Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: Damn | 2014-06-04, 15:59

Autor

Wiadomo

ayen  

User


Wiek: 23

Doczy: 03 Cze 2014

   

Wysany: 2014-06-03, 20:28   Orgazm bez wytrysku.... (chyba)

Jestem tu nowy na forum i jest to mój pierwszy post. Pojawiały się już takie temat ale wolę je odświeżyć i opisać swój problem. Podczas masturbacji po pewnym czasie dohodzę do orgazmu.. i właśnie. Czy to orgazm ? Nagle coś w dole penisa pulsuje i potem ta fala uczucia idzie w górę i bummm... uczucie jest maxymalne nie do opisania. Czasem też penis pulsuje a dodatkowo ma skurcze mięśni ud blisko pachwin. Czy to orgazm ? A podczas tego wylatuje płyn jakiś z penisa i nwm czy to preejakulat czy sperma ? Jest tego mało, nie tryska do góry. Płyn jest przezroczysty i dość gęsty oraz klejący konsystencja coś jak ślina. Czy to orgazm a ten płyn to sperma ? aha,mam 14lat
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-06-03, 20:46   

ayen napisa/a:

aha,mam 14lat


Niedługo takie pytania będą padać w przedszkolu. Nie wiem, czy można nazwać to już orgazmem, ale opis się zgadza.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

ayen  

User


Wiek: 23

Doczy: 03 Cze 2014

   

Wysany: 2014-06-03, 21:32   

No thx ale co z tym płynem, to sperma czy preejakulat. Dodam że wypływa on podczas orgazmu.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-06-03, 22:43   

Sperma jest biała i raczej niejednorodna. Wymieszaj mąkę z wodą- to bardzo wierna imitacja :mrgreen:
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Makciek  

User

Chodzący Paradoks


Wiek: 29

Doczy: 23 Maj 2012

   

Wysany: 2014-06-03, 22:49   

to pre...
anyway znacznie zbyt szybko to robisz, jeśli w momencie orgazmu pojawia się pre. :evil:
_________________
"Są duże i małe wojny. Te duże zmieniają świat, te małe człowieka."
~~Olga Tokarczuk
 

hub93  

Stały User



Wiek: 31

Doczy: 11 Kwi 2014

   

Wysany: 2014-06-04, 08:16   

Może ci nie tryska tylko wycieka- tak też może być. Preejakulat pojawia się przed orgazmem lub tuż przed, więc raczej to u cb to orgazm.
 

ayen  

User


Wiek: 23

Doczy: 03 Cze 2014

   

Wysany: 2014-06-04, 11:54   

Jak orgazm to super :) ale nadal nwm czy to sperma czy preejakulat ;( bo chyba preejakulat podczas orgaznu nie leci .
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-06-04, 12:12   

ayen napisa/a:

Jak orgazm to super :) ale nadal nwm czy to sperma czy preejakulat ;( bo chyba preejakulat podczas orgaznu nie leci .


Nie traktuj tych dwóch jako zupełnie odmiennych substancji. Są podobne, a ty dopiero dojrzewasz. Pamiętam, że w twoim wieku (albo odrobinę później) też miałem raczej bezbarwną "spermę". Z czasem zmieniła kolor i zwiększyła się jej ilość, po prostu.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

ayen  

User


Wiek: 23

Doczy: 03 Cze 2014

   

Wysany: 2014-06-04, 15:47   

Thx :) Problem rozwiązany.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-06-04, 15:59   

I bardzo dobrze, można zamknąć tę patologiczną prowokację która aż w oczy kole.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com