Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-06-01, 22:52   Pas cnoty i psy

paulina 23:

Cytat:

moje kochanienosi mÄ™ski pas cnoty.sam przyznaÅ‚ mi sie ze sie masturbuje w&nbspomui pracy. Wspolnie podjelismy ta decyzje, pas kosztowal sporo jest troszke inny niz te prezentowane tutaj. roznice polegaja na sposobie zabezpieczenia&nbsponiewaz uzywajac cb 3000 moj kochany potrafif go wyjac. Teraz jest taki ze jest to niemozliwe. Nie mogÅ‚am juz zniesc ze moj mezczyzna musi robic to sam.zasady byly ustalone od poczatku. pas zakladamy na czas nieokreslony, oczywiscie co dwa dni jest sciagany do mycia ale na 1 minute i do naszych spotkan.kochany protestowal ale powiedzialam albo tak albo nic. zgodzil sie .ciezko bylo na poczatku z erekcja i siusianiem ale dal rade. kluczyk mam ja i jest poki co ok. Drogie Panie co o tym sadzicie?



chris_reif:

Cytat:

Od niedawna jestem psem młodziutkiej, 21 letniej Pani. Mimo, że dziewczyna jest bardzo młoda, to bardzo doświadczona w temacie i niebywale władcza. Zapowiedziała już, że niedługo będę miał założony pas cnoty, bo nie wyobraża sobie żebym masturbował się bez jej pozwolenia i musi wiedzieć, że jestem od niej całkowicie zależny seksualnie. Muszę przyznać, że jestem od kilku dni nieco przerażony tą wizją. Z jednej strony bardzo mnie to podnieca a z drugiej mam cały szereg obaw. Po pierwsze wiem, że jej poprzedni pies miał pas zdejmowany bardzo rzadko i "jądra miał nabrzmiałe jak arbuzy" przez to. Jak sama powiedziała "może na palcach jednej ręki policzyć" kiedy miał zdjęty pas i pozwoliła mu na wytrysk. Już zresztą zapowiedziała, że jeśli pozwoli mi na orgazm, to będzie prawdziwe święto dla mnie. Boję się nie tylko o to czy wytrzymam, (bez regularnych orgazmów kompletnie nie potrafie się skoncentrować, nie wiem jak to wpłynie na pracę), ale też o kwestie dyskrecji. Jak patrzę na te pasy to mam wrażenie, że przecież taką kłódkę widać przez bieliznę. Co z uprawianiem sportu? Wydaje mi się, że to musi strasznie obcierać np. podczas biegania. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia prawdziwe to z chęcią posłucham waszych opinii.



Co sÄ…dzicie o pasach cnoty i "psach" ?
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2010

Sk±d: Bochnia

   

Wys³any: 2010-06-01, 22:59   

Moim zdaniem bardzo ale to bardzo głupie rozwiązanie, taki facet powinien porzucić taka kobietę. Kobieta powinna zaufać trochu mężczyźnie czasami.
_________________
I wanna lead my life alone
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-06-01, 23:01   

Wololo. Dominujące kobiety są ok, ale takie hardcorowe zabawy są IMO już dziwne. Co do męskich pasów mam zdanie neutralne, choć nigdy bym czegoś takiego nie dał sobie założyć.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-06-01, 23:16   

Pomijając już fizyczne aspekty noszenia tego wynalazku ciekawi mnie bardziej psychiczne zwyrodnienie uważania siebie za psa jakiejś szmaty, do tego młodszej :-o
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2010-06-01, 23:28   

ojzu napisa³/a:

co dwa dni jest sciagany do mycia

:wstyd: :wstyd: :wstyd:

Okropieństwo!
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-02, 07:16   

Jendrol napisa³/a:

taki facet powinien porzucić taka kobietę.


Nic poza tym. Budzi to we mnie obrzydzenie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-06-02, 08:41   

Co za absurd! :-o
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

NieIstniejÄ…cy  

Wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-02, 10:30   

Jak dla mnie to jest po prostu żałosne.
_________________
Ale ja naprawdÄ™ nie istnieje
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-06-02, 10:35   

A myślałam, że ta pasy cnoty to tylko w odległych czasach były praktykowane.
Dziwie się, że dorośli ludzie chcą być tak poniżani,
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2010-06-02, 11:16   

Nie wyobrażam sobie zmusić kogokolwiek do noszenia czegoś takiego. Abstrahując od tego, że jest to poniżające, godzące w godność człowieka, to jest to też bardzo niehigieniczne.
Nie rozumiem jak ludzie mogą się na takie coś godzić.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-06-02, 11:30   

Gdyby ktoś mi to zaproponowała po 1 wyśmiałbym ją po 2 zjechał po całości po 3 założył jej to na głowę i poszedł do domu.
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-06-02, 13:15   

Troszkę się uśmiałam. To jest troszkę takie niewolnictwo i brak zaufania, bo gdyby dziewczyna ufała chłopakowi takie "wynalazki" nie byłyby potrzebne. Tak naprawdę to myślałam, że to istnieje gdzieś na dalszych kontynentach, nie w Polsce. Czego to ludzie nie wymyślą. :-)
_________________
Kici kici.:)
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-06-02, 13:37   

lola napisa³/a:

Nie wyobrażam sobie zmusić kogokolwiek do noszenia czegoś takiego. Abstrahując od tego, że jest to poniżające, godzące w godność człowieka, to jest to też bardzo niehigieniczne.
Nie rozumiem jak ludzie mogą się na takie coś godzić.


Dokładnie.Nie wiem jak taki związek może mieć w ogóle sens.W końcu liczy się zaufanie,a nie trzymanie pod kłódką.I to dosłownie..
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2010-06-02, 15:41   

Jak pas cnoty, to moze od razu kaganiec na ryj?
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

Avell  

Stały User

Wi(e)dzÄ…cy.



Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Maj 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-02, 16:05   

Wszystko dla ludzi. Jak ich to kręci, to do boju.


Byle z dala ode mnie.
_________________
'Nie uznajesz żadnych wartości,
cale twoje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm i orgazm.
We francji mógłbyś zrobić z tego hasło wyborcze i wygrać'
- Woody Allen
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com