Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

julittka  

Stały User



Doł±czyła: 03 Lis 2014

   

Wysłany: 2018-02-13, 20:44   

Duże znaczenie ma też błonnik. Odchudzanie przynoszące efekty to takie, gdzie nie zapominasz o dostarczeniu swoim jelitom "spa" w postaci "faszerowania" błonnikiem. U mnie jest to colon slim, naturalny suplement. Zdania są podzielone - co do suplementów. Ja jednak uważam, że jeśli jest z natualnych składnikó może zdziałać cuda :D A to w sumie chyba dlatego, że sama się o tym przekonałam...
 

Atro  

User


Doł±czył: 11 Lis 2016

   

Wysłany: 2018-03-18, 17:17   

Ja tam staram się używań naturalnych składników w diecie. Jem sporo warzyw i przede wszystkim dużo się ruszam. Do posiłków dodaję błonnik Colon Slim. Ogólnie czuje się lżej i lepiej.
 

jagadda

User


Doł±czył: 17 Sie 2018

   

Wysłany: 2018-09-21, 09:50   

Nie wiem jak to się stało ale przez wakacje przybyło mi kg :( pora coś z tym zrobić, wieczorami chodzę na długie spacery, bo do biegania to jeszcze trochę kondycha słaba, kupiłam sobie citrosept slim, mam nadzieję, że podkręci mi trawienie bo czuję się tak ociężała, chyba to tłuste jedzenie którego wiecej jadłam w lecie mi nie służy.
 

Trusia98

User



Doł±czył: 21 Wrz 2018

   

Wysłany: 2018-09-27, 11:09   

Jeśli zaczęłaś chodzić na długie spacery to stopniowa waga powinna spadać, ponieważ jest to wysiłek tlenowy o średniej intensywności więc spala więcej kalorii niż inne ćwiczenia :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com