Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

fenek  

Stały User

Wysłany: 2016-08-24, 08:33   

Wzrok niekoniecznie musi się z biegiem lat wyłącznie pogarszać. Można coś z tym zrobić. I nie mówię o laserowej korekcie wzroku - to bym zostawił jako ostateczność (ale może to tylko ja, bo generalnie boję się wszelkich operacji). Istnieją takie specjalne ćwiczenia, które mają poprawiać widzenie. Jeżeli stan twojego wzroku cię martwi, to tu masz do nich link: http://mangopress.pl/joga-oczu-cwiczenia-poprawiajace-wzrok/ - nie wiem, czy to przynosi dobre efekty, bo jeszcze tego nie testowałem na sobie, ale myślę, że nim się człowiek zdecyduje na operację, warto wypróbować bezpieczniejsze (i bezpłatne) sposoby.

vanessa8  

User

vanessa8

Imię: Wiktoria

Wysłany: 2016-11-15, 19:29   

ja mam -4,5 i -3,5 :P bez okularów nie rozpoznam samej siebie w odbiciu :) ale są przecież korekcje laserowe - na to odkładać zacznę od 2017r :hyhy:

marko413

User

Wysłany: 2017-12-20, 08:12   

co to za okulary są

sky816  

User

Girl Made Of Stars

Imię: Klaudia

Wysłany: 2019-01-31, 21:21   

hej! Ja nigdy nie miałam wady wzroku, ale nagle mając 14 lat w ciągu roku nagle miałam -1.0 i -1.5. Też dlatego, że dojrzewanie i takie tam, ale teraz mam 16 lat i wada tylko niewiele się powiększyła. Nie martw się, na pewno nie będzie tak źle, w końcu ci się zatrzyma i okulary pewnie zaczną pomagać, bądź dobrej myśli x
We are made of stars

Is it too late to tell you that everything means nothing if I can't have you?

Balenka

User

Wysłany: 2019-05-15, 19:35   

Okulary nie są takie złe,dobrze dobrane oprawki mogą bardzo pomóc w wizerunku i dodać urody. Też się bałam okularów ale od kiedy zaczęłam chodzić do okulistki a mam bardzo fajną lekarkę w One Day Clinic w Oleśnicy. To wada wzroku mi nie groźna ;-) Po drugie jest tam też optyk który dobrał mi extra okulary,że już nawet nie myślę o szkłach kontaktowych..

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com