Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-24, 09:20   

jeśli operacja plastyczna ma polepszyć nasze życie-bylismy po wypadku czy cos i mamy jakieś zniekształcenia to jak najbardziej, ale jesli powiekszanie cyckow czy cos to NIE
 

Mafieusz  

Wymiatacz

Szlachcic :D



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 19 Lut 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-08-24, 23:55   

Osobiście nie podjął bym się takowej operacji ponieważ boje się efektów ubocznych.
_________________
"Musisz tylko wdrapać się na szczyt.
Potem będzie już z górki"
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-08-25, 02:11   

Iwona napisa³/a:

jeśli operacja plastyczna ma polepszyć nasze życie-bylismy po wypadku czy cos i mamy jakieś zniekształcenia to jak najbardziej, ale jesli powiekszanie cyckow czy cos to NIE




Zgadzam sie, ale to nie moje cialo wiec niech robiÄ… co chcÄ….
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-25, 08:55   

Jeżeli ktoś wygląda jak Krzysiu Ibisz to operacje powinny być zakazane, ale mówię tak dla operacji gdy ulegniemy wypadkowi czy mamy jakieś rażące "nie normalne" wady w wyglądzie od urodzenia.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-28, 12:24   

Jeżeli ktos ma się przez to poczuć lepiej, ma kasę - to czemu nie? Po co grzmieć o próżności i takich tam?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-28, 13:24   

Ostia napisa³/a:

Jeżeli ktos ma się przez to poczuć lepiej, ma kasę - to czemu nie? Po co grzmieć o próżności i takich tam?


Ok. Ale niech to robi w klinikach renomowanych, a nie jedzie w turystkÄ™ medycznÄ… do Azji lub Ameryki PÅ‚d....
Bo później zamiast sylikonu w piersiach np. ma się prezerwatywy napełnione wodą.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-08-28, 14:45   

Wszystko jest dla ludzi,lecz w tym przypadku niezwykle ważny jest umiar.
Zadowolenie ze swojego wyglądu zewnętrznego jest dla niektórych osób niezwykle istotną kwestią.Jeżeli komuś defekty w wyglądzie nie pozwalają na zaakceptowanie własnego ciała i chce się poddać operacji plastycznej,to nie widzę powodu,by wiązać taki czyn z próżnością,czy lekkomyślnością.Oczywiście nie mam na myśli skrajnych przypadków,czy traktowania operacji na równi z zabiegiem u kosmetyczki.

Jeżeli chodzi o mnie,to z pewnością znalazłabym kilka mankamentów,które najchętniej,bym usunęła bądź skorygowała (o,nos !) .Niemniej nie myślałam o tym,by poddać się operacji plastycznej.
_________________
Drugs&hugs.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-08-28, 15:15   

Ble, Operacje plastyczne.
Rozumiem tylko takie przypadki, kiedy człowiek niema połowy twarzy, czy urodził się z jakąś wadą.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-30, 21:08   

Nie widzę nic złego w operacjach plastycznych. Jak komuś się coś nie podoba w jego ciele, to czemu ma się męczyć z tym całe życie. Jeżeli komuś pomoże to się dowartościować, to czemu nie.
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-09-09, 15:18   

Raczej nie opowiadam się za "poprawianiem natury", ale jeśli ktoś czuje się źle ze swoim nosem, pieprzykiem czy odstającymi uszami, to moim zdaniem powinien mieć możliwość poprawienia swoich niedoskonałości. Jestem w stanie zrozumieć również odsysanie tłuszczu, lekkie powiększenie czy pomniejszenie piersi. Ale wszystko należy robić z umiarem. Tymczasem w Wenezueli, która jest swoistą stolicą klinik plastycznych, prawie każda nastolatka miała już operację plastyczną, a powiększanie piersi przeprowadza się już u... 7-letnich dziewczynek! Panuje tam przekonanie, że kandydatka na Miss ¦wiata nie musi być piękna, powinna tylko być wysoka. Może poza tym być gruba i mieć mocno średniej urody twarz - oni poprawiają wszystko. Każda kandydatka na Miss Wenezueli jest po minimum kilkunastu operacjach plastycznych, a na niektóre zabiegi (np. botoks) chodzą w przerwach na lunch. Jak dla mnie zgroza.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-09-10, 12:31   

Cóż, jeżeli miałoby to komuś poprawić komfort w życiu to nie widzę w tym nic złego.
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-09-18, 09:50   

Ja też myślę, że jeżeli ktoś miałby się pozbyć dzięki takim operacjom kompleksów, które znacznie mu w życiu przeszkadzają, nie ma w tym zupełnie nic złego. Moja kuzynka zainwestowała np. swego czasu w liposukcję , żeby pozbyć się zbyt krągłych ud, na które nie pomagały ani żadne diety ani ćwiczenia. Teraz wygląda świetnie i czuję się dobrze we własnym ciele, co widać chociażby w jej zachowaniu. Stała się bardziej pewna siebie i chętniej poznaje nowych ludzi.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-02-02, 20:17   

Sama nie zdecydowałabym poddać się.
Myślałam nad tym przy okazji, kiedy przyjaciel bawił się w przerabianie moich zdjęć.
Jedno przerobił w taki sposób, że dorobił mi rogi, a oprócz tego diabelski ogonek. (Że rzekomo jestem taką diablicą).
Czerwone tło wokół mnie, moja postać- czarna. I uwaga Powiedziałam- To może jeszcze poprawisz mi wcięcie w tali?
Poprawił, a potem poprosiłam o powiększenie tyłka!
Na końcu zastanowiłam się, czy na tym zdjęciu jestem nadal Ja.
Podobnie rzecz ma się z operacjami. Czuję, że gdybym poprawiła powiedzmy nos, wówczas nie byłabym sobą.
Byłabym kimś innym, utraciłabym siebie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Glericzka  

User


Do³±czy³a: 23 Lis 2016

   

Wys³any: 2017-02-06, 02:29   

Nigdy, nigdy, nigdy - to nie dla mnie
 

agniecha305  

User


ImiÄ™: agniecha305

Wiek: 42

Do³±czy³a: 07 Lis 2016

   

Wys³any: 2017-11-24, 01:10   

Operacja plastyczna to poważna decyzja. Czasami warto się zdecydować na taki zabieg, ale trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że taka operacja wiąże się z ryzykiem powikłań. Wiem, że w Warszawie jest dobry szpital https://www.medicover.pl/...gia-plastyczna/ który ma w ofercie operacje plastyczne, nie trzeba daleko jeździć i szukać, mają dobrych chirurgów.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com