Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mróffcia  

Stały User

Mróffcia



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 22:35   pamiÄ™tnik Kota

Dzień 752
Moi więziciele ciągle dokuczają mi jakimiś dziwnymi kołyszącymi się na sznurku przedmiotami. Sami rozrzutni w jedzeniu świeżego mięsa karzą mi wcinać jakieś suche płatki. Tylko nadzieja ucieczki trzyma mnie przy życiu a zniszczenie jakiegoś mebla daje mi troszeczkę satysfakcji. Możliwe że jutro zjem im jakiegoś kwiatka.

Dzień 761
Dzisiaj biegałem pod nogami moich więzicieli z myślą o ich morderstwie, I prawie mi sie to udało. Muszę spróbować na szczycie schodów. W celu obrzydzenia i zniechęcenia tych bezmoralnych oprawców, zmusiłem się raz do zwymiotowania na ich ulubiony fotel. Muszę spróbować to powtorzyć im na łóżko.

Dzień 762
Spałem cały dzień tylko po to aby drażnić tych więzicieli w późnych godzinach nocnych niekonczącymi się prośbami o strawę.

Dzień 765
Urwałem myszy głowę I przyniosłem im samo jej ciało w celu wzbudzenia strachu w ich sercach. Niech wiedzą do czego jestem zdolny. Oni szczebiotali tylko radośnie jaki to ze mnie dobry kot. HMMM. Plan zawiódł.

Dzień 768
W końcu zdałem sobie sprawę co z nich za sadyści. Bez żadnej podstawy wybrali mnie do wodnych tortur. Tym razem jednakże do tortur został włączony palący i pieniący środek chemiczny zwany `szamponem`. Jaki chory umysł mógł wynaleźć taki płyn? Moim jedynym sposobem na zapomnienie o żalu jest kawałek kciuka który dalej siedzi mi między zębami.

Dzień 771
Odbyło się jakieś spotkanie ich wspólników. Zamknęli mnie samego na ten czas. Jednak mogłem słyszeć odgłosy i odory tych szklanych rurek, które oni nazywają "piwo". Usłyszałem także, że moje zamknięcie spowodowane było moją siłą "uczulenia". Muszę się dowiedzieć, co to takiego i jak to użyć na swoją korzyść.

Dzień 774
Jestem przekonany, że inni uwięzieni są ich oddanymi służącymi a może nawet kapusiami. Pies jest rutynowo wypuszczany na dwór, a jak wraca to wygląda na więcej niż uradowanego. On musi byc stuknięty. Natomiast ptak na pewno jest donosicielem. Opanował ich straszny język do perfekcji (podobny do mowy kretów) i gada z nimi nieustannie. Jestem pewny że zdaje on raport z każdego mojego kroku. Ponieważ jest on umieszczony w metalowym pomieszczeniu, jego bezpieczeństwo jest zapewnione. Poczekamy, zobaczymy - to tylko sprawa czasu.
 

Smile  

Stały User

Histeryczny chichot



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 09 Lis 2009

Sk±d: okolice Wroc³awia

   

Wys³any: 2009-11-10, 23:05   

¦wietne :-D Podejrzewam, że masz kota? Ja mam 3 i mogę w pełni potwierdzić, że zachowanie kota z Twojego opowiadania jest podparte zachowaniami moich futrzaków. Dodam, że ten największy, czarny, gdy nie spodoba mu się zachowanie któregoś z domowników- sika na łóżko mich rodziców. Może Ci się przyda.
:]
 

dam94  

Stały User



ImiÄ™: Damian

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-11-10, 23:13   

Trzeba wspomnieć, że to nie jest jej opowiadanie...
Ale tekst fajny ;D
_________________
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-11-10, 23:25   

dam94 napisa³/a:

Trzeba wspomnieć, że to nie jest jej opowiadanie...


Skąd Ty to możesz wiedzieć ?
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 07:57   

:-) dobry tekst
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

dam94  

Stały User



ImiÄ™: Damian

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-11-11, 10:16   

McLarenLbn napisa³/a:

Skąd Ty to możesz wiedzieć ?


Logika. Wystarczy jedna linijka tekstu:
http://www.google.pl/sear...lient=firefox-a
_________________
 

Mróffcia  

Stały User

Mróffcia



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 17:46   

potwierdzam słowa dam94...tekst nie jest mój...ale go wkleiłam ...dokładniej z serwisu jeja.pl bo uznałam go za dobry i śmieszny....wiedziałam tu wiele tekstów wklejonych z innych stron
_________________
Kluczem jest obietnica
Otwiera drzwi do serca
Z zimnÄ… krwiÄ… daje nadziejÄ™
A potem ją uśmierca
 

dam94  

Stały User



ImiÄ™: Damian

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-11-11, 17:48   

No pewnie ;) przecież nie ma nigdzie napisane że musi być Twoje :P
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com