Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:12   

Ja sobie wszystko wymarzyłam... wiem, nieco jak z filmu.
A więc: kolacja przy świecach, nagle on na jedno kolano, pierścionek (żadnego złota czy diamentów! bleee! lubię srebro. diamenty także mnie nie pociągają i są za drogie) i łzy szczęścia... <3
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:25   

Moje wyobrażenie na temat oświadczyn oraz ślubu biorąc pod uwagę resztę wypowiedzi jest dość niekobiece.
Oświadczyny niebanalne,ale w samotności,żadnych restauracji,rodziców.¦lub tymbardziej najlepiej tylko ze świadkami i w dżinsach.Przerażają mnie obecnie wszystkie życiowe sytuacje,czy też programy stanowiące dowód na to,że co raz częściej liczy się zorganizowanie wesela dla całej rodziny,kolor sukni oraz potrawy niż zawarcie związku małżeńskiego.
_________________
Drugs&hugs.
 

manga  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-03-22, 14:25   

Nie wiem jakie chcę, ale na pewno wiem jakich nie chcę :P zorganizowanych przy całej rodzinie i znajomych.
 

ola.z  

Wymiatacz

dolotka


ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: z brzucha mamy

   

Wys³any: 2010-03-22, 15:06   

nie mam jakichs tam wymagań, byle romantycznie
_________________
Tak łatwo jest ranić, a tak trudno wybaczać<3
 

Primadonna  

Stały User


Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-03-26, 11:48   

Generalnie panuje teraz taka moda, że raczej "załatwia" się to kameralnie, na kolacji i tak dalej. Odchodzi się powoli od rodzinnych kolacji, pytania ojca o pozwolenie i tak dalej, ale ja chyba najchętniej widziałabym taką właśnie tradycyjną formę oświadczyn :)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-03-26, 12:11   

Mnie Mój oświadczył się tak, jak sobie wymarzyłam :-) w domowym zaciszu, wśród świec.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-26, 13:55   

Nie obchodzi mnie gdzie, kiedy czy przy świadkach czy nie, ale musi być kolanko. Bez tego się nigdy nie zgodzę. I mój chłopak o tym wie :-P
 

Primadonna  

Stały User


Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-03-28, 21:45   

Guzik ;-)
Qukułka, jestem przekonana, że gdyby zrobił to w megaromatycznych okolicznościach, ale bez kolanka, zgodziłabyś się momentalnie i rzuciła mu na szyję :D
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-28, 22:22   

Primadonna napisa³/a:

Qukułka, jestem przekonana, że gdyby zrobił to w megaromatycznych okolicznościach, ale bez kolanka, zgodziłabyś się momentalnie i rzuciła mu na szyję :D


Nie. jestem uparta i pewnie byłabym tym bardziej nieszczęśliwa, że tak to urządził i zapomniał o moim marzeniu. Zwłaszcza że mój chłopak ma postępującą sklerozę i na co dzień wiele zapomina :P Tego bym nie wybaczyła tak łatwo. Pewnie bym nic nie mówiła, ale by mi było przykro.

więc wojciechov pamiętaj że ma być kolanko bo po dżądrach! :P
 

Wojciechov  

User

Wróg miłości



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-28, 22:32   

Qukułka, wielkie dzięki za motywacje :-(
_________________
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą.

Rzekła lilia do motyla: "Nikt nie patrzy. Niech pan zapyla".
 

Primadonna  

Stały User


Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-04-04, 15:53   

Nie motywację, tylko wskazówkę ;) Ma dziewczyna swoje widzi_mi_się, więc niech już ma po swojemu :D wiele Cię to nie będzie kosztowało :P ot, najwyżej spodnie ubrudzisz! a efekt będzie taki, jak oczekiwany ;)
 

rude_faÅ‚szywe  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 03 Kwi 2010

Sk±d: zewszond

   

Wys³any: 2010-04-04, 16:03   

mój kolega nosił się z oświadczynami (i pierścionkiem) miesiąc albo dwa, zastanawiał się jak to zorganizować, w końcu bez żądnej pompy oświadczył sie dziewczynie w swoje urodziny w kuchni :)

dla mnie okoliczności nie są ważne, ważne, żeby mój luby w ogóle chciał się oświadczyć i już będzie romantycznie. na razie się na to nie zanosi, ale ma jeszcze duużo czasu zanim stracę cierpliwość ;)
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 19:21   

W sumie nie miałabym nic przeciwko, gdyby oświadczył mi się podczas skoku na spadochronie. Byle nic oklepanego, liczę na inwencję twórczą, której niestety Polakom brak.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-05, 22:21   

Cytat:

Nie motywację, tylko wskazówkę ;) Ma dziewczyna swoje widzi_mi_się, więc niech już ma po swojemu :D wiele Cię to nie będzie kosztowało :P ot, najwyżej spodnie ubrudzisz! a efekt będzie taki, jak oczekiwany ;)



Z tego co wiem bardziej się przestraszył że go okaleczę xD
No mam swoje widzi mi się. Z wielu marzeń zrezygnowałam i chciałabym żeby choć mała część jeszcze się spełniła. Każdy ma jakieś swoje wyobrażenie i ważne jest byśmy chcieli zaakceptować marzenia innych. Zwłaszcza w związkach najważniejsze jest żeby drugiej osobie zrobić dobrze, a jest to trudne jeśli ona nam nie mówi czego chce. Ja chcę kolanka i jeśli mój przyszły mąż to szanuje postara się to pogodzić ze swoim wyobrażeniem całej sytuacji.
 

acidowa  

User

zdezorientowana.



ImiÄ™: anna maria

Do³±czy³a: 05 Kwi 2010

Sk±d: pomorze.

   

Wys³any: 2010-04-05, 22:23   

nie wyobrażam sobie siebie zaręczonej. : D
ani trochÄ™.

w ogóle nie planuję ślubu z moim przyszłym facetem.
_________________
is there anybody out there?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com