Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-13, 23:22   

Kiedyś sporo się z tym bawiłam. Co prawda wyjść mi się nie udało, ale i tak doświadczyłam niesamowitych przeżyć. Teraz mam zamiar powrócić do praktyk. Nawet sama medytacja, wprowadzanie się w trans, głębsze stadia świadomości, jest to coś niesamowitego. Pozwala mi to na chwilę przystopować i zająć się własnym rozwojem.
Chciałabym doświadczyć OBE, ale swego czasu chyba miałam jakieś podświadome blokady. Będę próbować ponownie.
Próbowałam kiedyś różnych nagrań, ale nie działało to na mnie. Prawdopodobnie przez techniczne sprawy. Nie mogłam dobrze ustawić programu. Jednak bardzo wysokie częstotliwości oddziałowywały na mnie. Nie umiem opisać jak, ale czułam się odmiennie.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

nabuchomodozor

User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-14, 07:02   

laven i właśnie dlatego,że niektórzy nie potrafią uruchamiać programu dałem plik na mp3.Można się wygodnie położyć na fotelu lub w łóżku i w ciszy(nie tylko poza słuchawkami ale tez Waszej wewnętrznej ciszy) wsłuchiwać się w dźwięki.Jeśli wyjątkowo się skupisz w końcu zaczniesz wychodzić ;-) .Na mnie działa przyjemnie.Mam fajne wspomnienia spoza ciała.

Aha dzisiaj kontrolowałem też sen!.I wiecie co.Jeździłem w lato na przyczepie ¯uka :).Ahhhhhh.Ale było fajnie... :oops:
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-14, 23:37   

Tu nie chodzi o program. Tylko nie mogłam wyłączyć wirtualizacji dźwięku w komputerze. A to trochę przeszkadza. Bo dźwięk który ma być słyszalny w lewej słuchawce, słychać także w prawej. Bawiłam się z opcjami, ale mi nie wychodziło. Więc dałam sobie spokój. A trzeba dobrze skonfigurować, gdyż może nie zadziałać dźwięk. Gdyż ma to synchronizować fale, a jak źle ustawione, to sobie możemy posłuchać z nudów.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

nabuchomodozor

User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-15, 18:49   

WIÊC DA£EM NA MP3 XD.

Możesz sobie to zgrać na odtwarzacz mp3 i problemu wtedy nie będzie.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-22, 22:02   

gdyby było coś takiego, ludzie dawno poznaliby już tajemnicę śmierci.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 22:07   

Ej. Nie ma mojego poprzedniego posta.
Pisałam, że chodziło o problemy z wirtualizacją dźwięku. Dlatego format mp3 tez nic nie da. Jeśli fale będą źle zsynchronizowane, to może nic nie dać.
Podczas OBE się nie umiera. Więc trudno mówić o tajemnicy śmierci.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-22, 22:21   

ale wychodzi się niby poza ciało, czyż nie?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 22:22   

Tak. Ale nie jest to równoznaczne ze śmiercią.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-22, 22:41   

ale gdy człowiek umiera wychodzi poza swoje ciało.
jeżeli z was ktoś to robił, to niech któryś wasz kolega położy książkę do góry nogami na stole, a ty wychodząc poza swoje ciało przewróc ją i przeczytaj tytuł. ciekawe czy się uda.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 22:46   

Z tą różnicą, że jego ciało przestaje funkcjonować. Zatem trudno ocenić jak wygląda to wszystko po śmierci.
Z tą książką. Kiedyś zrobiono eksperyment. W jednym pokoju umieszczono kobietę, zaś w drugim, wysoko na półce umieszczono jakiś przedmiot. Ona wywołała OBE i powiedziała dokładnie co to za przedmiot. (A może to był tekst?) Nie było możliwości, by widziała to wcześniej. Nie wiem na ile to wiarygodne.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-22, 22:54   

ja w to wątpię. tak samo jak z rzekomymi 'reinkarnacjami'. niby były dzieci, które mówiły, że kiedys znajdowały się w wiosce, której nigdy przedtem nie widziały, ale na ile to wiarygodne?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-22, 23:06   

psychopathicwizard, skaczesz z tematu do tematu jak piernik do wiatraka...

to tak jak by Ci ktoś powiedział, że spuszczajac powietrze z kół zwiększasz przyczxepność
a ty byś na to odpowiedziała - a tubylcy strzelali z łuku do samolotu i co myśleli że go przebiją ?
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 23:44   

Ale reinkarnacja a OBE to 2 różne sprawy. Podczas OBE się nie umiera. O.o
Poza tym jeśli chodzi o reinkarnację, osobiście nie wierzę, by można było pamiętać wydarzenia, z poprzedniego życia.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-22, 23:56   

a ja nie wierze wcale w reinkarnacje i to mi rozwiÄ…zuje ten problem ;]
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Kamolka  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-22, 23:59   

Ja też nie bardzo w to wierzę... :-/
_________________
Trzeba Coś Stracić By Coś Docenić... ¯eby Odzyskać Trzeba Się Zmienić...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com