Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

olkanik

User


Do³±czy³: 04 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-06-12, 17:19   

Moim zdaniem dobre są herbatki na bazie ziół skutecznie wspomagające odchudzanie , np. slim plus w ktorej podstawowym składnikiem są liście morwy białej , skutecznie wspomaga spalanie tkanki tluszczowej, ograniczanie wchłaniania węglowodanów oraz redukcje apetytu. Dodatkowym atutem jest smak - wspaniały orzeźwiający.
 

menka

User


Do³±czy³: 17 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-23, 21:18   

Ja się odchudzać nie musiłam ale moj mąż już tak. Bierze od 4 tygodni therm line man , schudł już z 4 kg . Stara się zdrowo odżywiać, biega codziennie rano. Trener personalny nie był mu potrzebny , ułożył sobie perfekcyjnie swoją diete redukcyjną.
 

Klaus86

User


Do³±czy³: 02 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-02, 17:47   

No jeżeli nie jesteśmy pewni co bierzemy to wiadomo, lepiej nie brać.
_________________
http://monitor-inwestycji.pl/
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-08-07, 21:34   

Od dwóch miesięcy jestem na diecie i codziennie ćwiczę.
Zmotywowała mnie pin-upowa sesja zdjęciowa i wyjazd na wakacje, kiedy to obnażanie się okazuje się być koniecznością.
Obecnie dochodzę do wniosku, że dieta i ćwiczenia, to wspólne naczynie.
Owszem, można schudnąć na samej diecie i dobrze prezentować się w ubraniu, nago jednakże już niekoniecznie.
Pracowałam głównie nad powiększeniem pośladków, udało się, zauważają inni , zauważyłam ja.
Półprzysiad, powinien być przyjacielem każdej kobiety.
Oczywiście co kto lubi, ale nie uważam, żeby płaskie, sflaczałe tyłki były pociągające.
http://3.bp.blogspot.com/...s+no+squats.jpg
http://bibsy.pl/o5pdQoQQ/...do-momentu-az-w
_________________
W miękkim futrze kota
 

Dudu

Stały User


Do³±czy³: 27 Sty 2014

   

Wys³any: 2016-09-15, 12:54   

Myślę, że o linię warto dbać cały rok, a pora roku to dodatkowa motywacja.
 

GoodTaste

User


Do³±czy³: 20 Wrz 2016

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2016-09-20, 09:23   

Ja korzystam z cateringu dietetycznego. Niestety zabiegany tryb życia, trochę utrudnia mi zdrowe gotowanie, a mieszkam już sama :/
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-12-09, 17:11   

Każda aktywność fizyczna jest na plus, to bezdyskusyjne. Plus dieta. Bee to ciągle powtarzać, bo kiedyś stosowałam albo jedno, albo drugie. Dziś wiem, że musi być zachowana proporcja. A jeśli jesteśmy przy temacie diety to jeszcze oczywiście warto pamiętać o zbawiennych właściwościach błonnika w diecie :) Naturalny błonnik działa cuda. Ja stosuję colon slim. Jelita muszą pracować prawidłowo.
 

stookrotka  

User


Do³±czy³a: 06 Lut 2018

   

Wys³any: 2018-04-03, 16:57   

Ja się umówiłam z przyjaciółką, że będziemy pić więcej wody i codziennie rano biegać
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-05, 14:26   

schudłam już 10 kg, ale chcę jeszcze trochę, na razie to tak nie bardzo idzie... Ale zaczęłam jeść regularniej i więcej pić, jak dojdą ćwiczenia to może się ruszy. Coś jeszcze doradzicie?
 

Liliana90

User


Do³±czy³: 06 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-06, 12:55   sÅ‚odkoÅ›ci

Dziewczyny, a jak radzicie sobie ze słodyczami? Macie na to jakiś sposób? Bo dla mnie największym uzależnieniem są czekolady ciastka... A może macie jakieś sprawdzone strony, gdzie zamawiacie "zdrowsze" produkty?
_________________
Liliana90
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2018-04-06, 20:47   Re: sÅ‚odkoÅ›ci

Liliana90 napisa³/a:

Dziewczyny, a jak radzicie sobie ze słodyczami? Macie na to jakiś sposób? Bo dla mnie największym uzależnieniem są czekolady ciastka... A może macie jakieś sprawdzone strony, gdzie zamawiacie "zdrowsze" produkty?



Wprowadź błonnik do diety i pozbędziesz się "zachcianek". Błonnik powoduje, że szybciej osiągasz uczucie sytości i nie czujesz się ciągle głodna. Ja kiedyś nieustannie podjadałam, a teraz nie mam z tym zupełnie kłopotu :)
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-09, 09:06   

Co do słodyczy, ostatnio znalazłam Eterno, znacie może? Mają naturalne dżemy i owoce w syropie... Może coś takiego zamiast czekolady? :zalamany: Bo przyznam, że też mam ze słodyczami problem...
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-04-09, 16:33   

Dzisiaj udało mi się wyciągnąć mojego M na bieganie. Wieczorne, bo nie chce żeby się na niego kilkudziesięciu gapilo za dnia.
Od trzech godzin narzeka, że pewnie nie przebiegnie nawet kilku metrów, i że się (za)bardzo spoci.
I namawia mnie jednak na spacer. (eh faceci)
Ale wygram te bitwę! I tak będziemy bardzo fit.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-07-10, 08:09   

Jedynym sposobem na utrzymanie swojej wagi w normie jest...…. nie opychać siÄ™ sÅ‚odyczami, jeść posiÅ‚ki z umiarem ;) zażywać dużo ruchu, ograniczyć siedzenie przed telewizorem, komputerem ;) zapisać siÄ™ do Klubu Fitness - pomaga, murowane efekty już po kilkunasty tygodniach. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2018-07-12, 13:39   

A to na pewno. Tylko nie wszystko od razu, bo łatwiej ponieść klęskę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com