Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-09, 13:35   

ilustris napisa³/a:

Ja powtarzam sobie po kazdej zimie, że zbieram zapasy na następną :D


jasne, lepiej sobie takie głupoty wmawiać niż się zwyczajnie za siebie wziąć, będzie fajne społeczeństwo szczęśliwych grubasów!
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-04-09, 13:46   

Nie, lepiej się umartwiać -.-
 

ilustris

User



Do³±czy³: 08 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-10, 21:50   

sheilven napisa³/a:

ilustris napisa³/a:

Ja powtarzam sobie po kazdej zimie, że zbieram zapasy na następną :D


jasne, lepiej sobie takie głupoty wmawiać niż się zwyczajnie za siebie wziąć, będzie fajne społeczeństwo szczęśliwych grubasów!




chodzi o pozytywne podejście do sprawy, a nie o to, żeby zrobić z siebie kaszalota ;]
_________________
' Więzy słabną, nerwy słabną, uczucie gaśnie, rosną waśnie '
 

Dylinare  

User



ImiÄ™: Martsee.

Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Kwi 2011

Sk±d: Miasto Doznañ

   

Wys³any: 2011-04-16, 17:54   

ilustris napisa³/a:

sheilven napisa³/a:

ilustris napisa³/a:

Ja powtarzam sobie po kazdej zimie, że zbieram zapasy na następną :D


jasne, lepiej sobie takie głupoty wmawiać niż się zwyczajnie za siebie wziąć, będzie fajne społeczeństwo szczęśliwych grubasów!




chodzi o pozytywne podejście do sprawy, a nie o to, żeby zrobić z siebie kaszalota ;]



Absolutnie siÄ™ zgadzam!

Monoo, suplementy i inne cudeńka są tutaj absolutnie zbędne. Mój dobry znajomy w czasie minionych wakacji zrzucił 25 kg. Zmienił przy tym całkowicie swój styl życia i jest teraz zupełnie innym człowiekiem. Wakacje jest to idealny czas, ponieważ nie jest wtedy od Ciebie wymagany wysiłek intelektualny i możesz się skupić na odchudzaniu.
E., mój znajomy, stosował dietę 1000kcal/dzień. Całkowicie zrezygnował ze słodyczy (wiem że to trudne, ale jak widać można) i białego pieczywa (osobiście jako zamiennik polecam chrupki chlebek Wasy lub Sonko), pił jedynie wodę niegazowaną i zieloną herbatę, jadał gotowane warzywa, chudziutkie wędliny (jeżeli całkowicie zrezygnujesz z mięsa to punkt dla Ciebie, ja od dwóch lat jestem wegetarianką i przez ten czas schudłam bardzo dużo). W Internecie możesz poszukać szczegółów nt. tej diety, jest naprawdę skuteczna. ¯yczę powodzenia i duuużo wytrwałości. : )
_________________
` reaguję na dźwięki magiczne i trzaski z winylowej płyty.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-04-17, 08:31   

sheilven napisa³/a:

jasne, lepiej sobie takie głupoty wmawiać niż się zwyczajnie za siebie wziąć, będzie fajne społeczeństwo szczęśliwych grubasów!


Lepsze to niż nastoletnie gwiazdki pro any o spaczonej percepcji wypisujące na forach bądź blogach podobne postulaty.

Cytat:

Szłam dumnie, z głową podniesioną wysoko, z rozwianymi przez wiatr blond włosami. Kroczyłam w butach na koturnie, spodniach w rozmiarze S, małej bluzce, na ramieniu nowa torebka. Obcisłe spodnie ukazywały moje szczupłe i długie nogi, a nieco luźna bluzka zakrywała płaski brzuszek. Jeszcze nigdy nie czułam się taka szczęśliwa i tak dumna ze swojego ciała. (...) Faceci patrzyli na mój tyłek - czułam to. Gdzie się podziała ta szara mysz, którą byłam? ;) Dla takich chwil warto cierpieć, ćwiczyć do utraty tchu, chudnąć!
(...)
Okresu jak nie było tak nie ma, spóźnia się już 20 dni...



Dylinare napisa³/a:

wakacji zrzucił 25 kg.


Nie ma w tym nic chlubnego. Jest to zdecydowanie za dużo kilogramów jak na tak krótki przedział czasu.
_________________
Drugs&hugs.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-17, 15:46   

slow napisa³/a:

Lepsze to niż nastoletnie gwiazdki pro any o spaczonej percepcji wypisujące na forach bądź blogach podobne postulaty.


uwielbiasz przesadÄ™.

jakie to pięknie proste, negować każdą formę odchudzania. bo zaburzenia, bo pro any, bo nastoletnie wariatki, bo wychudzone modelki bo sratata i tysiąc innych głupich powodów. jasne, jest tak, ale jak się nie potrafi o samego siebie zadbać i powiedzieć sobie 'okej, jest już fajnie' w odpowiednim momencie. tak samo w drugą stronę, ileż można żreć.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-04-17, 17:03   

sheilven napisa³/a:

uwielbiasz przesadÄ™.


sheilven napisa³/a:

będzie fajne społeczeństwo szczęśliwych grubasów!


A, czy Ty lubujesz siÄ™ tym samym w hipokryzji ?
Skrajność na skrajność miała wykazać absurdalność Twojego toku myślenia.
_________________
Drugs&hugs.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-17, 17:16   

z tym że mowa była o tym właśnie, że jeść wszystko, niczego sobie nie odmawiać, a nadprogramowe kilogramy witać z uśmiechem i tłumaczeniem, że zimą chociaż będą grzać. to zmierza do grubasów i bynajmniej absurdalne nie jest. bardzo realna skrajności. w przeciwieństwie do wychudzenia. to biegun zupełnie przeciwny, a o doprowadzeniu siebie do chudości totalnej nikt nie mówił.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-04-17, 17:32   

Cytat:

Nie ograniczaj jedzenie czegokolwiek, więcej ruchu, spacerów, ćwiczeń - samo zejdzie.
A swoją drogą, zaakceptuj swoje ciało :)
Ja powtarzam sobie po kazdej zimie, że zbieram zapasy na następną :D


Tak. Tutaj właśnie użytkowniczka nawołuje do otoczenia się tkanką tłuszczową zagrażającą życiu. By stworzyć szczęśliwe społeczeństwo osób otyłych.
Tak to spisek. Rzeczywiście osoby w ten sposób kompensują sobie brak motywacji do rzucenia zbędnych kilogramów. Bo wszyscy mają z czego.

Wyolbrzymiasz.
_________________
Drugs&hugs.
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-07-21, 12:41   

Wiem z doświadczenia jak ciężko żyć z wyrzeczeniami, ciągle na diecie i tak dalej. Rozumiem ludzi, którzy nie mają motywacji do odchudzania, to całkiem normalne, wiedzą,że będzie to trudne. Dla nich z pomocą mogą przyjść specjaliści i rozmaite kliniki, takie jak np. Vimed, którzy specjalizują się w leczeniu otyłości i zaburzeń metabolizmu. Także wszyscy odchudzający się - głowa do góry - nie jesteście sami :)
 

adele.  

User



Do³±czy³a: 21 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-21, 18:38   

Odchudzanie musi rozpocząć się w głowie, musisz być świadoma tego, co cię czeka w drodze do idealnego ciała. Postaw sobie konkretne cele i wytrwale do nich dąż. Na początek zrezygnuj z ziemniaków, zacznij jeść tylko kaszę, makarony, brązowy ryż. Później wyeliminuj z diety białe pieczywo, a na końcu zobaczysz, że i słodycze przestaną Cię kręcić, gdy tylko spodnie zaczną opadać Ci z bioder : ) Będzie Ci po prostu żal zjeść cokolwiek, bo będziesz świadoma tego, jak wiele przeszłaś, odmawiając sobie tego wszystkiego i tak łatwo się teraz nie poddasz. No i najważniejsze - ruch. I woda, dużo.
_________________
obawiam się, że kiedy znowu pojawi się cień szansy na odrobinę szczęścia, zapomnienia to pobiegnę jej na spotkanie. pewnie znowu przegram, bo porażka jest wliczona już we wszystko.
 

Zyzeq  

User


ImiÄ™: X.

Do³±czy³: 28 Kwi 2015

Sk±d: 71

   

Wys³any: 2015-04-28, 19:35   

Kochanego ciała nigdy za wiele, widzę na forum parcie na odchudzanie. Cóż, z mojej teoretycznej wiedzy - mniej a częściej, nie jeść przed snem, sport. Ale najważniejsza jest sama chęć odchudzania i pozytywne myślenie. Zamiast płakać godzinę po przytyciu kilograma, szczerze cieszyć się z każdego zrzuconego grama.
_________________
"Jeśli ,,a'' oznacza szczęście to a=x+y+z gdzie x to praca, y rozrywki a z umiejętnośc trzymania języka za zębami."
 

rania22

User


Do³±czy³: 30 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-30, 10:04   

Dokładnie, wystarczy jeść 5 razy dziennie z głową i się ruszać, a efekt sam się pojawi.
 

wiktoriamadak  

User


Do³±czy³a: 12 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-12, 17:29   

Ja uważam, że nasze społeczeństwo ma z jednej strony obsesję na punkcie gotowania i jedzenia ogólnie (mamy sobie dogadzać, jeść pysznie itp) a z drugiej strony silny jest kult pieknego, wysportowanego ciała. Oczywiście, jedno z drugim się wyklucza ale moim zdaniem chodzi o znalezienie jakiegoś środka.
_________________
Projektowanie wnętrz w mieście Warszawa, zapraszam http://wegielek.com.pl/
 

miakowalska  

User


Do³±czy³a: 15 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-15, 05:07   

Ja ćwiczę... minął tydzien zbaczymy co bedzie dalej:D :kwasny:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com