Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 22 Sty 2009

   

Wysany: 2009-01-23, 12:47   

hehe, skoro skaczę jak piernik do wiatraka, to po co zaczynacie mówić o reinkarnacji? że w nią nie wierzycie, itp?
wracając, wielu ludzi mówi: 'czy ja wrócę potem do ciała?', nie umiera się, ale niby można umrzeć, nie wracając do ciała. człowiek niby znajduje się poza swoim ciałem. to tak, jakby był duchem. a duch, to dusza zmarłego człowieka. śmierć do oobe ma dużo.
 

laven  

Pogromca postów



Doczya: 26 Lip 2008

   

Wysany: 2009-01-24, 01:56   

Nie do końca tak to działa. Ludzie którzy wierzą w OBE, zakładają, że człowiek ma duszę. Nie staje się duchem podczas wychodzenia z ciała. Jedynie jego dusza, która jest integralną częścia ciała, oddziela się od niego. Nie staje się duchem czy czymś tam. Jest się cały czas tym samym. Jednak rozdziela się dusza i ciało. Podobno jest kontakt z ciałem, tzn. że dusza nie może zostać pozostawiona sama sobie, bo cały czas jest przyporządkowana do danego ciała. A nawet jeśli umrze się podczas OBE np. w wyniku śmierci ciała i tak nie dowiemy się co dzieje się z tą duszą. Być może także ginie itp.
Ale to są jedynie założenia pewnej idei.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

freestylee  

Mega wymiatacz



Imię: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2011

Skd: nie wiem ;(

   

Wysany: 2011-03-06, 22:45   

witam przepraszam że odkopuje
ale
chce to osiągnąć prawie mi sie udało tzn
-odprężam sie
-licze od 100 do 0
-uczucie wirowania
-nie czuje już ciała
-spadek/wysysanie energi
co dalej widziałem drzwi taki na czarnym tle i lekko oświetlone
ale nie mogłem sie ruszyć ani nic co nieliczni doświadczają :hyhy:
ale czy to mam już zaraz po tym kontrolować dusze energie bo to jest energia materia czy jak to zwał
czy niesie sie z tym jakiś niebezpieczęstwo ??
ale nie myślałęm wtedy o niczym i sie ocknołem dziwne uczucie ale przyjemne te spadanie ta moja niepewność :mrgreen:
prosze o pomoc :-) :-/
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

DanDan

User



Wiek: 31

Doczy: 06 Mar 2011

   

Wysany: 2011-03-06, 22:56   

freestylee, To jest bardzo ciekawe , ja na przykład ostatnio gdy kładłem się spać już prawie spałem czułem się przez chwile jakbym wyszedł z ciała o głowe i po chwili otworzyłem oczy i byłem bardzo zdziwiony co to za uczucie. Z chęcią tego spróbuje może uda mi się wyjść a jak nie będę mógł wrócić to trudno raz się żyje można spróbować i tak kiedyś umre :mrgreen: :mrgreen:
 

freestylee  

Mega wymiatacz



Imię: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2011

Skd: nie wiem ;(

   

Wysany: 2011-03-06, 23:10   

DanDan, myślisz że to jest bezpieczne ?? na pv pisze!
a jak sie po tym czułeś ??
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Flames  

Stały User



Doczy: 14 Pa 2010

   

Wysany: 2011-03-07, 00:52   

niby są na to ćwiczenia itp ale ja jechałem swoja drogą. Kładę się, mocno odprężam, w myślach myślę ze odprężam nogę, potem 2 i tak przechodzę wyżej od stup do karku. Od tego momentu powinienem czuć znaczne wibracje, jeśli nie to strasznie skupiam się w ciemność którą "widzę"(lub powtarzam odprężenie). 2x miałem akcje, pierwszy raz już odlatywałem z ciała i trochę się wystraszyłem i zabrakło mi oddechu, przyspieszona akcja serca szybki oddech, za 2 razem widziałem mój pokój ale nie swoje ciało, tak jakbym delikatnie się uniósł. Ogólnie rzadko się w to bawię.
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

freestylee  

Mega wymiatacz



Imię: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2011

Skd: nie wiem ;(

   

Wysany: 2011-04-09, 20:29   

słuchajcie
teraz sie dowiedziałem o tym prawdy to tak
przecież to nie może być normalne to jest igranie z demonami i śmiercią
mi sie o 180 stopni zmienił mój charakter w ciągu miesiąca nie odczuwam szczęścia z życia i woq a przed tym tak i było wszystko było ok
odradzam moja osobowość się zmieniła nie potrafie ludzią w oczy patrzeć do kościoła przestałem chodzić wiarę zaprzepaściłem... a teraz zobaczyłem że to jest od tamtego momętu pomoże mi ktoś ??
ja nie żartuje a na dodatek tam gdzie czułem ubytek wysysanie energi to
mnie kręgosłup boli i nie moge już sie poruszać jak kiedyś help to my :[
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Doczy: 12 Gru 2010

   

Wysany: 2011-04-09, 20:40   

freestylee napisa/a:

słuchajcie
teraz sie dowiedziałem o tym prawdy to tak
przecież to nie może być normalne to jest igranie z demonami i śmiercią
mi sie o 180 stopni zmienił mój charakter w ciągu miesiąca nie odczuwam szczęścia z życia i woq a przed tym tak i było wszystko było ok
odradzam moja osobowość się zmieniła nie potrafie ludzią w oczy patrzeć do kościoła przestałem chodzić wiarę zaprzepaściłem... a teraz zobaczyłem że to jest od tamtego momętu pomoże mi ktoś ??
ja nie żartuje a na dodatek tam gdzie czułem ubytek wysysanie energi to
mnie kręgosłup boli i nie moge już sie poruszać jak kiedyś help to my

W oobe nie igrasz z demonami i śmiercią, więc nie wciskaj kitu. Możliwe, że złapałeś larwę energetyczną. Kiedy to się stało ?
 

freestylee  

Mega wymiatacz



Imię: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2011

Skd: nie wiem ;(

   

Wysany: 2011-04-09, 20:44   

hm z 1 mieś temu
a i ja kitu nie wciskam....
bo ja nie wyszedłem poza ciało bo mi sie czerwona lampka zapaliła.... :)(()
a
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

karolq5589  

User


Imię: Karol

Wiek: 27

Doczy: 20 Cze 2011

Skd: Ostrowiec

   

Wysany: 2011-06-20, 13:26   

Hehe, przecież to już dla mnie normalne :) Jest wiele stron o tym m.in oobe.pl, paranormalium.pl, itp. Ja wychodze kiedy mi sie zachce. Tylko rano musze odespać bo po wróceniu do ciała jestem zmęczony ( jak każdy ). Ale warto, to jest normalny, rzeczywisty świat. Patrzy sie jak i chodzi z innej perspektywy - cialo jest lekkie, i ma zazwyczaj kolor zielono - niebieski. Można chodzać w przyszłość jak i w przeszłość. Niewrócenie do ciała jest niemożliwe. Oobe jest w 100 % bezpieczne. Dla zainteresowanych podam więcej informacji na PW albo na gg ;)
Pozdrawiam ;)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-06-20, 14:04   

A kto ocenia normalność i bezpieczeństwo tego zjawiska? Czy tylko mi się wydaje, czy też nadmiar entuzjazmu wygrywa ze zdrowym rozsądkiem??
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

freestylee  

Mega wymiatacz



Imię: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2011

Skd: nie wiem ;(

   

Wysany: 2011-06-20, 19:00   

Szej-Hulud, też mi sie tak zdaje....
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



Imię: Daga .

Doczya: 27 Mar 2011

   

Wysany: 2011-06-20, 19:58   

:O Pierwszy raz słyszę hmm .. potwierdzone przez naukowców ? Ciekawe .. :niepewny:
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

karolq5589  

User


Imię: Karol

Wiek: 27

Doczy: 20 Cze 2011

Skd: Ostrowiec

   

Wysany: 2011-06-20, 20:07   

Dagha napisa/a:

:O Pierwszy raz słyszę hmm .. potwierdzone przez naukowców ? Ciekawe .. :niepewny:



Chcesz naukowców to masz naukowców ;p

http://www.paranormalium....19,artykul.html
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Doczy: 12 Gru 2010

   

Wysany: 2011-06-20, 21:43   

Szej-Hulud, podaj argumenty, że OOBE jest niebezpieczne, a ja postaram się rozwiać twoje wątpliwości.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com