Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

lrafal13  

User

lrafal13

Imię: Rafa?

Wysłany: 2015-09-22, 16:11   Opinia o samochodzie

Witam.
Mam zamiar kupi? swoje pierwsze auto. Do wydania oko?o 15 tysi?cy. Moj? uwag? zwróci?o BMW E46 318i (czterocylindrowa dwulitrówka 147KM) w wersji coupe.
Maj?cych styczno?? z tym autem prosz? o opini? na temat tego samochodu.
Prosz? darowa? sobie komentarze typu, ?e tylny nap?d na pierwsze auto to nierozs?dne oraz ?e pod oznaczeniem 318 jest silnik 1.8 a nie 2.0 bo to tylko potwierdza brak wiedzy a przy okazji za?mieca niepotrzebnie forum.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2015-09-22, 18:41 ]
ma?a pomy?ka w opisie: chodzi o 143KM :-P

Different  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-09-23, 06:05   

Z samochodami jest tak;
kupi? to jedno, ale utrzyma? to drugie, wi?c nawet jak kto? uzbiera na ferrari, bo tyra? 30 lat i wzi?? 5 kredytów to nie oznacza, ?e b?dzie go sta? ?eby go zatankowa?, a co dopiero naprawi?, wymieni? oleje, filtry - to wszystko kosztuje :-D

Je?li masz na tyle funduszy i bez problemu utrzymasz e46 to bym bra? - zw?aszcza, ?e tyle 'kucy' pod mach? to benzyn? b?dzie ?ar?o motzno :-D

philosophus  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-09-23, 12:20   

Je?eli jeste? na tyle m?dry ?eby pyta? o konkretny model samochodu na forum m?odzie?owym, a nie na forum motoryzacyjnym i to najlepiej markowym, to wg. mnie powiniene? koszty pomno?y? razy dwa, a samochód który wybra?e? ma o 140KM za du?o :]

Co do nap?du na ty?, to te wszystkie artyku?y mówi?ce jaki on jest niebezpieczny, s? pisane przez ludzi którzy w?a?nie stwarzaj? zagro?enie pisz?c takie rzeczy. Rodzaj nap?du nie ma znaczenia, auta wyprowadza si? inaczej, ale dla trudno?ci prowadzenia znacznie wa?niejszy jest stosunek rozstawu osi do rozstawu kó?, balans masy, i stosunek mocy do masy.

Zlikwidowa? urz?dy pracy i podatek dochodowy!

Viton

User

Wysłany: 2015-09-28, 01:12   

Witaj

Jestem posiadaczem E46 z silnikiem N42B20 (143 KM), tyle ?e w nadwoziu sedan. Ci??ko mi tak si? ogólnie rozpisa?, bo poet? nie jestem. Najlepiej by by?o jakby? zada? dowoln? ilo?? pyta? (nawet najbardziej szczegó?owych), a ja postaram si? udzieli? odpowiedzi na ka?de z nich. :-D

Domis3223

User

Wysłany: 2020-10-28, 10:53   

Witam, te? potrzebuje opinii na temat auta, jednak moim wyborem jest zupe?nie co innego seat ateca . Zale?y mi na opinii u?ytkowników tego auta, co nim ju? troch? je?d?? i poznali to auto. Jaki jest komfort jazdy, czy ?atwo si? parkuje, jak si? zachowuje na autostradzie a jak podczas jazdy po mie?cie.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com