Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2011-06-27, 18:13

Autor

Wiadomo¶æ

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:02   

To Ty dokładnie przeczytaj o co chodziło z tym że powiedziałam że jestem chora... kur**** nie jestem chora obłożnie, mam nietyczynnośc tarczycy - tylko i aż.
Napisałam że mam większe problemy, tym samym mówiąc że nie chcę mi się Wam tłumaczyc.
Nie musicie byc dla mnie mili, ludzie (oprócz niektórych) z wirtualnego świata wiszą mi i powiewają. Mam totalnie wyje*ane na Wasze zdanie, bo skoro znacie mnie lepiej niż ja sama siebie to chyba nie mamy o czym już rozmawiac.

hahahha. KOCHAM TAKICH LUDZI JAK WY, MO¯NA SIÊ PRZYNAJMNIEJ PO¦MIAC.
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:12   

Ja Twoje tlumaczenie sie w taki sposob odbieram jako chec obrony siebie. Nie mozesz nikomu udowodnic, ze jestes inteligentna, czy ze ktos jest glupi tak jak to czesto powtarzasz w tym temacie, wiec zaslaniasz sie innymi problemami czy choroba. Uzywasz tego jako argumentow, a prawda jest taka, ze nie innych argumentow na potwierdzenie tego co mowisz nie ma.
Nie chodzi nawet o to co piszesz dokladnie, tylko w jaki sposob piszesz. Bronisz sie choroba czy problemami i tyle. A to juz jest tak zalosne, ze az smieszne.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:21   

Dziewczyno ! Zrozum to proszę Cię że ja się nie bronię chorobą... Jeśli chcesz wiedziec to problemy mam takie iż Ty na pewno byś ich nie chciała miec. Skończ już o tym pisac bo zasypiam. Wydaje mi się że jak napisałam to w jakimś temacie to raz wystarczy...
Jakbyś była tak spostrzegawcza jak się przedstawiasz to zauważyłabyś że to ktoś inny po praz pierwszy napisał do mnie że ja jestem głupia, a ja z sarkazmem napisałam że to chyba on jest głupi.
¯ałosne i śmieszne to są posty od Ciebie kierowane w moją stronę i skoro tak bardzo chcesz mi urowodnic moją jakże niską inteligencję to proszę Cię, używaj jakiś innych argumentów bo dośc często się powtarzasz - czyżbyś nie miała się już co czego przyczepic ?
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:31   

Argumentami sa Twoje posty. To jak je piszesz, co w nich piszesz. Sama tego nie zauwazysz, bo uwazasz sie za madra i inteligentna, ale chyba nie tylko ja na tym forum zauwazylam, ze taka nie jestes.
Co do choroby... Sama stwarzasz takie wrazenie. Piszesz to wszystko w taki sposob, ze wynika z tego, iz jestes pokrzywdzona przez los, nikt nie rozumie na czym polega Twoja choroba i problemy, nikt nie ma prawa Cie obrazac bo przeciez masz te swoje problemy. Wlasciwie mam wrazenie ze piszac o chorobie i problemach myslisz: "jak oni wszyscy moga mnie obrazac skoro jestem chora i mam problemy? przeciez jesli mam problemy to nie musze uzywac innych argumentow zeby sie bronic"
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:44   

Ch*j mnie tu zaraz strzeli jak będziesz pisała jedno i to samo w kółko. Piszesz ciągle to samo nie udowadniając nic nowego. ;]
Nie czuję się pokrzywdzona, bo nie tylko ja chodzę z tą chorobą, pewnie nie tylko ja mam takie problemy. Nie chcę by mnie dlatego ktoś traktował jakoś - inaczej ?
Nie tłumaczą się tym, więc nie wiem dlaczego co post piszesz mi to - zazdrościsz mi tego czy co ?

Fansy napisa³/a:

nikt nie rozumie na czym polega Twoja choroba i problemy


no bo tak jest...
Nie bronie się tym !!!!!!!!!!! Ja pier*ole, to Ty pierwsza o tym tutaj napisałaś.
Goń się psie.
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-06-27, 17:59   

patkaa napisa³/a:

Goń się psie.

Nie podchodzi to pod paragraf "obraza użytkownika"?

patkaa, czemu nie możesz pokazać trochę pokory? Musisz tak bez sensu walczyć nie wiadomo o co? Po to jest ten temat, żeby każdy wyraził swoją opinię. Sama do tego zachęcałaś. A broniąc się w taki sposób, jak to robisz, ubliżając w dodatku wszystkim wkoło, jedynie utwierdzasz nas w tym, jaki z Ciebie dzieciak.
Powstrzymaj trochę język i zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.
_________________
meow
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 18:10   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Jesteś głupia bo nie posiadasz wiedzy wymaganej [bla, bla, bla.]


a czy to nie podchodzi pod "paragraf obraza użytkownika" ?

Nie, nie będę tańczyc jak ktoś mi zagra. Nie chodzi mi o nic jak o to że ktoś napisał mi że jestem głupia i nieinteligentna, głupia to ja na pewno nie jestem, a nieinteligentny to jest ten kto to piszę...
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-06-27, 18:11   

Ostrzegałam. Dorośnij, a temat zostanie odblokowany, a Ty powrócisz na forum. Mam nadzieję, że ten odpoczynek od forum nauczy Ciebie kulturalnych wypowiedzi i poszanowania dla odmiennych opinii.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com