Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

maniek21

User


Do³±czy³: 03 Wrz 2018

   

Wys³any: 2018-09-03, 19:27   

Uważam, że jest to jedno i to samo, więc można używać. Lepiej kupić to na czym nam wygodniej.
____
hebe
 

Kamilla89

User


Do³±czy³: 18 Gru 2017

   

Wys³any: 2018-10-16, 09:30   

Ja jestem aktualnie po wizycie u dietetyka i mam w sobie dużo motywacji do działania. Sama nie dałam rady schudnąć praktycznie od wiosny, więc postanowiłam zasięgnąć pomocy specjalisty. Poszłam do Projektu Zdrowie, trafiłam na miłą, konkretną Panią dietetyk i teraz zaczynam zmianę na lepsze. Powalczę o zdrowie i nową sylwetkę. Gabinet poleciła mi kuzynka i naprawdę cieszę się, że to zrobiła. Jakbyście też szukały wsparcia specjalisty to sprawdźcie w sieci, czy Projekt Zdrowie jest w waszym mieście, bo warto. Pozdrawiam
 

dawid35

User


Do³±czy³: 26 Lis 2018

   

Wys³any: 2018-11-26, 23:21   

Mniej jeść, więcej się ruszać i nie wymyślać psychoterapeutów aby podali nam przepis na bycie fit.
_________________
Gazetka promocyjna lidl jest dostępna na gazetkapromocyjna.com.pl
 

Trusia98

User



Do³±czy³: 21 Wrz 2018

   

Wys³any: 2018-12-05, 09:19   

Dokładnie - ograniczenie jedzenia i więcej ruchu to zawsze najlepszy patent. Nie trzeba od razu karnetu na siłownię - ćwiczenia w domu na jakimś sprzęcie do ćwiczeń czy z YouTubem też dadzą radę :) Dieta jest jeszcze ważniejsza, ale nie ma co się spinać - ogranicz tłuste i słodkie, a będzie dobrze :)
 

isska  

User


Do³±czy³a: 05 Cze 2019

   

Wys³any: 2019-07-17, 19:30   

ja tez mialam kilka podejsc do odchudzania, za kazdym razem sie poddawalam, jakos tak w pewnym momencie brakowalo motywacji, sily, nie bylo efektow, w koncu postanowilam udac sie do dietetyka, z polecenia trafilam do pani Elziety Horby, rozpisala mi diete typowo pode mnie, trzymalam sie wszystkiego naprawde sztywno i w koncu kilogram za kilogramem waga spadala!!! to byla moja najwieksza motywacja, no i udalo sie :)
 

anita.maciak

User


Do³±czy³: 02 Lip 2019

   

Wys³any: 2020-04-15, 18:07   

Nadwaga jest dużym problemem, zarówno fizycznym i psychicznym. Też to odczuwałam i bardzo źle się z tym czułam. Zaczęłam się odchudzać w kwietniu, zgubiłam 6 kilogramów :) po prostu ograniczałam kalorie, jadłam tylko chrupki chleb, twarogi, jajka, gotowany drób, gotowaną wątrobę, gotowane ryby, owoce i warzywa :) bez żadnych wymyślnych diet. Byłam zadowolona pierwszymi sukcesami ale waga się zatrzymała i pomimo wyrzeczeń nie chciała się ruszyć. Pomógł mi Biphasic Slim, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało ;) Waga wyjściowa - 72. Waga teraz - 56.

Po więcej informacji zapraszam na: XXX
 

mMag

User


Do³±czy³: 15 Pa¼ 2020

   

Wys³any: 2020-10-15, 20:03   

Ja polecam dietę ketogeniczną. Stosuję ją już drugi rok i czuję się świetnie, właściwie nigdy wcześniej tak się nie czułam. Pierwszy raz przeczytałam o tej diecie w serwisie Siedemosmych.pl i bardzo mi się spodobało główne hasło tej diety - spalanie tłuszczu tłuszczem :-D Nie wyklucza mięsa, wręcz białko mięsne jest bazą codziennego jadłospisu. Ograniczamy węglowodany, a tak poza tym to większość rzeczy można spokojnie jeść. Radzę jednak na początku skonsultować z lekarzem lub dietetykiem, czy ta dieta jest też dla Ciebie dobra.
 

Misia55

User


Do³±czy³: 24 Lut 2021

   

Wys³any: 2021-02-24, 12:09   

A jak myślicie czy zioła z tej apteki pomogą? Czy nie bardzo jest sens?? https://apteka.bonifratrzy.pl/ziola-na-odchudzanie-wedlug-receptury-bonifratrow.html :-)
 

andziaks1

User


Do³±czy³: 01 Lut 2018

   

Wys³any: 2021-03-07, 23:51   

Nie mam motywacji ani czasu żeby zdrowo gotować, dlatego zamawiam dietę pudełkową http://www.foodboxblue.pl/ która jest smaczna i odpowiednio zbilansowana. Ja muszę tylko podgrzewać jedzenie, to bardzo wygodna opcja.
 

kiksa15

User


Do³±czy³: 25 Kwi 2021

   

Wys³any: 2021-05-08, 20:54   

Ja tez sie wspomagam dietka.Ciekawe programy zywieniowe znalazlam na takiej stronie https://chiashake.pl/diety/ Namawiam sister aby tez sobie jakie produkty zamowila bo naprawde warto.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com