Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nyan  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-26, 20:39   

Czy tylko ja nie lubię być wycałowywana przez wszystkie ciocie i wąsatych wujków podczas świąt? :(
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-26, 20:49   

Mizantrop napisa³/a:

To jakiś mega specjalnie wyjątkowy dzień, czas?


jasne, najlepsze prezenty siÄ™ dostaje < 3
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-11-26, 20:50   

nyan napisa³/a:

Czy tylko ja nie lubię być wycałowywana przez wszystkie ciocie i wąsatych wujków podczas świąt? :(


Nie tylko Ty. Jak i również ta niezręczność przy dzieleniu się opłatkiem >D
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-26, 20:51   

Cytat:

jasne, najlepsze prezenty siÄ™ dostaje


To ja chyba z tego wyrosłem :-|
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-26, 20:54   

Mizantrop napisa³/a:

To ja chyba z tego wyrosłem :-|


po prostu się nie znasz. święta są fajne, bo przed nimi są moje urodziny, po nich sylwester, nie chodzi się do szkoły i dużo się gotuje! będąc wypranym z emocji też można docenić święta.

szczerze mówiąc to wkurza mnie ten sklepowy bum na grubo ponad miesiąc od gwiazdki, bez sensu
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:00   

apocalypse napisa³/a:

po prostu się nie znasz. święta są fajne, bo przed nimi są moje urodziny, po nich sylwester, nie chodzi się do szkoły i dużo się gotuje! będąc wypranym z emocji też można docenić święta.


Oho, no to dla Ciebie są fajne ze względu urodzin. Moje były dawno, czyli jeden argument obalony. Sylwester? oho, będę się radował, że ziemia po raz kolejny okrążyła słońce a mi szczęśliwe przez ten rok przybyło lat aaa i jeszcze oczywiście, że go przeżyłem - jako tako, ale przeżyłem. No to ten. Drugi obalony. Będę musiał w takim razie kupić sobie nową pralkę eco bubble samsunga może mniej wypiera.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:02   

Mizantrop napisa³/a:

Oho, no to dla Ciebie są fajne ze względu urodzin. Moje były dawno, czyli jeden argument obalony. Sylwester? oho, będę się radował, że ziemia po raz kolejny okrążyła słońce a mi szczęśliwe przez ten rok przybyło lat aaa i jeszcze oczywiście, że go przeżyłem - jako tako, ale przeżyłem. No to ten. Drugi obalony. Będę musiał w takim razie kupić sobie nową pralkę eco bubble samsunga może mniej wypiera.


Mizi, nie chcę Cie obrazić, ale zachowujesz się jak lamus. jeśli Ciebie nie cieszy wizja świąt i sylwestra to ja nie wiem co wywołuje uśmiech na Twoich ustach.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:04   

apocalypse napisa³/a:

będąc wypranym z emocji też można docenić święta.

gruby motyw.

Lubię święta i już się nie mogę doczekać. Kiedyś irytowało mnie to całe zamieszanie na dwa miesiące przed wigilią - wszelkie mikołajki z czeoklady, choinki na wystawach, reklamy z kolędą w tle. Ostatnio jakoś mi to nie przeszkadza. Po prostu nie zwracam uwagi.
Co do samych świąt... z niecierpliwością oczekuję rozgardiaszu, jaki nastaje na trzy,cztery dni przed Wigilią. Lubię to sprzątanie wszystkiego, co się da, wysłuchiwanie po raz tysięczny "Last Christmas" w radio, wybieranie prezentów, pieczenie pierników, ozdabianie ich później w bólach piątą godzinę z kolei. Nie lubię chyba tylko stroić choinki - irytuje mnie to. Na spędzanie tych świątecznych dni mamy od paru lat swój utarty schemat. Wigilię spędzam w gronie najbliższej rodziny. Po kolacji przyjeżdża Blondyn. Gramy z dzieciakami w różne planszówki, siostra robi koncert kolęd na którymś z instrumentów, później idziemy na pasterkę. Po pasterce znów siedzimy do późna i rozmawiamy.
Na szczęście nie mam problemu "bycia wycałowaną przez ciotki". Nie ma u mnie w zwyczaju spotykać się z wszystkimi ciotkami, kuzynami, itd.
A co do prezentów... to chyba też wyrosłam, bo nie jest to dla mnie punkt kulminacyjny tych kilku dni. :-)
_________________
meow
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:05   

apocalypse napisa³/a:

Mizi, nie chcę Cie obrazić, ale zachowujesz się jak lamus.


Miło mi.

apocalypse napisa³/a:

jeśli Ciebie nie cieszy wizja świąt i sylwestra to ja nie wiem co wywołuje uśmiech na Twoich ustach.


Amfetamina.
Czy wszyscy muszą srać tęczą, bo święta i sylwester?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:08   

Mizantrop napisa³/a:

Miło mi.


czasem denerwuje mnie fakt, że Cię lubię.

Mizantrop napisa³/a:

Amfetamina.


skąd możesz wiedzieć? : |

a jeśli chodzi o te prezenty itd, no pisałam to by pokazać takie bardziej materialne niż duchowe zajebistości świąt
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:11   

Cytat:

czasem denerwuje mnie fakt, że Cię lubię.


A to konflikt jest. TrochÄ™ absurdalne.

Cytat:

skąd możesz wiedzieć? : |


Bo co dziennie rano sobie aplikuję by się uśmiechać do ludzi jak przygłup oraz by mój dzień nabrał kolorów niczym tęcza po deszczu.

Cytat:

a jeśli chodzi o te prezenty itd, no pisałam to by pokazać takie bardziej materialne niż duchowe zajebistości świąt


I po to są święta potrzebne? by dać sobie prezent?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:13   

Mizantrop napisa³/a:

A to konflikt jest. TrochÄ™ absurdalne.


tragizm mojego życia

Mizantrop napisa³/a:

Bo co dziennie rano sobie aplikuję by się uśmiechać do ludzi jak przygłup oraz by mój dzień nabrał kolorów niczym tęcza po deszczu.


ale pieprzysz głupoty.

Mizantrop napisa³/a:

I po to są święta potrzebne? by dać sobie prezent?


naprawdÄ™ nie rozumiesz czy udajesz?
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:16   

Cytat:

tragizm mojego życia


To wycofaj się póki nie jest za późno, szkoda marnować sobie życie.

apocalypse napisa³/a:

naprawdÄ™ nie rozumiesz czy udajesz?


Nie wiem co mam tam rozumieć. Prezent jak prezent.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:25   

Mizantrop napisa³/a:

o wycofaj się póki nie jest za późno, szkoda marnować sobie życie.


no, masz racjÄ™, tak zrobiÄ™.

Mizantrop napisa³/a:

Nie wiem co mam tam rozumieć. Prezent jak prezent.


wycofuję się póki nie jest za późno, tłumaczyć mi się nie chce.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-11-26, 22:28   

Lubię ¦więta i tą całą otoczkę, no może poza Kevinem i ¯orżem Majkelem, lubię spotkania z rodziną, czas wolny, pokój oświetlony lampkami z choinki, tylko że.... zimy nie lubię, a ¦więta się z tym nieodłącznie wiążą ;)
A tak, jeszcze składania życzeń nie lubię, buee.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com