Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

misia_pysia  

Stały User

co tu wpiszesz?

Imię: Ola

Wysłany: 2018-04-09, 10:06   

Co do słodyczy, ostatnio znalazłam Eterno, znacie może? Mają naturalne dżemy i owoce w syropie... Może coś takiego zamiast czekolady? :zalamany: Bo przyznam, że też mam ze słodyczami problem...

DeSade  

Pogromca postów

Wysłany: 2018-04-09, 17:33   

Dzisiaj udało mi się wyciągnąć mojego M na bieganie. Wieczorne, bo nie chce żeby się na niego kilkudziesięciu gapilo za dnia.
Od trzech godzin narzeka, że pewnie nie przebiegnie nawet kilku metrów, i że się (za)bardzo spoci.
I namawia mnie jednak na spacer. (eh faceci)
Ale wygram te bitwę! I tak będziemy bardzo fit.

grzechuu22

User

Wysłany: 2018-07-09, 13:27   

Nie wiem czy wiecie ale african mango to suplement diety, który polecany jest dla osób ze zmagającą się nadwagą. Jeśli nie wiedzieliście to koniecznie poczytajcie sobie na ten temat.

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)

Imię: Magda

Wysłany: 2018-07-10, 09:09   

Jedynym sposobem na utrzymanie swojej wagi w normie jest...…. nie opychać się słodyczami, jeść posiłki z umiarem ;) zażywać dużo ruchu, ograniczyć siedzenie przed telewizorem, komputerem ;) zapisać się do Klubu Fitness - pomaga, murowane efekty już po kilkunasty tygodniach. :-)

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2018-07-12, 14:39   

A to na pewno. Tylko nie wszystko od razu, bo łatwiej ponieść klęskę.

boloo36

User

Wysłany: 2018-07-18, 11:16   

Wiecie jakie właściwości i zastosowanie ma komosa ryżowa? Jeśli nie to polecam wejść sobie na http://dietevo.pl/dieta/z...komosy-ryzowej/ i poczytać na ten temat. Uważam, że taka wiedza przyda się nie jednej osobie.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com