Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Suarez

User


Do³±czy³: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-19, 20:00   Panowie, dużo macie ubraÅ„ w szafie ?

Jak wygląda u was ta sprawa ? Lubicie ładnie wyglądać, czy zakładacie to, co macie pod ręką ? Często chodzicie na zakupy po nowy towar ?

U mnie sprawa wygląda tak, że lubię chodzić ładnie ubrany (ładnie, nie znaczy, że zakładam rurki i wyglądam jak chłopak XXI wieku ;) ), szafa pełna, a ubrań nadających się do noszenia malutko, jakiś wybredny jestem i każdy ciuch po dwóch miesiącach od kupienia najchętniej bym wyrzucił i kupił nowy. :-o
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-03-19, 20:17   

u mnie sprawa wyglÄ…da tak że kiedyÅ› jak robiÅ‚em porzÄ…dki w szafie to jeb***‚em 3/4 do Å›mieci. potem byÅ‚ problem bo nie byÅ‚o w czym chodzić ale stopniowo uzupeÅ‚niÅ‚em braki. Ogólnie uważam że mÄ™zczyzni mogÄ… chodzić w jednej bluzie i jeansach/dresach przez caÅ‚e zycie o ile nie Å›mierdzÄ…. W przypÅ‚ywie gotówki zainwestowaÅ‚bym w skórÄ™, pare par spodni i buty sportowe i chodziÅ‚bym w tym mniej wiÄ™cej kilka lat, nie widze potrzeby kupować nowych rzeczy co miesiÄ…c ;)
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-03-19, 20:36   

Sporo, zwracam dużą uwagę na swój wygląd. Chodzę nie tylko w bluzach, w koszulach też. I co dziwne bardzo lubię chodzić na zakupy po ubrania/buty itd., z reguły to kobiety tak mają.
 

Suarez

User


Do³±czy³: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-19, 20:57   

Logan128 napisa³/a:

Sporo, zwracam dużą uwagę na swój wygląd. Chodzę nie tylko w bluzach, w koszulach też. I co dziwne bardzo lubię chodzić na zakupy po ubrania/buty itd., z reguły to kobiety tak mają.



Dokładnie ja tak samo. Koszula, jeans, bluza, te sprawy. Lubię chodzić na zakupy, natomiast jak już pójdę to chodzę po sklepach i sam nie wiem czego szukam, pięć razy jedną rzecz przymierzam, taki niezdecydowany typ ze mnie :mrgreen:
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-03-20, 16:26   

Suarez napisa³/a:

jakiś wybredny jestem i każdy ciuch po dwóch miesiącach od kupienia najchętniej bym wyrzucił i kupił nowy. :-o


Musisz mieć nudne i puste życie skoro chciałbyś wyrzucać pieniądze na takie bzdury.

Albo nie umiesz kupić ubrań w jakości lepszej niż beznadziejna.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-03-20, 21:14   

Mi się t-shirty nie mieszczą w szafie :-P Moim zdaniem mam wystarczająco ubrań nie licząc butów, no ale i tak lubię często chodzić po sklepach :-)
_________________
lubie sikać
 

Suarez

User


Do³±czy³: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-20, 21:30   

philosophus napisa³/a:

Suarez napisa³/a:

jakiś wybredny jestem i każdy ciuch po dwóch miesiącach od kupienia najchętniej bym wyrzucił i kupił nowy. :-o


Musisz mieć nudne i puste życie skoro chciałbyś wyrzucać pieniądze na takie bzdury.

Albo nie umiesz kupić ubrań w jakości lepszej niż beznadziejna.



Po prostu lubię dobrze wyglądać ;) Od razu wtedy lepiej się czuję.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2015-03-21, 11:22   

mam wyjebongo, i biorę to co mam pod ręką, a mam tego sporo.
zwłaszcza koszulek mam do nich słabość.
Dużo bluz mam, za ro 1 sweter , dwie prawy jeansów reszta dresiwka :D
najważniejsze żeby ubranie nie śmierdziało, ani ich właściciel :-x
_________________
You know who i am
 

lokal

User


Do³±czy³: 24 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-24, 12:42   

Ja nie ukrywam mam dośc sporo ale wywalam co jakiś czas ;)
 

marzyciel123

User


Do³±czy³: 03 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-03, 10:51   

No szczerze mówiąc to ich trochę mam ;D
 

zu_za

User



Do³±czy³: 21 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-21, 10:09   

To ja się wypowiem za męża: Ma duuużo ubrań które niestety muszę sprzątać ja :P
 

pisegal

User


ImiÄ™: Egalanteria

Do³±czy³: 23 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-23, 09:00   

Mam niewiele ubrań, lecz wszystkie wykorzystuje w 100%
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-04-23, 18:13   

Głównie moją garderobę zajmują koszulę, jest ich 14,15,16? Sam już nie wiem, bo niektóre zakładam raz na 3 miesiące jak nie lepiej. Kilka par chinosów, kilka jeansów, kilka bluz, dwa sweterki, kilka koszulek polo i t-shirty. Jak na chłopa to chyba duża, i od tego 'przybytku', zwłaszcza koszulowego często mam dylemat którą koszulę ubrać i stoję przed tą szafą jak głupi - OD PRZYBYTKU G£OWA BOLI.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2015-04-28, 16:30   

pisengal - ja swoje tak w 37%, niby takie ok, ale niektóre ciut zużyte. Zależy od konkretnej części ubioru. :D
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-04-28, 19:59   

dużo koszulek w których i tak w wiekszości nie chodzę a tak to średnio
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com