Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Limonka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-11-25, 14:52   Ogólna dyskusja bożonarodzeniowa

Kevin w telewizji może oznaczać tylko jedno - idą święta. Z tej okazji zapraszam do ogólnej dyskusji bożonarodzeniowej. Co najbardziej lubicie w świętach, a co was denerwuje? Dawajcie pomysły na prezenty dla rodziny i znajomych oraz piszcie co Wy chcielibyście znaleść pod choinką.
Krótko mówiąc (pisząc?) jeden wielki świąteczny offtop!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-11-25, 15:21   

Bardzo lubię święta. Liczę tygodnie. Chodzę po galeriach handlowych, uwielbiam oglądać ozdoby na choinkę, różne bombki, pozytywki, aniołki itp. Najlepsze są po prostu zakupy przedświąteczne.
Atmosfera, zresztą sama ozdabiam swój pokój, dom w świecące aniołki, mikołaje. Mam bzika na punkcie świąt. Kocham je.
Powiedziałam już rodzinie, że chcę książki, ale to od nich zależy jakie wybiorą.

[ Dodano: 2012-11-25, 15:22 ]
Zresztą, święta to jedyny czas, kiedy moja rodzina jest w komplecie. Brat, tato, babcia, dziadek.
_________________
W miękkim futrze kota
 

mina116  

User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 25 Lis 2012

Sk±d: Niedaleko Wroc³awia

   

Wys³any: 2012-11-25, 15:40   

Kocham święta. To dla mnie taki magiczny czas, który zawsze przynosi mi szczęście.
Co do prezentów chcę jak co roku książki. :)
_________________
¯ycie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, na co trafisz.
Z filmu- Forrest Gump
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-11-25, 15:50   

Kocham rozpieszczać ludzi, i uwielbiam dawać prezenty. Nie napisze, co planuje komu dać, bo niektórzy wiedzą, że udzielam się na forum i tyle by było z niespodzianki. Uwielbiam też ozdabiać choinkę i przygotowywać obiad wigilijny. No, lubię ten czas, ma w sobie coś dla mnie odprężcjącego.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-25, 17:33   

Jimmy FoX napisa³/a:

Umrzyj.


sam umrzyj paralusie, Kevin największa klasyka.

dla mnie święta zawsze są spoko, lubię ten klimat, ubieranie choinki, odwiedziny przyjaciółek, ajerkoniak i pierogi z kapustą. jeśli chodzi o prezenty to jeszcze nie wiem, rodzicom pewnie kupię po jakiejś książce, którą sama chcę przeczytać, bratu lego. ja chciałabym dostać zegarek na rękę.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-11-25, 18:21   

apocalypse napisa³/a:

sam umrzyj paralusie, Kevin największa klasyka.

Do Kevina nic nie mam. Wkurza mnie tylko ta pokemoda. Ludzie sie wysrać nie mogą, bo Kevin leci w telewizji, bo to przecież pierwsza oznaka świąt. Nie śnieg, ale jeb*** Kevin. Ale to Polska, tutaj jest to normalne.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-25, 18:27   

śniegu czasem do stycznia nie ma, więc nic dziwnego. a Kevin to wspomnienia z dzieciństwa, normalne, że dobrze kojarzy się ten film
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Limonka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-11-26, 11:10   

Ludzie dajcie spokój temu Kevinowi. Tak tylko napisałam a co poniektórym ten nieszczęsny Kevin przysłonił sens całej mojej wypowiedzi :wstyd: Miałam nadzieję na miłą wymianę zdań dot. świąt, a nie kłótnie o szczegóły.

Wigilijny wieczór jest dla mnie czymś niezwykłym, uwielbiam ten melancholijny nastrój, choć u mnie w domu nie zawsze bywa wtedy sielsko. Takie tam zwady rodzinne. Ale zeszłoroczne święta były dla mnie wyjątkowe - obyło się bez kłótni, mojemu bratu mimo problemów związanych z pracą udało się dotrzeć na kolację wigilijną, wyjątkowo udały mi się podarunki dla rodziny (książka dla taty, jakiś zestawik dla mamy i kilka drobiazgów dla braci). I wszystko było takie... sama nie wiem, ale tak cudownego nastroju przy stole wigilijnym w moim domu nie było jeszcze nigdy. A wcześniej przez cały dzień pomagałam mamie w kuchni i katowałam domowników kolędami. Nigdy tego nie zapomnę...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-26, 12:12   

¦więta jak święta, kolejny zwyczajny dzień wolny od pracy.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-26, 12:42   

Mizantrop napisa³/a:

¦więta jak święta, kolejny zwyczajny dzień wolny od pracy.


Ty to zawsze pełen emocji.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2012-11-26, 18:30   

Limonka napisa³/a:

Kevin w telewizji może oznaczać tylko jedno - idą święta. Z tej okazji zapraszam do ogólnej dyskusji bożonarodzeniowej. Co najbardziej lubicie w świętach, a co was denerwuje? Dawajcie pomysły na prezenty dla rodziny i znajomych oraz piszcie co Wy chcielibyście znaleść pod choinką.
Krótko mówiąc (pisząc?) jeden wielki świąteczny offtop!



Ok.

wkurza mnie zakładanie takich tematów miesiąc przed Bożym narodzeniem.
wkurza mnie ta cała świątanczna szopka w supermarketach, centrach handlowych, na ulicach pół roku przed świętami.
Wkurza mnie ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=TC4hztitRcw

A tak ogólnie swięta to nuda z rodziną i balanga z ekipą :evil:
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2012-11-26, 19:56   

Uwielbiam święta i przedświąteczny nastrój. Nie przejmuje się faktem, że spłyca się je do poziomu komercji, że sklepy od 1 listopada do znicza na grób dodają Mikołaja z czekolady. Z radością sprzątam dom, myje okna, przystrajam mieszkanko ręcznie robionymi ozdobami, robię sama wieniec adwentowy do dużego pokoju, wtykam w pomarańcze goździki... na kilka dni przed Wigilią wyruszamy z mężem po kupno żywej choinki, ubieramy ją 23 lub 24 rano a po wieczerzy gramy na gitarze kolędy. TV wyłączony, zamiast światła żarówek świece.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2012-11-26, 20:02   

Mimo, że jestem teraz muzułmanką, nadal kocham święta. Ten klimat, ta bliskość z rodziną, ten spokój, miłość...
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-11-26, 20:28   

Cytat:

Co najbardziej lubicie w świętach, a co was denerwuje?


Najbardziej lubię chyba spotkanie z rodziną, w końcu nie ma nikogo zabieganego, zamyślonego. Każdy jest tu, teraz, w tej chwili na wyciągnięcie ręki. No i ogólna magia świąt. + w końcu mam czas na robienie czegoś dla własnej przyjemności ; )
A minusy.. no właśnie. Kevin, tesco na święta, odliczanie do świąt, wielkie zamieszanie, czyli robienie typowej szopki bożonarodzeniowej ._.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-26, 20:37   

apocalypse napisa³/a:

Ty to zawsze pełen emocji.


To jakiś mega specjalnie wyjątkowy dzień, czas?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com