Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:30

Autor

Wiadomo

takitampan  

Hiper wymiatacz


Imię: Bartek.

Wiek: 30

Doczy: 01 Mar 2011

Skd: Bydgoszcz

   

Wysany: 2011-03-01, 21:25   Pare zmian

1. http://przemo.webd.pl/php...80e7d4fb0a0228f czyli filmiki z youtuba mozemy wklejac na forum i je tutaj odtwarzac,dodane sa rowniez buttony.

2.http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=99549,highlight,bot+autozamykacz pozwala na podanie powodu zamkniecia tematu co jest przydatne.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Doczy: 08 Lut 2010

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2011-03-01, 21:29   

ledwo wlazłeś na forum, a już coś sie nie podoba ?
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-03-01, 21:30   

pierwsze jest frajerskie. youtube to youtube. i tam się mają filmy otwierac w nowym oknie.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


Imię: Bartek.

Wiek: 30

Doczy: 01 Mar 2011

Skd: Bydgoszcz

   

Wysany: 2011-03-01, 22:05   

nie ,ze sie nie podoba :D ale maja byc propozycje zmian,wiec proponuje.. :kwasny:
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-03-03, 17:00   

Moim zdaniem nie jest to głupie, chociaż nie wiem, jaki wpływ będzie miało dodanie opcji odtwarzania filmów z youtube na szybkość działania forum. Drugi nie spodoba się moderatorom, więc jestem za ;)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2011-03-03, 17:04   

Szej-Hulud napisa/a:

Drugi nie spodoba się moderatorom, więc jestem za


Tak, mi się nie podoba, pomysł dla ćwierćinteligentów, którzy nie wiedzą dlaczego ich tematy są zamykane.
Pierwszy też nie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



Imię: Michael

Wiek: 33

Doczy: 28 Maj 2009

Skd: BDG

   

Wysany: 2011-03-04, 00:36   

Odnośnie youtube nie zauważyłem, aby tutaj na forum często przewijały się filmiki z tego serwisu, więc nie widziałbym sensu spędzić kilkanaście minut na wrzucaniu moda.

Drugi pomysł chyba działa na forum, tak mi się wydaje. Jak miałem forum na phpbb przemo to mogłem podawać powód ostrzeżenia, zamykania tematu etc. albo mylę z phpbb 3?
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2011-03-04, 06:52   

takitampan napisa/a:

2.http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=99549,highlight,bot+autozamykacz pozwala na podanie powodu zamkniecia tematu co jest przydatne.




.

Szej-Hulud napisa/a:

Drugi nie spodoba się moderatorom, więc jestem za


Pewnie, że nam się nie podoba. Zwłaszcza, że odkąd pamiętam taka opcja funkcjonuje na forum.
Za każdym razem, gdy temat jest przesuwany bądź usuwany, autor otrzymuje wiadomość e-mail/ prv z podaną przyczyną.
_________________
Drugs&hugs.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


Imię: Bartek.

Wiek: 30

Doczy: 01 Mar 2011

Skd: Bydgoszcz

   

Wysany: 2011-03-04, 16:12   

MJ, kilkanasie? zeby wgrac yt to trzeba dopisac pare linijek...
_________________

LandonAston. napisa/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2011-03-04, 16:20   

Cytat:

MJ, kilkanasie? zeby wgrac yt to trzeba dopisac pare linijek...


Ale po co?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


Imię: Bartek.

Wiek: 30

Doczy: 01 Mar 2011

Skd: Bydgoszcz

   

Wysany: 2011-03-04, 16:27   

no racje,yt niepotrzebny..a bot autozamykacz? ktory pokazuje DLA KAZDEGO powod zamkniecia tematu
_________________

LandonAston. napisa/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2011-03-04, 16:30   

takitampan napisa/a:

ktory pokazuje DLA KAZDEGO powod zamkniecia tematu


Ja rozumiem to podkreślenie, a więc do wszystkich - czy koniecznie Wam wiedzieć trzeba dlaczego dany temat jest zamknięty?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


Imię: Bartek.

Wiek: 30

Doczy: 01 Mar 2011

Skd: Bydgoszcz

   

Wysany: 2011-03-06, 09:45   

TQIT, zapomnialem dodac ze mozna napisac powod usuniecia tematu lub jego przeniesienia.jesli to taki problem to sam moge dopisac do paru plikow pare linijek.
_________________

LandonAston. napisa/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



Imię: Bartek

Wiek: 31

Doczy: 01 Pa 2007

Skd: Stalowa Wola

   

Wysany: 2011-03-07, 09:13   

Witam :-)

Co do modyfikacji pozwalającej wrzucać filmiki z youtube osobiście nie widzę sensu jej wstawiania. Tak jak pisaliście, nie pojawia się u nas aż tak dużo tego rodzaju treści, więc jakieś specjalne wyróżnienie youtube jest raczej bezcelowe i niepotrzebne.

Powód zamykania tematu jest najczęściej znany jego autorowi. Z reguły powody zamknięcia są oczywiste dla Wszystkich i nie trzeba ich pisać, a w tedy kiedy trzeba - przecież moderatorzy to robią.

A powody usunięcia, przesunięcia itp. są. Każdy użytkownik którego temat został w ten sposób "potraktowany" zostaje o tym powiadomiony na maila. :-)
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


Imię: Bartek.

Wiek: 30

Doczy: 01 Mar 2011

Skd: Bydgoszcz

   

Wysany: 2011-03-09, 18:18   

nie zebym sie czepial ale mozna w dziale przywitaj sie ustawic aby nie nabijały sie posty bo

Supermassive. napisa/a:

Hej.



Mirage napisa/a:

Hello :]



xbibi19x napisa/a:

Witaj :)



miniX napisa/a:

£elkom :)

takie troche bezkarne nabijanie postow sie tam robi.
_________________

LandonAston. napisa/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com