Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

szymon200099  

User


ImiÄ™: Szymon

Wiek: 23

Do³±czy³: 14 Cze 2014

Sk±d: Wieliczka

   

Wys³any: 2014-06-23, 17:35   Odchodzi wychochawca

Witam. Mam pewien problem i nie wiem co robić. Mianowicie wychowawca mojej klasy, który był najbardziej lubianym nauczycielem odchodzi ze szkoły. W naszym gimnazjum uczy czwarty i niestety ostatni rok. Wcześniej przez trzy lata był zwykłym nauczycielem chemii. W tym roku zaczął karierę wychowawcy. Zaczęło się od naszej klasy. I niestety na niej się też kończy. Kończę teraz pierwszą klasę i właśnie teraz, po bardzo mile spędzonym z nim roku, on odchodzi. Wiem, że to tylko wychowawca, ale jednak cała klasa się z nim zżyła. Nie wiem co zrobić. Jest mi bardzo przykro, pomóżcie. Co Wy byście zrobili w tej sytuacji, jak byście się zachowali? Liczę na zrozumienie.
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-06-23, 18:01   

Nic nie możesz poradzić xD

Spoko, ja miałem dziwnego wychowawcę w pierwszej klasie technikum... Zwolnili go... Dali nam jeszcze dziwniejszą katechetkę:D

Analogicznie może i w twoim przypadku dadzą wam kogoś równie w porządku. xD
 

szymon200099  

User


ImiÄ™: Szymon

Wiek: 23

Do³±czy³: 14 Cze 2014

Sk±d: Wieliczka

   

Wys³any: 2014-06-23, 20:57   

Mam nadzieję. Ale chodzą plotki, że ma być to nauczyciel, który w tym roku był na urlopie. Z opinii starszych kolegów dowiedziałem się, że jest spoko, ale niestety chemii uczy tak, że nawet ci co powinni mieć jedynki, to mają piątki.
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wys³any: 2014-06-24, 09:22   

Nie ma co przywiązywać się do nauczycieli, bo będziesz z nimi miał kontakt co najwyżej 3 lata. No, chyba, że trafisz na kogoś naprawdę dobrego i będziecie dalej rozmawiać/widywać się. Kiedy kończyliśmy liceum, nasz ksiądz dał nam namiary na siebie, żebyśmy w razie potrzeby go znaleźli. To było bardzo miłe, widać było, że to nie jest pierwszy lepszy gość, który przychodzi do szkoły tylko po pieniądze :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-06-24, 09:41   

Kupcie mu naszyjnik, jakiś z diamentami, ewentualnie jakiś pomnik w szkole wystawić.
_________________
W miękkim futrze kota
 

monika_h

User


Do³±czy³: 28 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-28, 09:00   

Nie smuć się, staraj się jak możesz by utrzymać z nim kontakt- Ty i Twoja klasa ogólnie :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com