Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

e-mlody

User


Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-08, 21:23   Obwód a zsuwanie siÄ™ gumki i satysfakcja

Hej!
Sorry, że zacznę tak od razu bezpośrednio ale mam pytanie do facetów i dziewczyn... żeby dało się odpowiedzieć na moje pytanie podam swoje "wymiary" - dł. ok. 13/14 cm, obw. ok. 11,5 cm:

do facetów:
czy takie wymiary nie przeszkadzają w swobodnym korzystaniu z gumek? niedawno zacząłem współżyć ze swoją dziewczyną i mieliśmy jeden przypadek kiedy wyślizgnąłem się z gumki przy jednym z wyjść (w trakcie seksu przy zmianie pozycji, a nie po wytrysku)... czy to był tylko jednorazowy wypadek przy pracy, czy może to kwestia wymiarów? Gumki z tego co wiem mają przeważnie 5,2cm średnicy, a z mojego obwodu 11,5 wynika, że mam ok. 3,5-4 cm w obwodzie... hm? Jak to jest ze średnicą gumki? trzeba mieć prawie tyle ile pisze (5,2cm) żeby z niej spokojnie móc korzystać? ;)

do kobiet:
czy takie wymiary są dla was ok? chodzi mi tu głównie o obwód ok. 11,5 cm... dodam, że z tego co widzę moja partnerka jest bardzo zadowolona ale z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć z jakimi wymiarami miałyście do czynienia i czy mieszczę się w dopuszczalnej przez Was normie ;) ;)

pozdro!
 

Azergothil  

Stały User

bla bla bla



Do³±czy³: 08 Sie 2009

Sk±d: Wa³brzych

   

Wys³any: 2009-08-08, 21:30   

ja mam tak, że akurat łapię się spokojnie na wymiarówkę, ale w aptekach powinny być też prezerwatywy na "mniejszy kaliber (bez urazy)". spróbuj z jakimiś mniejszymi.
_________________
Powinniście wierzyć w wygraną wbrew oczywistości, że nie możecie wygrać. Tylko taka wiara jest prawdziwa, a wszelka wiara, która szuka poparcia rozumu, nie jest prawdziwą wiarą.

— SÅ‚awomir Mrożek
Szuler
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-08, 21:37   

e-mlody, skoro Twoja seksualna jest zadowolona to Cię obchodzi zdanie innych, ciesz się, że Twoja jest zadowolona albo nie jest i tego Ci nie mówi.
Boże nieistniejący, jak Ci gumki spadają to z nich nie korzystaj a Twa seksualna niech bierze tabletki.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

e-mlody

User


Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-08, 21:44   

naprawde uwazacie ze 11,5cm w obwodzie to "mniejszy kaliber"? ;)

mizantrop, nie ze spadajÄ… tylko robilem to z nia ze trzy-cztery razy ostatnio i raz mi sie zdazylo ze mi po prostu sie wyslizgnal przy wyciaganiu jak zmienialismy pozycje troche karkolomnie :P a pytam bo ta sytuacja mnie zmusila do myslenia... ;)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-08, 21:47   

e-mlody napisa³/a:

naprawde uwazacie ze 11,5cm w obwodzie to "mniejszy kaliber"? ;)



Nie wiem, nie mierze swojego członka bo mi to nie potrzebne...do szczęścia.
A dobrze założyłeś ? bo złe założenie może powodować osuwanie się gumki.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-08, 21:55   

Może kupiłeś te Durexy dłuższe od standardowych?
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-08, 21:56   

Jakich używasz prezerwatyw?Chodzi mi o firmę. Z praktyki i własnego doświadczenia wiem, że mimo teoretycznie tych samych rozmiarów między firmą Durex, a Unimil to jednak Unimile są trochę ciaśniejsze niżeli te pierwsze.
Poza tym partnerka zawsze dostosowuje się do rozmiaru partnera, więc to niech będzie Twoje najmniejsze zmartwienie.
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

e-mlody

User


Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-08, 22:07   

uzywamy Durex Performa, bo wznowilem "dzialalnosc" po dluzszej przerwie wiec potrzebuje performy do wydluzenia stosunku ;) nie, raczej nie przejmuje sie tym ze jej to nie pasuje bo raczej mieszcze sie w standardowych rozmiarach ale chcialem poznac wasze zdanie na ten temat.. z tego co czytalem w necie to 13/14 cm dlugosci chyba jest ok, tylko zastanawia mnie to 11,5 obwodu... podobno srednia to ponad 12 ;) i zastanawiam sie od ilu cm w obwodzie mozna uzywac gumek, na ktorych pisze 52mm
 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 08:07   

e-mlody napisa³/a:

Jak to jest ze średnicą gumki? trzeba mieć prawie tyle ile pisze (5,2cm) żeby z niej spokojnie móc korzystać?



Przeczytaj uważnie co tam jest napisane. :)
Jakby prezerwatywa w istocie miała 5.2 cm średnicy, to obwód penisa musiałby wynosić ponad 16 cm, żeby pasowała. To bardzo dużo, bo dokładnie 16 cm, to ma obwód mojego nadgarstka.

Poza tym.. zgadzam się z Jackiem. Unimila są zawsze lepiej dopasowane i w dodatku tańsze, a jeśli chcesz przedłużyć stosunek to polecam Strength'a
_________________
Mam już avka. Teraz trzeba załatwić sobie jakiś fajny podpis.
 

e-mlody

User


Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 10:58   

boogeyman napisa³/a:

Jakby prezerwatywa w istocie miała 5.2 cm średnicy, to obwód penisa musiałby wynosić ponad 16 cm, żeby pasowała. To bardzo dużo, bo dokładnie 16 cm, to ma obwód mojego nadgarstka.


bardzo bym prosił jakbyś mógł mi to wyjaśnić :)

boogeyman napisa³/a:

Poza tym.. zgadzam się z Jackiem. Unimila są zawsze lepiej dopasowane i w dodatku tańsze, a jeśli chcesz przedłużyć stosunek to polecam Strength'a


ale wiadomo, że durexy pewniejsze...
 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 14:30   

e-mlody napisa³/a:

bardzo bym prosił jakbyś mógł mi to wyjaśnić :)



5,2 cm * Pi = 16,33 cm

W Durexach pakują prezerwatywy tak, że można zmierzyć ich średnicę. Prezerwatywy Unimila pakowane są inaczej. Opakowanie jest w kształcie prostokąta. 5,2 cm, to jest tak trochę mniej niż połowa obwodu prezerwatywy.


boogeyman napisa³/a:

ale wiadomo, że durexy pewniejsze...



Bo mają reklamę w TV? Wielu moich znajomych narzeka na Durexy właśnie.
_________________
Mam już avka. Teraz trzeba załatwić sobie jakiś fajny podpis.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-08-09, 16:34   

Porcelana. napisa³/a:

Może kupiłeś te Durexy dłuższe od standardowych?


Ale mu chodzi o średnicę, nie o długość.;)

e-mlody, na temat wymiarów się nie będę wypowiadać, ale jeśli durexy się zsuwają, to może wypróbuj prezerwatywy z innej firmy. To że są bardziej rozsławione wcale nie znaczy, że są lepsze.;)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2009-08-09, 20:12   

Connamore też są made by Unimil i są w kwadratowych opakowaniach, nie w prostokątnych.
Jak wyciÄ…gasz penisa z pochwy, to przytrzymaj gumkÄ™, proste.
_________________

Moje maleństwo <3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com