Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-02, 17:09   

To jest poniżenie. Nie zgodziłabym się na coś takiego. No chyba, że to w ramach zabawy, a nie coś w stylu "załóż to bo nie masz mojego pozwolenia na onanizowanie się". Zniewolenie i pozbawienie jakiejkolwiek prywatnej sfery.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-06-02, 17:11   

Teraz pytanie kto jest głupszy :D idiotka która to proponuje, frajer który się zgadza czy śmieć który to produkuje :D
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-06-02, 17:23   

Haha! Zdrowo się uśmiałem czytając te wszystkie opisy. Pas cnoty! Co za idiotyzm...
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-02, 19:05   

można tylko krzyknąć sobie w duchu kur***™ i Å›miać siÄ™, bo trÄ…ci absurdem, że istenijÄ… glupie kobiety, które majÄ… takie pomysÅ‚y i jeszcze gÅ‚upsi faceci, którzy na to idÄ….
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-02, 19:15   

Gary napisa³/a:

Teraz pytanie kto jest głupszy :D idiotka która to proponuje, frajer który się zgadza czy śmieć który to produkuje :D



Wszyscy po jednych pieniÄ…dzach.
Głupota, głupota i głupota. Ludzie się od kasy we łbach przewraca.
Jak to mówią są dwie rzeczy bezkresne Wszechświat i ludzka głupota z tym, że co do pierwszego to nie ma pewności. Także to jest chyba tego przykład.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-02, 19:42   

Absurd... ja z ironicznym uśmiechem pod nosem czytałam te wypowiedzi i jak dla mnie to jest nie tylko głupie, poniżające i niedojrzałe ale jest to przede wszystkim oznaka, że mamy gdzieś słowo swojej drugiej połówki i sami wiemy lepiej. Zero zaufania i szacunku. Ja bym zabiła jakbym choćby na chwilkę o tym mój chłopak wspomniał... Mogę się męczyć dręczona myślami że może coś tam się dziać, ale wolę ćwiczyć swoją wolę i zaufanie do niego. Nie wybaczyłabym sobie czegoś takiego. Samo to że czasem pomyślę że mógłby coś zrobić, co by mogło mnie zranić, sprawia że czuję się źle sama ze sobą.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-06-02, 19:50   

Gary napisa³/a:

Teraz pytanie kto jest głupszy :D idiotka która to proponuje, frajer który się zgadza czy śmieć który to produkuje :D


Najgłupszy jest facet, który zgadza się na coś takiego. Po pierwsze, związał się z wybitnie głupią kobietą, ale on sam daje pokaz swojej jeszcze większej głupoty, gdy w takiej sytuacji nie mówi "nie".

Chcę mieć w związku mężczyznę, a nie... psa.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Avell  

Stały User

Wi(e)dzÄ…cy.



Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Maj 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-02, 22:22   

Wszyscy jakoś dziwnie podchodzicie do tej całej sytuacji. Powołujecie się na partnerstwo, drugie połówki, miłość, szacunek i zaufanie. W tego typu "zabawach" przecież nie o to chodzi. Ci ludzie mają dość specyficznie ukształtowane fantazje erotyczne. Zezwierzęcone uzależnienie od instynktu i pewnego rodzaju adrenaliny, która najwyraźniej bardzo im odpowiada. Porównujecie to do swoich związków i patrzycie przez pryzmat własnych uczuć. Błąd. Jedni lubią uprawiać seks analny, inni lubią, jak widać, OSTR¡ DOMINACJÊ

Nie jestem fanem tego typu zabawy(chyba?), ale chcę wam tylko zwrócić uwagę, że nie można tego brać poważnie. To nie jest związek, to nie jest druga połówka. To świat ludzi specyficznie ukształtowanych, radujących się w takiej sytuacji. Wiem, dziwne. Mnie też to dziwi, zaskakuje, wprawia w zakłopotanie wręcz. Ale co tu dużo mówić, pies ich chędożył, niech się bawią jak chcą.


Gdyby takie zabawy towarzyszyły ludziom tylko w łóżku, nie rozpisywaliby się z nimi na różnych portalach oraz nie dyskutowali o swoich psich odchodach/dominujących partnerkach, które penetrują ich różnego rodzaju, ostro zakończonymi przedmiotami - ok. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. W momencie, kiedy coś takiego zaczyna wypływać poza "monotonię" życia(ciężko takie życie nazwać monotonnym!) rodzi się problem.


A teraz z innej beczki. Która z was chce mnie zeszmacić, moje dominy? <3
_________________
'Nie uznajesz żadnych wartości,
cale twoje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm i orgazm.
We francji mógłbyś zrobić z tego hasło wyborcze i wygrać'
- Woody Allen
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-02, 22:38   

Avell napisa³/a:

Wszyscy jakoś dziwnie podchodzicie do tej całej sytuacji. Powołujecie się na partnerstwo, drugie połówki, miłość, szacunek i zaufanie. W tego typu "zabawach" przecież nie o to chodzi.

Możliwe, jednak ja bym się na coś takiego nie zgodziła i w moim odczuciu wygląda to inaczej niż tutaj przedstawiasz. Ale owszem - dopuszczam do siebie fakt, że są ludzie którzy to lubią.

Avell napisa³/a:

Porównujecie to do swoich związków i patrzycie przez pryzmat własnych uczuć. Błąd.

Nie powiedziałabym. Jest to popatrzenie na temat z własnej perspektywy. Może to trochę ograniczone, ale moja wypowiedź była pierwszą myślą jaka mi przyszła do głowy. Nie zastanawiałam się nad innym rozpatrzeniem tego zjawiska. Można powiedzieć, że skłoniłeś mnie do refleksji.

Avell napisa³/a:

Nie jestem fanem tego typu zabawy(chyba?), ale chcę wam tylko zwrócić uwagę, że nie można tego brać poważnie. To nie jest związek, to nie jest druga połówka. To świat ludzi specyficznie ukształtowanych, radujących się w takiej sytuacji.

Myślę, że nie można odmawiać takim ludziom nazywania swych relacji związkami tylko dlatego że mają inne upodobania. To że lubią się tak zabawić nie znaczy że się nie kochają. W sumie można to rozpatrywać także ze strony ogromnego zaufania, że obie strony są w stanie się na to zgodzić i czerpać z tego przyjemność. Ale nie podoba mi się sytuacja gdzie dziewczyna zmusza do tego swojego chłopaka (lub na odwrót). Wtedy już czuję że coś jest nie tak. Ale jeśli oboje są "za" to czemu nie? To tylko może umocnić związek.

Avell napisa³/a:

Gdyby takie zabawy towarzyszyły ludziom tylko w łóżku, nie rozpisywaliby się z nimi na różnych portalach oraz nie dyskutowali o swoich psich odchodach/dominujących partnerkach, które penetrują ich różnego rodzaju, ostro zakończonymi przedmiotami - ok. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. W momencie, kiedy coś takiego zaczyna wypływać poza "monotonię" życia(ciężko takie życie nazwać monotonnym!) rodzi się problem.

Cóż, ja osobiścnie nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego ludzie robią takie rzeczy i co im do łba strzeliło i co ćpali że takie pomyzły się w ich głowach rodzą. Rozumiem, starożytna grecja - narodziny seksu analnego, ale zoofilia? sado-maso? nie mogę tego pojąć. Zwłaszcza że jakiś czas temu oglądałam film (jakiś amerykański bodajże nawet z N. Cagem) gdzie była mowa o najostrzejszych filmach w których mordowano dziewczyny i nagrywano ich śmierć. To już jest dla mnie niepojęte i napawa mnie przerażeniem.
I jak już sobie to przypomniałam to chyba sam kaganiec na ptaszka nie jest taki zły...

Cytat:

A teraz z innej beczki. Która z was chce mnie zeszmacić, moje dominy?


Hahahahaha :-D Ja podziękuję, nie kręcisz mnie... ale tak bym TQIT'a złapała w kaganiec malućki :3 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-06-03, 02:22   

Avell napisa³/a:

Wszyscy jakoś dziwnie podchodzicie do tej całej sytuacji. Powołujecie się na partnerstwo, drugie połówki, miłość, szacunek i zaufanie. W tego typu "zabawach" przecież nie o to chodzi. Ci ludzie mają dość specyficznie ukształtowane fantazje erotyczne. Zezwierzęcone uzależnienie od instynktu i pewnego rodzaju adrenaliny, która najwyraźniej bardzo im odpowiada. Porównujecie to do swoich związków i patrzycie przez pryzmat własnych uczuć. Błąd. Jedni lubią uprawiać seks analny, inni lubią, jak widać, OSTR¡ DOMINACJÊ



tylko trzeba odróżnić ostrą dominację w łóżku od zniewolenia i to nie jest "nasze" spojrzenie tylko spojrzenie zdrowego człowieka, tym bardziej że w opisanych postach widać wyraźnie zwłaszcza w tym drugim że koleś boi się tego co będzie a lacha jest psychiczna.
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-03, 08:42   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

ale tak bym TQIT'a złapała w kaganiec malućki :3


Taa, od razu :D

Gary napisa³/a:

tylko trzeba odróżnić ostrą dominację w łóżku od zniewolenia i to nie jest "nasze" spojrzenie tylko spojrzenie zdrowego człowieka, tym bardziej że w opisanych postach widać wyraźnie zwłaszcza w tym drugim że koleś boi się tego co będzie a lacha jest psychiczna.


No, Gary, zaskakujesz mnie. 100% racji.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-06-03, 10:59   

Absurd. GÅ‚opota. Paranoja. Groteska. Wszystkie synonimy pasujÄ….
Ludzie chyba nie mają co z pieniędzmi robić i szukają takich hm... udziwnień.
I nie wiem, jak można tak poniżać / dobrowolnie zgadzać się na poniżanie.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-03, 11:02   

TQIT napisa³/a:

Gary napisał/a:
tylko trzeba odróżnić ostrą dominację w łóżku od zniewolenia i to nie jest "nasze" spojrzenie tylko spojrzenie zdrowego człowieka, tym bardziej że w opisanych postach widać wyraźnie zwłaszcza w tym drugim że koleś boi się tego co będzie a lacha jest psychiczna.

No, Gary, zaskakujesz mnie. 100% racji.


Ja też nie powiem, że ostatnio Gary mnie zadziwia. I racja, że jeżeli jest to wynikiem strachu i braku zaufania jest to nienormalne. Ale co byście powiedzieli o ludziach, którzy wspólnie się na to decydują? Już abstrahując od pierwszego postu a biorąc pod uwagę sam tytuł tematu.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-06-03, 11:08   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Ale co byście powiedzieli o ludziach, którzy wspólnie się na to decydują?


Nie wiem, kto jest w stanie dobrowolnie się na to zgodzić.
Ale odpowiadajÄ…c.
Powiedziałabym, że mają coś z głową i daleko Im do normy. Jestem w stanie zrozumieć różne ... fetysze? Ale tego z pewnością nie.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-06-03, 11:17   

Cytat:

Nie wiem, kto jest w stanie dobrowolnie się na to zgodzić.


Ludzie różne mają zboczenia i fetysze;). Ja bym sie na taki układ nie zgodziła nigdy w życiu, bo dla mnie to jest poniżające i nieludzkie, ale skoro ktoś chce się zabawić i mu odpowiada, to czemu nie mogę tego zrobić?;> Byle się na zdrowiu nie odbiło;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com