Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pan Rysownik  

Wymiatacz

3%



ImiÄ™: Marek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-10-30, 11:24   Pan Rysownik

Wątpię abym został przez kogokolwiek zapamiętany. Jednak skoro wróciłem na forum, przyda mi się mój własny temat. Dlaczego? Ponieważ często ludzie szybko przestają mnie lubić, gdy okazuje się, że kłócę się z nimi w jakimś temacie rzucając faktami.

Dlatego ten temat jest nie tyle do śpiewania peanów na moją cześć, ile na napisanie co Wam przeszkadza w mojej osobie, gdy już coś takiego się znajdzie. Pozdrawiam i życzę sukcesów. :)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-10-30, 11:37   

Pan Rysownik, ja Cię zapamiętałem. Miałeś ostatnio przerwę. W sumie, wydaje mi się, że Twoje posty były mądrze napisane, przelatywałem je wzrokiem. Nie mniej jednak uważam, że ten temat został za szybko założony. Trza było trochę poczekać. No ale. Dziękuję za życzenia.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-30, 11:43   

Pan rysownik Pewnie, ze go kojarzę. nawet zmiana charakteryzacji na avatarze mnie nie zmyli. Widziałem tylko parę postów, ale zwykle były długie z przekazem jego mądrości. Nie zawsze się zgadzam z jego poglądami, ale jeśli ma się do czynienia z osobą chłodno przytaczającą swoje argumenty bez emocji to można nawet mieć pozytywne uczucie.
Eh.. ale dziwny wywód.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-30, 12:59   

Cytat:

Dlatego ten temat jest nie tyle do śpiewania peanów na moją cześć, ile na napisanie co Wam przeszkadza w mojej osobie, gdy już coś takiego się znajdzie.


Serio obchodzi Cię co kto sobie na Twój temat pomyśli?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-10-30, 13:01   

Ty to jakiś dziwny jesteś. Masz kolegów?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Pan Rysownik  

Wymiatacz

3%



ImiÄ™: Marek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-10-30, 13:02   

Każdego obchodzi, w większym lub mniejszym stopniu. Jednak nie o to tutaj chodzi. Temat jest po to, żebym nie musiał toczyć zawiłych dyskusji na mój temat w innych tematach. Na paru forach na których byłem w przeszłości czasami rozwijała się dyskusja i przeskakiwała niespodziewanie na mój temat. Gdy komuś brakuje argumentów, woli kłócić się o osobę niż o to co spowodowało kłótnię. Po to jest ten temat, żeby tutaj mogły się takie osoby wykrzyczeć, zamiast zaśmiecać jakąś dyskusję. :)

PS: Nie, nie mam kolegów. :)
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-30, 13:09   

Cytat:

Temat jest po to, żebym nie musiał toczyć zawiłych dyskusji na mój temat w innych tematach.


A musisz?

Cytat:

Na paru forach na których byłem w przeszłości czasami rozwijała się dyskusja i przeskakiwała niespodziewanie na mój temat.


No to nie uważasz, że ktoś ma problem z tym, że nie przyswaja tego co napisałeś, a Ty nie musisz niczego udowadniać, wyjaśniać, umożliwiać itp.?

Kompletnie nie rozumiem tego tematu, to wszyscy sobie załóżmy "nasze tematy", bo ktoś ma się ochotę poboczyć na nasz charakterek. :wstyd:
Ale co kto lubi...
 

Pan Rysownik  

Wymiatacz

3%



ImiÄ™: Marek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-10-30, 13:21   

Może się okazać, że temat rzeczywiście będzie stał pusty, jednak jak widzisz sama w tej chwili rozmawiasz o moim charakterze. Czyli sens jakiś jest.

Co do udowadniania - nie muszę. Lubię jednak podyskutować z kimś i spróbować mu przekazać swoje racje. Jakim więc problemem będzie ten temat? Dobry jak każdy inny.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-10-30, 13:24   

Pan Rysownik napisa³/a:

i spróbować mu przekazać swoje racje.


Nawet na siłę?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-30, 13:32   

Cytat:

Czyli sens jakiÅ› jest.


Serio piszÄ™ o Twoim charakterze? Gdzie? Ja piszÄ™ o Twoich motywacjach. Nie nad interpretuj proszÄ™.

Cytat:

Co do udowadniania - nie muszę. Lubię jednak podyskutować z kimś i spróbować mu przekazać swoje racje.


Ano właśnie. Chcesz a nie musisz.

Cytat:

Jakim więc problemem będzie ten temat? Dobry jak każdy inny.


A czy ja pisałam, że to jest złe lub jest problemem? Raczej nie.
 

Pan Rysownik  

Wymiatacz

3%



ImiÄ™: Marek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-10-30, 13:50   

Widzisz? Jak miło, że doszliśmy do porozumienia. :)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-30, 22:05   

Einmana napisa³/a:

Kompletnie nie rozumiem tego tematu, to wszyscy sobie załóżmy "nasze tematy", bo ktoś ma się ochotę poboczyć na nasz charakterek. :wstyd:


Po to jest właśnie ten dział droga koleżanko.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-10-31, 07:16   

a ja nie znam, nie pamiętam. i Ty mnie nie znasz i nie pamiętasz :]
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-10-31, 09:34   

kojarzę coś nick, ale to dawno temu było...
nie pamiętam za bardzo moich odczuć względem Ciebie. wydaje mi się, że temat został trochę za szybko założony.
_________________
meow
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-10-31, 10:11   

Kojarzę głównie z reprezentowanej przez niego twórczości (swoją drogą fantastycznej).Szczególnie rysunki postaci z mangi One Piece,której fanem jest mój przyjaciel.
Wydajesz się być dość pozytywną osobą.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com