Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

noeliaa  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Sty 2011

Sk±d: GW

   

Wys³any: 2011-01-31, 20:05   Parodia Zmierzchu - "Zmrok" Harvard Lampoon

Nie wiem czy nie było takiego tematu, a jeśli, to sorki ;p.



Czytałam na razie początek i jakoś mnie nie wciągnęło, beznadziejne mi się wydaje, ale nie wiem, może dopiero później się rozkręca. :-P Komuś się podobała ta książka?
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-01-31, 20:17   

hah, już się z tego śmieją jak mogą :mrgreen: parodia Pottera była marna, może to będzie lepsze.
film parodia już powstał -"Vampires suck" :mrgreen:
_________________
meow
 

Kannen  

User



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-31, 20:21   

Oryginalna wersja super, parodii nie czytałem ani nie oglądałem ale pewnie zobaczę.

destrukcyjna chodzi ci o tą książkę Barry Trotter? Kolega czytał i mówił że fajne ale się jakoś do tego nie przekonałem warto przeczytać?
_________________
Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem.
 

noeliaa  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Sty 2011

Sk±d: GW

   

Wys³any: 2011-01-31, 20:22   

destrukcyjna napisa³/a:

film parodia już powstał -"Vampires suck" :mrgreen:



tak tak ! widziałam trailer i urywki, coś niesamowitego haha :padam:
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-01-31, 20:25   

taa. o tą książkę. mnie się nie podobała
_________________
meow
 

Inspiracjaa  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 20 Sty 2011

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2011-01-31, 20:28   

Nie czytałam zmierzchu i nie mam zamiaru ale parodia może być ciekawa :D
_________________
Miłość każdego dnia.
Wierność każdej nocy.
Zaufanie przez całe życie.
 

Otempora  

User



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 14 Sty 2011

Sk±d: sk±dnik±d

   

Wys³any: 2011-01-31, 21:21   

noeliaa Uwierz mi, nie rozkręca się w żaden sposób...nudne jak flaki z olejem. No, ale czego mogliśmy się spodziewać skoro oryginał też jest pozbawiony akcji?? No cóż...
_________________
"Nigdy nie trzymaj się wyniośle, coś z mrówki miej, nie pawia, a jeśli kto ma uszy ośle, to z nim się nie umawiaj." - K.I. Gałczyński
 

axelka  

Mega wymiatacz

...



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-02-01, 17:11   

Kannen napisa³/a:

Oryginalna wersja super


:-o :-o :-o
Nie czytałam, ale podejrzewam, że nawet parodia takiej arcydennej książki nie będzie najlepsza. Gdyby się temu czemuś dało spokój, to może by po jakimś czasie umarło śmiercią naturalną. Nieprędką wprawdzie, ale z czasem wielki BUM na coś ustępuje.
_________________
+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj +++
 

noeliaa  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Sty 2011

Sk±d: GW

   

Wys³any: 2011-02-01, 20:53   

Ja przeczytałam wszystkie części Zmierzchu, bo mnie zaciekawiło, skoro wszyscy to czytali. I fakt faktem książka, fabuła i ogólny pomysł są beznadziejne, ale coś jednak to musi mieć w sobie skoro tyle osób to czyta. No to jak zaczęłam czytać, to chciałam wiedzieć co będzie dalej. I jakoś tak szybko się przeczytało. To musi być jakaś sztuczka xd.
Ale najbardziej niepokoi i wkurza mnie to, że jest na świecie tylu fanów, którzy tak przeżywają każde wydarzenie z książki, premierę nowej części filmu, uwielbiają Pattinsona i w ogóle zaczynają wierzyć, że istnieją takie wampiry jak Cullenowie.. To jest już chore ;/
Chyba trochę zboczyłam z tematu... :-o
W każdym razie, nie wiem czy będę czytała dalej tą parodię, skoro akcja się nie rozwija i jest po prostu nudna.
_________________
Shoot pictures, not people.
 

Asenara  

User

Ciągle ¦piąca.



ImiÄ™: Sandra

Wiek: 27

Do³±czy³a: 09 Lut 2011

Sk±d: Kraina Snów

   

Wys³any: 2011-02-10, 14:50   

Przeczytałam tą parodię, była krótka, a w porównaniu z (nawiasem mówiąc niezbyt ciekawym oryginałem) jest arcycieniutka i nudna. Do końca czekałam na rozwinięcie akcji. Pamiętam że chyba tam był, jakiś fragment który mnie rozbawił ale nie pamiętam jaki. Myślę, że filmowa parodia będzie ciekawsza od książkowej. ; )
_________________
<3
 

czarny_strach  

User

Pióro i pergamin



Wiek: 28

Do³±czy³a: 21 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-22, 19:32   

W całości rzecz biorąc jestem trochę na anty nastawiona z parodiami, szczególnie, że nie zawsze są one na tyle dobre aby można je zaakceptować. Nawet jeśli Meyer napisała tak nieoryginalną książkę, mówiąc lekkimi słowami, to należny jej się to minimum szacunku, że się chciało, że się zrobiło coś więcej niż inni. Dlatego nie lubię "dzieł" osób, które nie dość, że wykorzystały czyjś pomysł to jeszcze otwarcie, nierzadko w chamski sposób podchodzą do niego. Gdyby to jeszcze zostało zrobione z gracją, może by przeszło przez moją mózgową maszynkę w całości. Zapewne nie szybko sięgnę po pana Harvarda Lampoona, a czytając wasze opinię nastąpi to jeszcze później, o ile w ogóle nastąpi :-o .
_________________
Czy państwo rozumieją, co to jest Wolność i Wyobraźnia?
Czy wiedzÄ…, co znaczy Ja?
Hm... Nie ma sensu tłumaczyć.
Dla artysty to rzeczy o wartości niepojętej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com