Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-08-24, 07:33   

Wzrok niekoniecznie musi się z biegiem lat wyłącznie pogarszać. Można coś z tym zrobić. I nie mówię o laserowej korekcie wzroku - to bym zostawił jako ostateczność (ale może to tylko ja, bo generalnie boję się wszelkich operacji). Istnieją takie specjalne ćwiczenia, które mają poprawiać widzenie. Jeżeli stan twojego wzroku cię martwi, to tu masz do nich link: http://mangopress.pl/joga-oczu-cwiczenia-poprawiajace-wzrok/ - nie wiem, czy to przynosi dobre efekty, bo jeszcze tego nie testowałem na sobie, ale myślę, że nim się człowiek zdecyduje na operację, warto wypróbować bezpieczniejsze (i bezpłatne) sposoby.
 

vanessa8  

User

vanessa8


ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-11-15, 19:29   

ja mam -4,5 i -3,5 :P bez okularów nie rozpoznam samej siebie w odbiciu :) ale są przecież korekcje laserowe - na to odkładać zacznę od 2017r :hyhy:
 

marko413

User


Do³±czy³: 20 Gru 2017

   

Wys³any: 2017-12-20, 08:12   

co to za okulary sÄ…
_________________
aasadlabiznesu.pl
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-31, 21:21   

hej! Ja nigdy nie miałam wady wzroku, ale nagle mając 14 lat w ciągu roku nagle miałam -1.0 i -1.5. Też dlatego, że dojrzewanie i takie tam, ale teraz mam 16 lat i wada tylko niewiele się powiększyła. Nie martw się, na pewno nie będzie tak źle, w końcu ci się zatrzyma i okulary pewnie zaczną pomagać, bądź dobrej myśli x
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

a_leksandraa24

User


Do³±czy³: 05 Sie 2019

   

Wys³any: 2019-08-05, 15:53   

Jaa mam podobną wadę i mam 14 lat. Jest możliwość zrobienia operacji kiedy przestaniesz rosnąć a twoja wada się ustabilizuje. Zostaje teraz mi jak i zarówno tobie jedyna opcja jaką są okulary :-x :dobani:
 

Eliza Bet

User


Do³±czy³: 31 Lip 2019

   

Wys³any: 2019-08-19, 13:21   

Jeśli będziesz nosił okulary to wada nie powina się pogarszać. A to iż z wiekiem wzrok się pogarsza jest zależne od organizmu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com