Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-27, 21:55   

I jeszcze nakrzyczÄ… na kobietÄ™.
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2012-12-27, 23:27   

Darcia napisa³/a:

Są faceci, którzy, nawet poproszeni o pomoc, zwiną tyłek w troki i serdecznie w nosie mają przygotowania do świąt.


Lawenda napisa³/a:

I jeszcze nakrzyczÄ… na kobietÄ™.



:-o

Jak dobrze, że w pobliżu mnie takich nie ma...
_________________
meow
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-28, 09:22   

slow napisa³/a:

ego się nie spodziewałam.

Na pewno mają fajnie. Szczególnie Ci, którzy gotują. Tak trudno jest podzielić się ze sobą obowiązkami?


Mój tato nie gotuje i podejrzewam, że skończyłoby się to katastrofą, gdyby spróbował. ;) W moim domu kuchnią zajmują się wyłącznie kobiety.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Mitka

User


Do³±czy³: 22 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-28, 11:53   

Z filmów polecam To tylko miłość. Baaardzo sympatyczny, pozytywny film na święta (bądź zimowy czas):)
_________________
teksty piosenek :)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-12-28, 12:32   

Porcelana. napisa³/a:

W moim domu kuchnią zajmują się wyłącznie kobiety.


+1
U mnie panowie nawet po jedzeniu nie posprzątają, ani tym bardziej kubka do zlewu nie wstawią. Podział ról wpajany od zawsze. Niestety. Dobrze, że z Wojtkiem nie mam tego problemu;).

Co do świąt...jakoś przygotowań szczególnie nie odczułam. Tzn. sprzątania, bo niestety nawał pracy przy projekcie spowodował, że przyjechałam na gotowe. Przynajmniej jeden plus ;) . Za to z kuchni prawie nie wychodziłam, a jak wychodziłam to głownie po to, żeby zająć czymś dzieciaki i żeby nie przeszkadzały. Ale akurat krzątanie się po kuchni, gotowanie, pieczenie to ja uwielbiam! ;)
Chociaż szczególnie tych świąt jakoś nie poczułam, może trochę na pasterce, ale poza tym wcale. Ot, była choinka, prezenty, były gości, ale jakoś tak pusto... Może wyrosłam już z przeżywania tych świąt i czekania na pierwszą gwiazdkę, czego bardzo zazdroszczę moim dzieciakom ;) .
Najgorszy dla mnie moment w całych tych świętach to dzielenie się opłatkiem... Ale jak już to przeżyłam, to było nieźle ;) .
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-28, 13:09   

¦więta i po świętach. Bez emocji.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-28, 13:37   

Mizi, ale przecież jeszcze SYLWESTER! Tratatatat
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-28, 13:45   

motyl napisa³/a:

U mnie panowie nawet po jedzeniu nie posprzÄ…tajÄ…, ani tym bardziej kubka do zlewu nie wstawiÄ…


U mnie może nie jest aż tak, ale mój tato bez mamy staje się kompletnie bezradny w kwestiach kulinarnych i niewiele potrafi zdziałać sam. :-) Zresztą, jestem przyzwyczajona do takiego podziału obowiązków od dziecka, nie wyobrażam sobie taty myjącego okna i nie chciałabym, żeby w przyszłości mój mąż musiał zajmować się takimi rzeczami.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-12-28, 16:20   

motyl napisa³/a:

U mnie panowie nawet po jedzeniu nie posprzÄ…tajÄ…, ani tym bardziej kubka do zlewu nie wstawiÄ….


+1.
Mój ojciec taki jest, nie zrobi przy sobie nic, dopóki nie musi. No, może kawę zaparzy. Ale jak mama czy ja nie wyniesiemy talerzy czy cokolwiek - darcie mordy jest od razu ;) Dlatego się cieszę, że nie uczestniczy on w świętach.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

zestawywroclaw

User


Do³±czy³: 14 Lis 2018

   

Wys³any: 2018-11-14, 13:52   

Ja w święta uwielbiam tą wspaniałą atmosferę i te słodycze z koszy świątecznych :D
_________________
zestawy świąteczne dla firm
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2018-11-28, 19:06   

U mnie święta to czas największych awantur, bo w tym okresie roku mojemu ojcu najbardziej odbija. To, że do świąt nic nie przygotowuje, tylko leży na kanapie, to jeszcze pół biedy. W zeszłym roku nie złożył nawet mamie życzeń, nie przyjął od niej prezentu ani sam jej nic nie kupił i generalnie przez cały czas tylko jej ubliżał i obwiniał o wszystkie nieszczęścia świata. Chciałabym polubić święta, serio, ale w takiej atmosferze zwyczajnie się nie da.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com