Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-01-18, 18:24   

Allex

PropsujÄ™, bo z najlepszego regionu w Polsce pochodzi : )
_________________
#truestory
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-01-18, 20:19   

Krit, popieram, ¦ląsk górą :)
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-01-18, 20:40   

Allex, rozsÄ…dna osoba
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2014-01-19, 01:26   

KCN, ma fotoalbum i pewnie u jakichś osób ma numer jeden w fotoalbumach tutaj. W zasadzie pisze całkiem fajnie, pewnie lubi Beksińskiego, bo o ile dobrze kojarze ma jego obraz a awku. [Nawiasem mówiąc przez to na początku trudno było mi rozpoznać jej płeć.]. W sumie nie znam zbytnio, ale z tego co znam to bardzo się jaram
_________________
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-01-19, 10:52   

Bard_Zerald, no cóż. Sądzę, że Jakub pasowałby do mnie pod wieloma względami, pasowałaby idealnie.
Dlatego bardzo żałuję, że nie jest On moim przyjacielem, a na domiar złego mieszka tak daleko.
Zresztą śmieje się często z życia, co oczywiście należy czynić.
Podsiada wyśmienite poczucie humoru. ¦miałam się do rozpuku oglądając film z panem manekinem.
Należy do takiej grupy osób, którą bardzo lubię.
I zawsze stara się pomóc i wysłucha, bo mało komu się chce, akurat mnie słuchać.
Jednak Bard temu sprostał.
GratulujÄ™, Jakub.
Posiada kilka cech za którymi szaleję.
To są długie włosy, pociągający głos. Hm, i to tyle.
Nadal czekam na piosenkę, którą powinien zaśpiewać, ale mu się prawdopodobnie nie chce.
Zresztą bardzo chciałabym się z nim spotkać, wyjść z nim w te góry i zapalić papierosa.
A potem moglibyśmy nawet zaśpiewać piosenkę.
"Nie otwieraj bramy mroku".
_________________
W miękkim futrze kota
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-01-19, 12:52   

DeSade, coraz bardziej lubię, poprawia mi humor z każdym swoim postem.
Jak czytam, mam wrażenie, jakbym czytała posty swojej siostry - identyczny styl. Aż zapytam, z jakiej książki ściągnięty lub czym inspirowany.
Ogólnie, mam wrażenie, że przez okres swojej aktywności na tym portalu, przybrała niezliczoną ilość twarzy i osobowości. Jak widać, internet sprzyja dowolnemu kreowaniu swojego wizerunku. Mam wrażenie, że lubi rzucać kontrowersyjną wypowiedź, a co nowsi użytkownicy łykają to, jak młode pelikany. Poza tym nie wiem nic - bo ciężko mi określić jednoznacznie, co było prawdą, a co kłamstwem ze wszystkich rzeczy, które o sobie dotąd napisała.
_________________
meow
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2014-01-24, 10:58   

Skoro nikt nie odpisał przez pięć dni, to ja się skuszę.
destrukcyjna- należy do tych poważnych (na forum, bo jaka jest poza- nie mam pojęcia), wyłączając może tę prowokację w fotoalbumie. Ale jak na tę poważną część forum, nie jest zła. Mieszkamy całkiem niedaleko siebie, więc być może kiedyś natknę się przypadkiem na piwnicę, w której się fotografowała.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-01-28, 22:39   

Placebowa, ja Cie kojarze chyba nieco z innego miejsca w necie, ciekawa postac : 3
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-01-28, 23:23   

KCN, początkowo wydawało mi się, że jest starsza niż jest w rzeczywistości, raczej należy do grona userów, których posty nie są kretyńskie :d
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-01-29, 15:34   

psychickid- fajna osoba, wypowiada się rzeczowo i konkretnie- czasem też ironicznie co lubię :) Po jej poście w temacie "10 przypadkowych faktów o Tobie" mogę stwierdzić, że jest dosyć specyficzną osobą, a zarazem ciekawą.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-02-01, 17:24   

Allex, moje skojarzenie: ,,miła dziewczyna z równoległej klasy" - nie daje się zbytnio poznać, wypowiada się z reguły na przyziemne tematy, woli raczej rozmawiać dla odprężenia, niż doradzać. Jest uprzejma i niezbyt kłótliwa, lubi gry forumowe. W 10 przypadkowych faktach o sobie skupia się ogólnikach, nie wnikając zbytnio w swoją psychikę, ani prywatne sprawy. Uśmieszek w podpisie jest niejako jej wizytówką.
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-02-02, 16:52   

Shanda, z tego co zauważyłam lubi pisać bardzo długie posty, pisze w bardzo przyjemny sposób, w zasadzie to często zgadzam się z tym, co pisze. Patrząc na jej wiek, mam wrażenie że mentalnie jest o wiele dojrzalsza niż przeciętny osiemnastolatek.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-02-02, 23:22   

psychickid wydaje się szczerą, zdecydowaną, pewna siebie dziewczyną, na dodatek lepiej Ci chyba nie wchodzić na odcisk, bo ta osoba Cię popamięta. Majgłupsze jest to, ze lubie takich ludzi :D
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2014-02-03, 21:46   

KCN... młoda, ale ładna i zdrowa .. dziewczyna... lubie sie z nią droczyć choc pewnie ma mnie za debila i głaba ..,
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-02-03, 21:50   

Biały diabeł plastikowy homoseksualista, męski (?) odpowiednik macademian girl, stylista.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com