Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-08-10, 19:03   

Ostatnio w cały dzień obejrzałam trzy części Paranormal Activity, ale do tematu, to da się o wyjaśnić jakimś koszmarem sennym. Może śniło się jej, że coś ją dusiło i walczyła (w śnie oczywiście) z tym, więc się podrapała? Idź spać do tego domu i sam się przekonaj ha ha, nie no żartuję, ale z tym poprzednim o koszmarach sennych już nie.
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-08-10, 20:30   

Dobra sprawa dla nieistniejącego już programu z TVN-u. Nie wiem jak to określić, ale jest wiele bloków, w których kogoś zamordowano itd., a i tak nic o takich przypadkach się nie słyszy. A wracając do tego programu telewizyjnego- byli oni kiedyś na terenie Ogrodzieńca sprawdzić, czy istnieje tam duch Białej Damy. Z całej nocy zanotowali tylko szelest łańcuchów, co też wiąże się z opowieścią o psie broniącym tego zamku. Na koniec dodam, że musi być jakieś wytłumaczenie tego zjawiska, bo podobno duchy nie mogą nam osobiście wyrządzić żadnej krzywdy.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

GonzO  

Mega wymiatacz

Szarlatan



Wiek: 30

Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2012-08-11, 00:01   

Z tego co się dowiedziałem od mojej dziewczyny to koleżanka , którą 'coś' dusiło spała i dopiero gdy ją dobudziły to 'coś ' odeszło . Tamta co jest podrapana po twarzy zerwała się z krzykiem. Póki co nic więcej nie wiem , bo moja dziewczyna nie chcę o tym rozmawiać , do dzisiaj jest przerażona tym co się tam działo .
_________________
Czas leczy rany , lecz blizny pozostajÄ… .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com