Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

berli

User

Wysłany: 2021-02-18, 08:07   Orgazm bez wytrysku

Mam 17 lat. I podczas masturbacji b?d? stosunku mam orgazm. Lecz bez wytrysku. Czy to jaka? choroba? Czy to narmalne? Nie wiem co robi?.

pitrek  

User

Wysłany: 2021-02-18, 09:33   

Jest to rzeczywi?cie nietypowe. Moim zdaniem orgazm bez wytrysku nie istnieje ( mo?e mylisz go z podnieceniem? ). Ewentualnie jest tutaj problem organiczny. Poczytaj sobie o tabletkach Cum on. Poprawiaj? one jako?? wytrysku,zwi?kszaj? wytrysk. Kupisz je bez recepty w sieci.

Swoj? drog? to konsultowa?e? to z lekarzem? Mo?e warto by?oby z nim o tym temacie porozmawia??

dreszczyk

User

Imię: dreszczyk

Wysłany: 2021-02-19, 08:14   

Ja mam podobny problem co autor. Wytrysk albo jest bardzo s?aby albo o prawie nie ma Z tym,ze sam by?em z tym u lekarza i ten nie widzia? powodów takiego stanu rzeczy ;/ Zrobi?em sobie badania ale nic w nich nie wysz?o. Dodam, ze mam 20 lat i w przesz?o?ci nie ima?em takich problemów. My?lalem,ze jest to niezdrowe od?ywianie si? czy brak sportu ale jednak nie... Gdzie mog? kupi? ten ?rodek? I czy te tabletki sa na recept?? Prosze o odpowied? !

pitrek  

User

Wysłany: 2021-02-19, 09:24   

S? bez recepty, znajdziesz je w wielu sklepach. Chocia? ceny mo?esz sobie porówna? w wielu sklepach internetowych ( mog? by? znaczne róznice pomi?dzy nimi...).

filmycda  

User

Imię: Monika

Wysłany: 2021-02-23, 22:23   

Cze?? , jeste? wolnym m??czyzn?, czujesz si? samotny, chcia?by? to zmieni? ? Nie czekaj odezwij si?. Samotna, wolna, bez na?ogów i niezale?na. Nie dawno wróci?am z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotka?, wspólnych spacerów, wspólnie sp?dzania czasu, a jak zaiskrzy to mo?e i wi?cej :) Naturalnie przed spotkaniem chcia?abym si? lepiej pozna?, wymieni? si? numerami telefonów i zdj?ciami je?eli jeste? zainteresowany kontakt i moje zdj?cia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89

[img] [/img]

jupil

Nowy

Wysłany: 2021-04-28, 09:26   

to jest norlane nie zawsze jest orgazm :) musisz zmieni

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com