Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marcopolo

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-10-01, 23:32   

Próbowałem innych niż Olimp, ale smak średnio mi odpowiada, w większości tańszych osiada na dnie proszek i są zbyt gęste. A ceny WPC 80 z Olimpu nie są moim zdaniem wygórowane. Polecacie jeszcze jakieś konkretne marki? Wiadomo, wszystkiego nie przetestowałem.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2016-10-02, 18:01   

Jak już wspominałem, optimum nutrition. Trzeba jednak przyznać że ceny mają oni całkiem wysokie. Poza tym białko kfd jest całkiem dobrej jakości
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

dzekson  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 10 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-10, 15:22   

Dobrze było by wiedzieć w jakim celu chcesz brać odżywki co dokładnie chcesz osiągnąć ?
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2016-10-10, 17:20   

dzekson napisa³/a:

Dobrze było by wiedzieć w jakim celu chcesz brać odżywki co dokładnie chcesz osiągnąć ?



Z jego postu chyba jasno wynika że chce przybrać na masie mięśniowej.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

coala

User



Do³±czy³: 30 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-30, 15:00   

Kreatyna i białeczko :)
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-06, 15:02   

Cześć. Jeżeli ci zależy na sile to nie musisz pochłaniać tłuszczu. Starczy, że twoja dieta będzie bogata w białko i węglowodany. Starczy banan (węgle) + 3/4 jajeczka gotowane po treningu lub przed. Warto też dodać do tego kreatynę, ale nie monohydrat bo przy tym musisz baardzo intensywnie ćwiczyć, bo jak nie to będziesz wyglądał jak flak (woda zbiera się w mięśniach), dlatego najlepszy byłby jabłczan. Polecam od treca http://www.sfd.pl/sklep/T...FVfcGQodKdIDdA. Jest to bezpieczne i nic ci się nie stanie. Tylko zanim zaczniesz to brać to najpierw poćwicz intensywnie parę miesięcy. Co do białeczka, to ja biorę to http://www.sfd.pl/sklep/T...FR1fGQodOakNew. Jak koniecznie chcesz kupić też węgle to polecam carbo od olimpa http://www.sfd.pl/sklep/O...FQ9JGQodIC4C4A.

Taki mały szczegół ziomeczku. Napisałeś, że u ciebie ciężko jest z dietą. Musisz wiedzieć, że białka serwatkowe, carbo itp. itd. to sumplementy diety, powinno się je traktować jako uzupełnienie i nie jest to tani wydatek jeżeli chcesz brać je regularnie. Dobre białko masz w jajkach i mięsie, nabiale (polecam serek wiejski !!!!), a węgle w każdych warzywach i owocach z czego chyba najlepszy jest banan. Serek wiejski (kosztuje 1,50) to jakieś 20-30g białka a banan 20g (musiałbyś jeść tak mniej więcej po 2 banany po treningu), więc może jednak warto zaopatrzyć się w carbo.
Sam zaczynałem rok temu, bo zapisałem się na służbę przygotowawczą (coś jak zeta) do wojska, a że mój stan fizyczny był mizerny to musiałem coś zrobić. Po maturze ćwiczyłem regularnie całe wakacje bieganie, pompki, podciąganie, brzuszki... Nie mogłem zrobić nawet jednego podciągnięcia nachwtyem, teraz robię ich 13 siłowo i 16 technicznie, biegam na 10 km, pompek robię 70 i egzaminy końcowe z wf zdałem na 5. Jestem endomorfikiem, dobrze zbudowanym z tendencją do tycia a mój kumpel ektomorfikiem i choć wygląda chudzinka słabo to siły ma w sobie więcej niż ja.

I wcale nie potrzebne były mi białka serwatkowe, krety, carbo. Nie miałem kieszonkowego i byłem zależny od rodziców, ale jak poprosiłem to kupili mi banana, jogurt, serek wiejski i zobacz jaki mam progres, a wcześniej siedziałem przed kompem i przebiegnąć kółka na stadionie nie dałem rady. Aż nie wierze, że tak się poprawiłem. Kumpel ektomorfik też po prostu stosuje zwykłą dietę i dla niego sukcesem jest przytyć 1kg, mu zależy żeby mięśnie ładnie wyglądały dlatego stara się o masę ale siłę ma.

Pozdrawiam, mam nadzieje że cię nie zamęczyłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-07-03, 16:39   

oko22 napisa³/a:

Jeśli chcę poprawić rzeźbę klatki piersiowej, to wystarczy jeśli trenuję (drążek do podciągania, pompki) czy muszę też brać jakieś odżywki?



Ja rozumiem że forum jest od pytania, ale ty na poważnie? Poczytaj na tematy treningów, masz setki darmowych artykułów w których wszystko jest szczegółowo opisane. Może nie będziesz zadawał tak głupich pytań jak to.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Domus5  

User


Do³±czy³: 26 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-07-24, 00:01   

Uważam, że odżywki są zbędne. Dużo ludzi myśli, że przyniosą one niewiadomo jakie efekty, a przecież to bzdura. Odżywki to góra 5% sukcesu...
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-07-25, 20:44   

Domus5 napisa³/a:

Uważam, że odżywki są zbędne. Dużo ludzi myśli, że przyniosą one niewiadomo jakie efekty, a przecież to bzdura. Odżywki to góra 5% sukcesu...



Równie dobrze mogą mieć nawet 0%. Na dobrą sprawę odżywki są po to żeby wypełnić niedobory w diecie. W przypadku kreatyny akurat każdy ma jej niedobór (przyjmując że za niedobór w tym przypadku uznamy ilość mniejszą niż jest dla naszego ciała korzystna), ale wynika to z tego, że aby naturalnie z pożywienia jej dostarczyć należałoby spożywać dziennie ponad 2kg wołowiny.
Przy odpowiednio zbalansowanej diecie odżywki nie zrobią nam żadnej większej różnicy. A jak ktoś szuka środku który da mu dobrego kopa - z tego co wiem nie jest ciężko kupić sobie trenbonol czy ruską metę.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Didek12345  

User

Didek236


ImiÄ™: Maciek

Wiek: 21

Do³±czy³: 15 Lip 2017

Sk±d: Okolice BiaÅ‚owieży

   

Wys³any: 2017-08-04, 07:10   

Odżywki to tylko białko albo jeść więcej naturalnego białka, a jak chcesz efekty to tylko sterydy czyli jakiś testosteron samiutki lub prohormony jak dobrze będziesz stosował to nawet organizm zyska na zdrowiu, bo jak ci mówią że to śmiertelne to bzdura no chyba że będziesz brał kosmiczne ilości. Zobacz sobie na Grzegorza wałgę na yt jego wyniki badań są lepsze niż u połowy nastolatków tylko on to robi z głową.
_________________
Edytuj swój profil potem podpunkt poniżej preferencje i ostatnia opcja z tego podpunktu włącz prywatne wiadomości
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-08-05, 00:41   

Przede wszystkim Grzegorz Wałga ma nad sobą doświadczonego lekarza który cały czas pilnuje to czego potrzebuje i to jest właśnie najważniejsze
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Didek12345  

User

Didek236


ImiÄ™: Maciek

Wiek: 21

Do³±czy³: 15 Lip 2017

Sk±d: Okolice BiaÅ‚owieży

   

Wys³any: 2017-08-14, 21:14   

Fowo napisa³/a:

Przede wszystkim Grzegorz Wałga ma nad sobą doświadczonego lekarza który cały czas pilnuje to czego potrzebuje i to jest właśnie najważniejsze

prawda badania co określony czas
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com