Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-20, 21:47   oTyGnoju! - wulgarny nick

Nick tego usera zawiera słowo potocznie uważane za wulgarne i jest nie kulturalne a punkt 1. regulaminu mówi:

Cytat:

c) Zabrania się nazw kont obraźliwych, wulgarnych lub niekulturalnych. Wszystkie takie konta, będą bezpowrotnie usuwane.



Dziękuje, i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum jednocześnie przypominając o puncie 6.b.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-20, 21:54   

6. Moderacja
a) Złamanie regulaminu oraz niezastosowanie się do zaleceń moderatora grozi otrzymaniem ostrzeżenia.
b) Użytkownik ma prawo złożyć skargę, zażalenia, bądź skierować się z prośbą do administracji w dziale do tego przeznaczonym, - "Prośby, skargi, zażalenia".
- Komentarze umieszczane w ShoutBoxie bądź dziale do tego nie przeznaczonym nie będę brane pod uwagę oraz zostaną usunięte.
- W temacie ma prawo wypowiadać się jedynie założyciel tematu, osoba, której skarga dotyczy oraz administracja. Wszelakie komentarze osób nie związanych bezpośrednio z tematem będą usuwane.
- Jeżeli użytkownik nie ma możliwości założenia tematu, ma prawo skontaktować się bezpośrednio z administracją forum.


Tak więc proszę zastosować się do regulaminu.
Decyzja zostanie podjęta.
Dziękuję.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

oTyGnoju!  

Stały User

Skinhead



ImiÄ™: Artur

Wiek: 29

Do³±czy³: 20 Sie 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-21, 09:00   

Nie wygłupiajcie się, to że komuś się mój charakter nie podoba, to nie znaczy, żeby mnie tu podawał za rzekomo wulgarny nick. gnój przekleństwem nie jest, a mój nick miał na celu rozbawienie czytających, co innego jak bym napisał oTyKur czy coś w tym stylu.
_________________
Znak Orła, potęgi symbol prowadzi nas!
Mieczem i Tarczą weźmiemy to co było nasze od lat!
Znów pójdziemy pokazać światu na co nas stać!
Nasza Wiara dziś do zwycięstwa wskaże nam szlak!
~ Honor - Znak Orła ~
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-21, 09:06   

Arturze akurat twój charakter mi pasuje, ale skoro wszyscy ostatnimi czasy tak bardzo przestrzegają regulaminu forum wiec się tego trzymajmy. Nie wszystkich bawi każdy humor, ale "gnój" ma 2 znaczenia a ten w mowie potocznej jest wulgaryzmem może i nie tak mocny jak "k***a" ale jest.

[ Dodano: 2010-08-22, 18:26 ]
Odświeżam temat bo panowie administratorzy chyba o tym zapomnieli :evil:


tak panie eM czas rozwiązać sprawę
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com