Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

anomalia.  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Kwi 2009

Sk±d: z wielkiej pró¼ni.

   

Wys³any: 2009-04-22, 15:27   

40 plakatów i jeden obrazek ;>.
_________________
how long, how long will I slide? separate my side. I don't, I don't believe it's bad. slit my throat. it's all I ever.
 

irmaa  

Stały User



ImiÄ™: irmina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Kwi 2009

Sk±d: zg - poznañ

   

Wys³any: 2009-04-25, 11:31   

zdjecia , podpisy kumpli , tablica korkowa , grafy , plakaty . - to na scianie .
na drzwiach mam wielkie graffiti zrobione przez kumpla . ; DD
różnego rodzaju płyty i ksiazki na regale .
plus dużo gazet .
figurki na półce nad biurkiem .
pamiatki porozstawiane na komodzie , regale i biurku , plus obrazy na scianach i w ramkach .. ^^
_________________
~ życie ludzkie wymagającym przeciwnikiem,
garda do góry jeśli nie chcesz zostać jego męczennikiem..
 

juliaa115  

Wymiatacz

Dżejmi



ImiÄ™: Julia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-04-25, 12:25   

na jednej scianie sa jakies moje rysunku zrobione czarnym markerem
druga jest zastawiona szafa i polkami
3 jest do polowy w korkowych tablicach a na nich jest pelno zdjec
a 4 ma drzwi i jest czysta ;)
_________________
Zastanów się.. jak żyć chcesz i gdzie
Byś potem nie.. nie mówił że jest źle
Nie poddaj się.. i chwytaj każdy dzień
On po to jest.. by dawał Ci co chcesz
 

rapovax3  

User

JLB.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Lis 2009

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2009-11-27, 11:59   

płyty winylowe. ;] . i wyrąbany napis SLU . :)
_________________
Jakie życie taki rap . x3
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-30, 06:12   

plakaty plakaty plakaty :-)
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2009-11-30, 08:16   

plakaty z ptakami,symbol KOO,ksiÄ…kio ornitologiczne,miecz,i plakat DRAK-a
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-30, 08:46   

W sumie jakiekolwiek plakaty w obojętnie jakim pokoju to dla mnie zawsze było zaśmiecaniem go.
Obrazek od komunii, antyrama, dwa obrazy, jeden większy, drugi mniejszy. Mnóstwo świeczek przeróżnych kształtem i zapachem, figurek, cztery ramki ze zdjęciami, kilka dużych maskotek wysoko na regale, na półkach książki. Nigdy nie ozdabiałam go jakoś specjalnie. Wszystko gromadziło się w międzyczasie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-30, 09:05   

ja mam w jednym pokoju na ścianie tylko plakat koncertu Radiohead taki ponad metr na prawie dwa, kradziony z przystanku autobusowego i bilet z tegoż koncertu. planuję dowiesić jeszcze plakaty Slot Art Festivalu z 2007, 2008 i 2009 roku, ale to może jak dostanę kolejny, z 2010 to znajdę im trochę miejsca gdzieś.
świeczek jest w mieszkaniu od groma, ale to zostały po poprzednich lokatorach i trochę po mojej matce, ja rzadko mam nastrój żeby to rozpalać. mam za to piękną podstawkę pod kadzidełka z Bułgarii, z niej korzystam bardzo chętnie.
w drugim pokoju mam dwa rysunki kolegi z podstawówki w antyramach i lusterko w ładnej, kutej ramie.

ogólnie mieszkanie mam ładnie urządzone, bo mojej matce czego jak czego, ale dobrego gustu nie brakowało. najbardziej lubię pomarańczowe rolety w oknach, praktycznie wcale ich nie odsłaniam w sumie.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-30, 10:37   

Jak byłam mała, miałam jakieś tam plakaty, teraz już z tego wyrosłam. Nie lubię ścian obwalonych obrazkami i innymi duperelami. Wisi na nich tylko płaskorzeźba od matki chrzestnej i parę zdjęć.

I pełno świec, bo uwielbiam świece, ale one są praktycznie w każdym miejscu w moim domu.

Za to moja ciocia gromadzi na ścianie podpisy wszystkich osób, które ją odwiedziły i wygląda to niesamowicie, sama zastanawiam się nad taką 'ścianą wspomnień'.
 

Ostatnio zmieniony przez Li. 2009-11-30, 10:37, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-11-30, 10:37   

Mój aktualny pokój [ bo wynajmuję i czasem trzeba zmieniać mieszkania...] jeszcze jakieś pół roku temu był cały w plakatach 2Pac'a [taka 'mała' kolekcja] i w płytach winylowych na ścianie.
Ale kilka miesięcy temu był odmalowany, więc teraz o niczym takim nie ma mowy :P Teraz mój pokój jest bardziej kobiecy [trochę dziweczęcy ;p ] i zrezygnowałam z plakatów. Jeden plakat 2Pac'a mam tylko na drzwiach do pokoju - od zewnątrz. Naścianie mam tylko jedną półkę - z płytą winylową, poprzyczepianymi biletami z koncertów i różynmi takimi pierdółkami.
A tak to mam jeszcze przyczepione do szafy dwa szaliki kibicowskie, pare świeczek na szafkach, zdjęć, no i takie tam.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Hana  

User

red dziołcha



Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Lis 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-30, 11:47   

Moj pokoj marzenie to zdecydowanie połaczenie szaro - fioletowo - rozowych scian w nierazacych odcieniach x) ozdobiony ciekawym plakatEM w ciekawej ramie lub jakims wypukłym wzorem. Minimalna ilosc mebli i minimalna ilosc ozdob. Dodatkiem napewno bedzie jakis antyk: stary drewniany zegar, wiklinowy kosz lub kujany fotel. I najwazniejsze! Swiatło, mega jasny pokoj z mozliwoscia przygaszenia.

Niejestem zwoleniczka przepychu. Lubie skromne wnetrza :wstyd:
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-30, 12:12   

Wisi tylko kalendarz z kobiecymi zdjęciami. Zero przepychu..biurko, które zawalone jest książkami i łóżko.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Hana  

User

red dziołcha



Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Lis 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-30, 12:27   

I ZERO KWIATÓW !! :-P
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-30, 12:39   

o mój pokój tonie w dekoracjach i jestem z tego dumna :-D ściany pobazgrałam malunkami, do tego plakaty, trzy kalendarze ze względu na obrazki, mnóstwo naklejek, serpentyny, obecnie jeden balonik po halloween, kartki z dowcipami i innymi napisami, jeszcze chcę kupic lampki choinkowe żeby powiesic je na ścianie, u kumpeli to super wygląda więc zainspirowało mnie to :mrgreen:
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-30, 16:27   

mam pełno świeczek itp.
mnóstwo zdjęć i pamiątek po ludziach miejscach i wydarzeniach.
wszystkiego jest pełno, ale wszystko ma swoją historię. i jest dla mnie ważne.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com