Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-01, 18:19   

Chociaż ogólnię lubię prostotę,porządek oraz schludność ,to mój pokój przypomina graciarnię.¦ciany pokryte są zdjęciami ,zwykle zrobionymi Zenitem , obrazy namalowane przez przyjaciółkę,kilka masek weneckich.Biurko oraz reszta szafek zawalona jest za to książkami,płytami ,niezliczoną ilością kosmetyków oraz świec.Ważnym elementem jest także tablica korkowa ,na której doszukałam się ostatnio jakiś notatek sprzed dwóch lat.
I cóż niestety wieczny bałagan.Jedynie w okół laptopa wyróżniający się porządek.
_________________
Drugs&hugs.
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-12-01, 19:45   

moje ozdoby pokojowe
¦CIANY
1. kalendarz 2010 od National Geographic
2. dość duża mapa fizyczna Polski
3. japońskie znaki na każdej ze ścian
4. afrykańska, podłużna twarz
5. mały obrazek z popiersiem nefertiti
6. obrazek - pamiątka po I Komunii ¦w,
7 dość duży czarny obraz, który jak będę miał czas to zaprezentuje na forum ponieważ strasznie mi się on podoba
8. wisząca półka na książki
9. 2 kontakty i 2 włączniki do światła : )

RESZTA

wszystko co na szafkach = miliony rzeczy :D
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-01, 21:51   

Ja tam nie mam zadnych plakatów ani obrazów.. Mam za to dużo firurek porcelanowych i kwiaty
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-09-07, 13:34   

ja mam na suficie narysowane kwiatki sama je narysowałam i na szafkach te z kwiatki mam narysowane sama je rysowałam i bardzo ładnie wyglądaja
_________________
Kiss my ass:*
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-30, 18:10   

Nie mam żadnych plakatów na ścianach, ale mam za to obrazy.
Zawsze też wieszam gdzieś misie. ¦wieczek mam nawet dużo, jak się je zapala to jest taki miły, ciepły nastrój.
A poza tym nie mam nic ozdobnego, ale bardzo lubię różne ławy, stoliki, pufy, dlatego też mam tego trochę w pokoju, nie ma się czasami gdzie ruszyć.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-01-30, 20:04   

mój pokój też przypomina graciarnię, na ścianach troche wielkich kinowych plakatów, z sufitu na sznurkach wiszą płyty cd, obustronnie czyste bo extra efekt kolorów na scianach jest od nich....
a pozatym dwa komputery i sterty figurek rożnych które kolekcjonuję....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

kasiula...  

Stały User


Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2011-01-30, 21:39   

gdybym tylko miała swój pokój :zalamany: to jedne ze ścian napewno byłaby pełna różnych ciekawych sentencji i może jakiś zdjęć ;)
_________________
"niech to trwa nigdy się nie kończy..."
 

Ostrowczanin

User


Do³±czy³: 01 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-03, 20:52   

http://zapodaj.net/8701eb77db07.jpg.html
http://zapodaj.net/ce429cf952fe.jpg.html
http://zapodaj.net/4376dead50fb.jpg.html
http://zapodaj.net/4432802b7cae.jpg.html

to moje cztery konty :-D
 

Dezomorfina  

Wymiatacz

you are obsolete


Do³±czy³a: 01 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-03, 21:19   

Mój pokój w akademiku jest raczej nudny. Obecnie na ścianie wisi zmaltretowany kalendarz z [prawie] gołymi facetami, który przeszedł przez ręce moich sylwestrowych gości, rozkład zajęć na uczelni, rozkład zajęć fitness... Jakoś w tym roku nie mam weny do wieszania plakatów. W domu za to mam zarąbaną z przystanku reklamę Domestosa, która mało mnie nie zabiła, bo jest większa ode mnie i spadła mi na łeb podczas przyklejania. Poza tym kilka plakatów z gier, które odziedziczyłam po bracie, Al Pacino, De Niro, Beatlesi, tablica korkowa. I w sumie tyle.
_________________
No need to ask my name
to figure out how cool I am
 

mÅ‚oda91  

User



Do³±czy³a: 04 Lut 2015

   

Wys³any: 2017-03-15, 15:43   

A takie żarówki dekoracyjne? https://www.kwazar-lampy.pl/zarowki-dekoracyjne
Mogą dodać naprawdę klimatu do pomieszczenia. Mój chłopka ma taką u siebie w pokoju.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-15, 16:00   

Pewnie...
Tyle tylko, że mój obecny pokój w domu rodzinnym, bo mam też jeden u ojca, a trzeci jeszcze znalazłby się u mojej babuszki, jest absolutną koncepcją mojej mamy.
Pozwoliła mi jedynie wybrać kapę na lóżko i zasłony. Po fakcie jednym słowem.
Chcę burdelowy, czerwony kolor ścian. I czerwone światło. Już wyobrażam sobie, jak w wakacje, w zrobionej z gazety czapce maluję ścianę na czerwono, a na niej szare motywy, psychodeliczne.
Wszystko sama, bo mam odziedziczone zdolności po przodkach.
Tu, mam tylko zdjęcia z moją przyjaciółką, ona mi podarowała taką ramkę specjalną, na urodziny.
Dużo pluszaków jest. Na łóżku zwłaszcza i poduszek mniejszych.
Jednak większość to książki. I kwiaty.
Co jeszcze, w rodzinnym, mam głośniki na podłodze, plus bas.
To tworzy atmosferę. Książki. Chyba tyle.
Ciuchy mam u brata trochę w jego pokoju, trochę u rodziców. Wszędzie trochę. Wiecie, jak to jest w nocy, kiedy śpią , budzić ich w poszukiwaniu majtek albo stanika. Tak, to cała ja.
Nie mogę zaśmiecać pokoju ciuchami.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-08-01, 16:21   

Mój prawie-już-eks pokój ma przyklejone na szafie rysunki, które wykonała dla mnie na osiemnaste urodziny moja była przyjaciółka. Na jednym regale natomiast, tuż koło łóżka, wisi kartka z całkowaniem we współrzędnych sferycznych, która miała mi pomóc w zapamiętaniu tegoż całkowania na kolokwium z matematyki. To wszystko jednak wkrótce zniknie, jako że niebawem się wyprowadzam. Nowego pokoju nie planuję niczym ozdabiać, zresztą moje meble pójdą do sypialni gościnnej. Do mnie natomiast dotrze nowy regał na książki, zaś szafy na ubrania już nie będę potrzebować, bo będę mieć dużą garderobę. :-D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-08-01, 16:46   

Chciałam sobie ostatnio namalować obraz kochanków Magritte'a na ścianie, uznając, że to będzie mniejszą kompromitacją od powieszenia sobie taniej reprodukcji.
Zresztą skala mi także nie odpowiadała wśród poszukiwanych.
Obecnie, czekam niecierpliwie na ojca, aż mi pokój odmaluje... bo porażka totalna, i wymyślę coś mniej skomplikowanego. Na ścianie póki co wisi św. Paweł, przysłaniający nieudaną próbę.
Kiedyś namalowałam piękną gejszę wśród kwitnącej wiśni. Wyobraźcie sobie szare ściany, biała gejsza, i intensywne wiśnie, każdy podziwiał, uwierzyłam i tym razem w swoje umiejętności, ale nie ma co równać gejszy z Kochankami.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Waleria20  

User


Do³±czy³a: 12 Mar 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2018-02-16, 00:34   

Mi się marzy ozdobić pokój dużym podświetlanym lustrem. Którymś z oferty tego sklepu - http://www.lustrowramie.pl/lustra-podswietlane/ . Ale rozmyślam, które by najbardziej pasowało do moich niebieskich ścian i białych mebli, z ramką czy bez ramki, a jak z ramką to jaki kolor byłby najlepszy? Mogłybyście coś poradzić?
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-05, 15:29   

Jak niebieskie ściany i białe meble, to ramki albo białe, albo bez ramek wcale, wtedy taka spójność zostanie.
Mój pokój jest w trakcie remontu i na razie wybieram nowe meble, zastanawiam się nad takim super kącikiem do nauki. KJK ma fajne biurowe meble, może ktoś zna? Robią na wymiar podobno, może by sie udało taki kącik zaaranżować?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com