Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?

Imię: Ola

Wysłany: 2018-04-09, 09:06   

Co do słodyczy, ostatnio znalazłam Eterno, znacie może? Mają naturalne dżemy i owoce w syropie... Może coś takiego zamiast czekolady? :zalamany: Bo przyznam, że też mam ze słodyczami problem...

DeSade  

Pogromca postów

Wysłany: 2018-04-09, 16:33   

Dzisiaj udało mi się wyciągnąć mojego M na bieganie. Wieczorne, bo nie chce żeby się na niego kilkudziesięciu gapilo za dnia.
Od trzech godzin narzeka, że pewnie nie przebiegnie nawet kilku metrów, i że się (za)bardzo spoci.
I namawia mnie jednak na spacer. (eh faceci)
Ale wygram te bitwę! I tak będziemy bardzo fit.

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)

Imię: Magda

Wysłany: 2018-07-10, 08:09   

Jedynym sposobem na utrzymanie swojej wagi w normie jest...…. nie opychać się słodyczami, jeść posiłki z umiarem ;) zażywać dużo ruchu, ograniczyć siedzenie przed telewizorem, komputerem ;) zapisać się do Klubu Fitness - pomaga, murowane efekty już po kilkunasty tygodniach. :-)

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2018-07-12, 13:39   

A to na pewno. Tylko nie wszystko od razu, bo łatwiej ponieść klęskę.

ania213

User

Wysłany: 2018-09-02, 18:35   

Czy waszym zdaniem materac gimnastyczny można używać zamiast maty do ćwiczeń?

maniek21

User

Wysłany: 2018-09-03, 19:27   

Uważam, że jest to jedno i to samo, więc można używać. Lepiej kupić to na czym nam wygodniej.
____
hebe

Kamilla89

User

Wysłany: 2018-10-16, 09:30   

Ja jestem aktualnie po wizycie u dietetyka i mam w sobie dużo motywacji do działania. Sama nie dałam rady schudnąć praktycznie od wiosny, więc postanowiłam zasięgnąć pomocy specjalisty. Poszłam do Projektu Zdrowie, trafiłam na miłą, konkretną Panią dietetyk i teraz zaczynam zmianę na lepsze. Powalczę o zdrowie i nową sylwetkę. Gabinet poleciła mi kuzynka i naprawdę cieszę się, że to zrobiła. Jakbyście też szukały wsparcia specjalisty to sprawdźcie w sieci, czy Projekt Zdrowie jest w waszym mieście, bo warto. Pozdrawiam

laurison  

User

Wysłany: 2018-11-13, 19:39   

I słusznie bo motywacja to juz połowa sukcesu. Sama chodziłam na spotkania z psychodietetykiem do kliniki beauty skin wiec wiem jak trudno jest na poczatku. Wszystko siedzi w naszej glowie i tak naprawde nawet jesli uda sie zrzucic kilka kg w biodrach to jesli nie zmieni sie toku myslenia to ta zmiana jest tylko chwilowa. Konieczna jest zmiana od samego siebie

dawid35

User

Wysłany: 2018-11-26, 23:21   

Mniej jeść, więcej się ruszać i nie wymyślać psychoterapeutów aby podali nam przepis na bycie fit.

Trusia98

User

Wysłany: 2018-12-05, 09:19   

Dokładnie - ograniczenie jedzenia i więcej ruchu to zawsze najlepszy patent. Nie trzeba od razu karnetu na siłownię - ćwiczenia w domu na jakimś sprzęcie do ćwiczeń czy z YouTubem też dadzą radę :) Dieta jest jeszcze ważniejsza, ale nie ma co się spinać - ogranicz tłuste i słodkie, a będzie dobrze :)

Esmeralda98

User

Wysłany: 2018-12-10, 11:19   

W skutecznym odchudzaniu z pewnością pomoże Ci sprawdzony dietetyk, który dobierze dla Ciebie idealną dietę odpowiadającą Twoim preferencjom. Układanie diety odchudzającej wymaga bowiem specjalistycznej wiedzy, którą posiadają osoby wykwalifikowane. Mój mąż korzystał kiedyś z indywidualnych konsultacji online z dietetykiem, który pomógł mu schudnąć do naszego ślubu. :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com