Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Groygle  

Wymiatacz

Lost Soul



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Maj 2010

Sk±d: Z mitow

   

Wys³any: 2010-12-11, 19:03   

Straho napisa³/a:

Kto uwierzy to uwierzy, kto nie to nie. Był u mnie przed chwilą mój wujek, facet w sile wieku. Pisałem tutaj (chyba tutaj) jak to objawił sie jego brat (duch brata), który się powiesił. Pojawił się znów gdy był w Mielnie na wakacjach, gdy kąpał się objawił się duch brata. Wujek opowiadając mi to płakał. Gdy go zobaczył pierwsze się wystraszył, ale zaczęli ze sobą rozmawiać. Więc wujek się pytał go dlaczego się powiesił, powiedział jedynie, że bardzo tego żałuje, że wszystko się skumulowało poszło o potężny majątek. Wujek zaczął się go wypytywać czy spotkał rodziców odparł, że nie albowiem w czyśćcu przebywa, ale są albo w raju albo w niebie. (Zawsze myślałem, ze niebo to raj :-o ) Duch denata też płakał bez przerwy mówił, że żałuje tego co zrobił. Duch wspomniał o jakimś ukrytym testamencie, bo w naszej rodzinie były dwa, jeden w gminie a ten prawdziwy w ukryciu. Powiedział zmarły gdzie jest, i faktycznie tam był. Po jakimś czasie duch znikł. Przed zniknięciem jeszcze mówił, że wahał się popełnić samobójstwo, ale gdy przez szparę stodoły zobaczył jak jego brat odjeżdża założył pętlę na szyję i skoczył.



Ok opowiedziałeś historię i co mamy ci powiedzieć?Nie napisałeś żadnych pytań więc nie wiem co ci napisać.Nie wiem czy wierzysz w duchy,Boga,niebo itp. Ale ja słyszałem już wiele takich historii(zarówno w rodzinie jak i od znajomych).Od kilu lat zastanawiam się nad egzystencją życia ludzkiego i wprawdzie nie doszedłem do niczego.Jeśli podchodzisz do tego poważnie i masz jakieś pytania to pisz postaram się pomóc ;) Interesuję się zaświatami(życiem po życiu),zjawiskami paranormalnymi itp.
 

niesca  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sty 2011

Sk±d: Dolny¶l±sk

   

Wys³any: 2011-01-09, 02:03   

Ja miałam dużo sytuacji z 'duchami'. Zaczęło sie od czasu kiedy w dzień przed chrztem :-o u mnie w domu pojawił sie zakonnik. Widziala go moja mama z tata,pozniej niania. Ja w wieku 7-9 lat mieszkalam w starym domu,tam spotykalam mala dziewczyne ubrana w suknie jak z epoki baroku. Wyprowadzilismy sie. Dopiero po paru dobrych latach to sie powtorzylo. Spotykalam coraz rzadziej az juz nie widuje..
_________________
Jakie to piękne, gdy dziewczyna zapomina, że jest dobrze wychowana.
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-01-09, 15:04   

Ja natomiast widze wszędzie chmury, nie wiem czy wam sie to też objawia ale ja widzę chmury. W nocy nie widze, ale jestem pewien, że to znak od Boga i moich bliskich, przecież nie każdy na codzień widzi chmury. Chmury to przecież zjawy. Nie wiem co o tym myśleć, wy też widzicie chmury, czy tylko ja je widze?
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

niesca  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sty 2011

Sk±d: Dolny¶l±sk

   

Wys³any: 2011-01-09, 15:08   

Ja widziałam zjawy jak normalne osoby z tym,że bez butów ani stóp .. po prostu nad ziemią troszke. Poruszały się ślizgiem. Chmur czy zamazów raczej nie
_________________
Jakie to piękne, gdy dziewczyna zapomina, że jest dobrze wychowana.
 

maciejkow  

User

Mały,nieśmiały


ImiÄ™: Maciek

Wiek: 25

Do³±czy³: 27 Lut 2011

Sk±d: D±browa Górnicza

   

Wys³any: 2011-02-27, 11:20   

psychopathicwizard napisa³/a:

duchy nie istnieją co prawdazdarzają się czasem jakieś paranormalne zjawiska ale ja raczej sceptycznie podchodzę to tego typu rzeczy nie widziałam tego co opisałeś więc też nie uwierzyłam


Osobiście muszę przyznać, że gdy ktoś nie widział nigdy ducha to może nie wierzyć, ale moja mama widziała dwa razy moją zmarła babcię(no dobra może WIDZIA£A jeden raz no ale...)i raz babcia jak już umarła to zadzwoniła do mamy żeby się pożegnać, a drugi raz babcia otworzyła drzwi szafy, w której mamy lustro żeby się przejrzeć.Ja byłem przy tym drugim, ale nie widziałem babci, ponieważ ona pokazała się tylko mamie i widziałem jak szafa się otworzyła i mama była zdziwiona.Tak więc ja wierze w duchy jak ktoś nie wierze to trudno ja nie narzucam nikomu swojego zdania. :-/
_________________
W życiu nikt nie jest sam,
Zawsze są przy tobie miłe osoby,
Trzeba tylko umieć je znaleźć.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-28, 20:20   

"Ja widziałam zjawy jak normalne osoby z tym,że bez butów ani stóp .. po prostu nad ziemią troszke. Poruszały się ślizgiem. Chmur czy zamazów raczej nie"

Ja też. Zaczęło się parę miesięcy temu, kiedy obudziłam się w nocy i zobaczyłam, że ktoś stoi obok mojego łóżka, po chwili go już nie było. Kiedy widzę te duchy, w ogóle się nie boję, nie uciekam, nic nie czuję. Wiem, że nic mi nie zrobią.
Wiem, że nikt mi nie uwierzy, dlatego praktycznie nikomu o tym w moim życiu nie mówię.
Często chodzę na cmentarz, tam jest ich pełno. Ciekawe kiedy to minie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

mikmas  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Wrz 2010

   

Wys³any: 2011-09-30, 16:02   

Ja raz obudziłem się w środku nocy i zobaczyłem... kumpla siedzącego u mnie na parapecie. Był lekko jaśniejszy od otaczającej ciemności (coś jakby oświetlany przez księżyc lekko). Do tego jeszcze rozmawiałem z nim. Cały przebieg rozmowy bardzo dobrze pamiętam. Nie był to sen, bo w pewnym momencie mnie tak mocno wystraszył, że wybiegłem z pokoju przez zamknięte drzwi :D wyrywając zamek.

Czym to było? Stąpam mocno po ziemi, więc i na to mogę znaleźć odpowiedź: coś na zasadzie świadomego lunatykowania. Miałem otwarte oczy, pełna kontrola ciała, jednak i dźwięk i obraz był generowany przez sen nakładając się na "rzeczywistość". Nic paranormalnego :)
 

Olczi  

User


ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³a: 25 Gru 2012

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2012-12-26, 00:29   Re: Objawienie ducha

Straho napisa³/a:

Kto uwierzy to uwierzy, kto nie to nie. Był u mnie przed chwilą mój wujek, facet w sile wieku. Pisałem tutaj (chyba tutaj) jak to objawił sie jego brat (duch brata), który się powiesił. Pojawił się znów gdy był w Mielnie na wakacjach, gdy kąpał się objawił się duch brata. Wujek opowiadając mi to płakał. Gdy go zobaczył pierwsze się wystraszył, ale zaczęli ze sobą rozmawiać. Więc wujek się pytał go dlaczego się powiesił, powiedział jedynie, że bardzo tego żałuje, że wszystko się skumulowało poszło o potężny majątek. Wujek zaczął się go wypytywać czy spotkał rodziców odparł, że nie albowiem w czyśćcu przebywa, ale są albo w raju albo w niebie. (Zawsze myślałem, ze niebo to raj :-o ) Duch denata też płakał bez przerwy mówił, że żałuje tego co zrobił. Duch wspomniał o jakimś ukrytym testamencie, bo w naszej rodzinie były dwa, jeden w gminie a ten prawdziwy w ukryciu. Powiedział zmarły gdzie jest, i faktycznie tam był. Po jakimś czasie duch znikł. Przed zniknięciem jeszcze mówił, że wahał się popełnić samobójstwo, ale gdy przez szparę stodoły zobaczył jak jego brat odjeżdża założył pętlę na szyję i skoczył.




Ja również chcac podzielic sie swoim przezyciem w tym temacie opowiem Wam mój wczorajszy dzien, jest Wigila 24.12.2012 około godz 17 wybralam sie na cmentarz do mojej prababci ktora tak naprawde mnie wychowala,troszczyla sie o mnie, i zawsze byla przy mnie,zawsze moglam sie do niej zwrocic i czulam sie przy niej bezpieczna, zmarla w 2005 roku tuż przed moją komunią, aktualnie mam 16 lat. Moja sytuacja rodzinna jest dosc nieciekawa,zawsze lubiam chodzic na cmentarz i pobyc z nia w ciszy,tego dnia wzielam znicz i opłatek kierujac sie w tamta strone, wypadl mi z kieszeni i wrocilam sie po niego kawałek drogi. Nie wiedzac czemu zawziecie szłam do przodu,gdy doszlam do cmentarza staly pod jego brama doslownie 3 samochody,i zywej duszy poza tym. Kiedy doszlam juz do grobu odpalilam znicz,po chwili modlitewnej ciszy wyjelam z kieszeni opłatek ugryzłam go kawalek i połozylam na wiązanke,nagle zerwal sie straszny wiatr i poczułam sie jakos dziwnie kucnelam przy samym grobie i zaczelam spiewac kolęde (babcia bardzo lubila sluchac jak spiewam) i nagle z moich ust zaczelo brzmiec to jakos dziwnie tak jakby kazde slowo slyszalam oddzielnie,w tem niewiedzac dlaczego odwrocilam sie dostrzeglam jakas kobiete pojawila sie z nikad niewiedzac nadal dlaczego patrzylam caly czas na nia odpalala znicz kilka grobow obok nagle pojawila sie obok grobu babci po lewej stronie szla tak jakby za,powiedzialam dobry wieczor a postac ta odwrocila sie i tylko sie usmiechnela nagle znalazla sie po prawej stronie grobu i powiedziala ,, jestes sam?" (mialam kaptur szalik i schowane wlosy pod kurtke)odparłam ,,sama" powiedziala ,, nie boisz sie? '' powiedziam nie postac usmiechnela sie do mnie ponownie po czym zapytala ,,kto jest tu pochowany?,, odparlam jak w jakims transie imie i nazwisko prababci,powiedziala ,,babcia?" powiedzialam prababcia i znikla ja stojac jeszcze chwile zaczelam kierowac sie bramy wyjsciowej. Jakas taka radosna,nie bojac sie,caly czas czulam jakas obecnosc obok siebie, (tak jakby ktos szedl za mna,obok) nagle wyskoczyl pies jak oszalaly ktory kiedys mnie ugryzl,zatrzymal sie jakby cos go zamrozilo i cofnąl. Doszlam do domu i tak jakby dopiero wtedy odzyskalam taka swiadomosc,kiedy pomyslalam sobie jak ja kocham ta cisze na tym cmentarzu dotarlo do mnie ze ja nie rozmawialam ze zwykla kobieta,tylko z jakas dusza mysle ze to byla babcia,lecz nie wiem co myslec nie moge sobie dokladnie przypomniec jej twarzy. Poza tym nie bylo slychac zadnych krokow a snieg pod butami skrzypial,popadlam w rozpacz,caly czas o tym mysle.

[ Dodano: 2012-12-26, 00:37 ]

DeSade napisa³/a:

Kiedy widzę te duchy, w ogóle się nie boję, nie uciekam, nic nie czuję. Wiem, że nic mi nie zrobią.
Wiem, że nikt mi nie uwierzy




dokladnie wiem jak sie wtedy czujesz i zgadzam sie z tym w 100%.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com