Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

krzysztof1

Stały User


Dołączył: 02 Maj 2015

   

Wysłany: 2019-10-11, 17:40   Od nieśmiertelności dzieli nas tylko krok

Bóg stworzył ludzi nieśmiertelnymi i w każdej chwili ludzie znowu mogą przestać umierać, aby żyć znowu wiecznie w Raju, gdy odrzucą zło, kiedy odrzucą życie w grzechu na ziemi, wtedy tak się stanie. Śmierć nie jest karą zesłaną od Boga na ludzi, tylko jest częścią drogi zła, drogi życia w grzechu. Są dwie drogi jedna ta która prowadzi do życia wiecznego i druga droga ta zła, która poprzez pokusy przynosi ludziom od pokoleń na ziemi cierpienie i śmierć. Bóg powiedział po raz pierwszy na ziemi już ponad 5 tyś. lat temu do ludzi, że gdy odrzucą na ziemi zło, gdy odrzucą życie w grzechu to staną się wtedy nieśmiertelni bo zamieszkają wtedy znowu w Raju, tam gdzie żyli z początku pierwsi ludzie stworzeni przez Boga. Nieśmiertelność jest więc na wyciągnięcie ręki, nieznany jest nam więc dzień ani godzina, kiedy zmienimy swoje postępowanie na ziemi i kiedy wejdziemy znowu na drogę do Królestwa Bożego, gdzie żyć będziemy znowu wszyscy wiecznie w Raju.
 

Jimmy FoX  

VIPImię: Tomasz

Wiek: 28

Dołączył: 26 Lip 2008

Skąd: Birmingham

   

Wysłany: 2019-10-12, 01:34   

Wielokrotnie powtarzane słowo "znowu" kłóci się trochę z tym motywem nieśmiertelności.

P.S. Ja jestem strasznie ciekaw, kto marnuje 10-15 minut na pisanie takich postów?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

krzysztof1

Stały User


Dołączył: 02 Maj 2015

   

Wysłany: 2019-10-12, 07:47   

Cytat:

Dobrze, że pan zwrócił uwagę, że powtarza się słowo znowu, to oznacza jednak, że pisze się o miejscu, gdzie ludzie już żyli i do którego mogą jak to ciągle powtarzam znowu powrócić. Życie na ziemi i pokusy ziemskie nie mogą sprawić, abyśmy zapomnieli skąd pochodzimy i gdzie jest nasze miejsce nie mogą sprawić abyśmy zapomnieli o tym iż naszym prawdziwym światem do życia jest Królestwo Boże Raj w którym żyli z początku pierwsi ludzie stworzeni przez Boga.
 

AT4  

Wymiatacz

...Wiek: 22

Dołączył: 29 Mar 2013

   

Wysłany: 2019-10-13, 01:48   

Odpowiedz mi na jedno pytanie. Po co Bóg stworzył ludzi, z nudów czy z czego?
_________________
Nikt nie może cię uratować, tylko ty sam.
 

krzysztof1

Stały User


Dołączył: 02 Maj 2015

   

Wysłany: 2019-10-14, 21:11   

AT4 napisał/a:

Odpowiedz mi na jedno pytanie. Po co Bóg stworzył ludzi, z nudów czy z czego?


Bóg stworzył ludzi aby żyli w Raju w Świecie w którym mieszka Bóg jednak z ludźmi jest czasami tak jak mają rodzice ze swoimi dziećmi. Matka może mówić do swojego dziecka co jest dla niego dobre i może chcieć go pokierować aby miał to co najlepsze jest w życiu jednak dziecko często postąpi inaczej szkodząc sobie pomimo iż to jest dla niego złe. Podobnie jest z ludźmi Bóg chciałby dla nich jak najlepiej i aby żyli w Raju jednak ludzie będą wybierali drogę inną która im szczęścia nie przyniesie. Nie wszyscy ludzie są źli ale zawsze znajdzie się grupa na świecie osób która będzie chciała próbowała buntować innych będą chcieli żyć na koszt innych i będą traktować siebie wywyższając się szkodząc pozostałym niestety jednostkom na ziemi.
 

Dawid Bocian

User


Dołączył: 17 Paź 2019

   

Wysłany: 2019-10-17, 22:14   

prawda i wilka łaska jaka dał nam Bóg
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com