

wralpl  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 55

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 15:20   

sznurek,

Uznałem to "¯ądam by Ruch Narodowy odbudował tęczę" za niezwykle zabawne, i w ramach lekkiego trollingu założyłem ten temat. Reakcje ludzi mnie jednak załamały...

Cytat:

Każdego lewaka z nożem należy postawić tam, gdzie prawaka z nożem - pod ścianę.


WOOOW jesteś za karą śmierci ? ja też, ale po tobie sie tego nie spodziewałem !
_________________
Tu ne cede malis, sed contra audentior ito.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 18:10   

Cytat:

Czyli rozumiem, że wielu naukowców nie zgadzających się z ekoterrorystami też nie osiągnęli poziomu wykształcenia z biologii na poziomie przynajmniej gimnazjum


Uwielbiam takie slogany . Raz jakiś naukowiec wypowie się nie na temat swojej dziedziny, innym razem nie wgłębi się w temat i palnie coś , a media i przygłupy zaczynają krzyczeć , że globalne ocieplenie to bzdura!. Wszystkie organizacje na świecie potwierdzają , że globalne ocieplenie to fakt , że człowiek zapoczątkował jedno z największych wymierań gatunków na świecie . Jeśli jest inaczej pokaż mi oficjalne stanowisko jakiejś organizacji , która mówi , że globalne ocieplenie to bzdura .

Cytat:

Gdyby wszyscy tak myśleli komunizm nigdy nie zostałby obalony. No cóż, ludzi z Solidarności i ¯ołnierzy Wyklętych też wyzywano od bandytów i faszystów.


Tylko , że komunizm nie został obalony przez skrajną prawicę , nacjonalistów tylko przez demokracje . Ustrój najlepszy na świecie jak pokazuje historia , a wielu nacjonalistów pogardza demokracją .

Cytat:

ramach lekkiego trollingu założyłem ten temat


[/i]
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-11-12, 18:20   

Można to opisać tylko słowem: żenada.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-11-12, 18:24   

:D Swoją drogą drechy robią wstyd wszystkim stroną, gratis politycy podpuszczają kogoś, żeby kogoś przedstawić w złym świetle, dymy są tak czy siak, to jest zawsze pewne. Najlepiej to w ogóle starać się trzymać do tego dystans.

A swoją drogą co zrobił Kaczyński, szybciutko przeniósł swój marsz do Krakowa, PO się z niego śmiało, że boi się konfrontacji.
Jak nie lubię PiSu, to chłop zrobił mądrze. Olał te wszystkie gierki i poszedł z daleka od tego całego syfu, i ma teraz czyste ręce przynajmniej
_________________
 

wralpl  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 55

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-12, 19:18   

Cytat:

Uwielbiam takie slogany . Raz jakiś naukowiec wypowie się nie na temat swojej dziedziny, innym razem nie wgłębi się w temat i palnie coś , a media i przygłupy zaczynają krzyczeć , że globalne ocieplenie to bzdura!. Wszystkie organizacje na świecie potwierdzają , że globalne ocieplenie to fakt , że człowiek zapoczątkował jedno z największych wymierań gatunków na świecie . Jeśli jest inaczej pokaż mi oficjalne stanowisko jakiejś organizacji , która mówi , że globalne ocieplenie to bzdura .



To co teraz piszesz to oczywiste kłamstwo oraz manipulacja. Lub co gorsza ignorancja, dzieciaka ogłupionego propagandą Unii Europejskiej.
Jest sporo naukowców którzy nie zgadzają się z tym, mówią to całkowicie poważnie, oraz badają ten temat, a ten kto podważa fakt istnienia odmiennych opinani w świecie nauki, jest zwykłym oszustem próbującym naginać rzeczywistość by poprzeć swoje tezy. Ty jesteś oszustem oraz nieudacznikiem nie potrafiącym argumentować bez uciekania się do kłamstw oraz manipulacji.

Naukowcy kwestjonujący prawdziwość prognoz klimatycznych IPCC:

Freeman Dyson, emerytowany profesor of the School of Natural Sciences, Institute for Advanced Study; Fellow of the Royal Society
Richard Lindzen, Alfred P. Sloan profesor nauki o atmosferze w Massachusetts Institute of Technology i członek National Academy of Sciences
Nils-Axel Mörner, byÅ‚y szef Paleogeophysics and Geodynamics department at Stockholm University, byÅ‚y przewodniczÄ…cy INQUA Commission on Sea Level Changes and Coastal Evolution (1999–2003)
Garth Paltridge, były naczelny naukowiec, CSIRO Division of Atmospheric Research i emerytowany dyrektor Institute of the Antarctic Cooperative Research Centre, gościnny wykładowca ANU
Philip Stott, emerytowany profesor biogeografii University of London
Hendrik Tennekes, były dyrektor badań, Royal Netherlands Meteorological Institute

Naukowcy twierdzący iż globalne ocieplenie jest spowodowane głównie przez naturalne procesy:

Khabibullo Abdusamatov, matematyk i astronom Pulkovo Observatory of the Russian Academy of Sciences
Sallie Baliunas, astronom, Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics
Ian Clark, hydrolog, profesor, Department of Earth Sciences, University of Ottawa
Chris de Freitas, profesor, School of Geography, Geology and Environmental Science, University of Auckland
David Douglass, fizyk, profesor, Department of Physics and Astronomy, University of Rochester
Don Easterbrook, emerytowany profesor geologii, Western Washington University
William M. Gray, emerytowany profesor oraz szef Tropical Meteorology Project, Department of Atmospheric Science, Colorado State University
William Happer, fizyk, Princeton University
William Kininmonth, meteorolog, były Australijski delegat do World Meteorological Organization Commission for Climatology
David Legates, profesor geografii i dyrektor Center for Climatic Research, University of Delaware
Tad Murty, oceanograf; profesor, Departments of Civil Engineering and Earth Sciences, University of Ottawa
Tim Patterson, paleoklimatolog, i profesor geologii Carleton University in Canada.
Ian Plimer, emerytowany profesor geologii wydobywczej, the University of Adelaide
Nicola Scafetta, badacz w departamencie fizyki Duke University
Tom Segalstad, szef muzeum geologii University of Oslo
Fred Singer ,emerytowany profesor nauki o środowisku University of Virginia
Willie Soon, astrofizyk, Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics
Roy Spencer, główny naukowiec, University of Alabama in Huntsville
Henrik Svensmark, Danish National Space Center
Jan Veizer, geochemik środowiskia, emerytowany profesor University of Ottawa

Naukowcy twierdzący że powód globalnego ocieplenia jest nieznany:

Syun-Ichi Akasofu, były profesor geofizyki i dyrektor-założyciel International Arctic Research Center of the University of Alaska Fairbanks
Claude Allègre, polityk; geochemik, emerytowany profesor Institute of Geophysics (Paris)
Robert C. Balling, Jr., profesor geografii Arizona State University
John Christy, profesor nauk atmosferycznych oraz dyrektor Earth System Science Center at the University of Alabama in Huntsville
Petr Chylek, badacz przestrzeni oraz teledetekcji, Los Alamos National Laboratory
Judith Curry, przewodiczÄ…cy School of Earth and Atmospheric Sciences at the Georgia Institute of Technology
David Deming, profesor geologii University of Oklahoma
Ivar Giaever, emerytowany profesor Rensselaer Polytechnic Institute.
Antonino Zichichi, emerytowany profesor fizyki jÄ…drowej University of Bologna i dyrektor World Federation of Scientists

Naukowcy twierdzący że globalne ocieplenie będzie miało mało negatywnych konsekwencji:

Craig D. Idso, badacz wydziału, Office of Climatology, Arizona State University i założyciel Center for the Study of Carbon Dioxide and Global Change
Sherwood Idso,były fizyk, USDA Water Conservation Laboratory, i adiunkt, Arizona State University
Patrick Michaels, starszy wykładowca Cato Institute i były profesor nauki o środowisku University of Virginia


Dodatkowo w 2012 roku 16 naukowców podpisało list do Wall Street Journal http://online.wsj.com/new...171531838421366
_________________
Tu ne cede malis, sed contra audentior ito.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com