Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

cze_kolada

User

Wysłany: 2019-09-07, 15:42   Paweł Kukiz poprze ustawę o związkach partnerskich

Myśl co robisz! Paweł Kukiz w rozmowie z ks. Jackiem Międlarem deklaruje, że poprze ustawę o dewiacyjnych związkach partnerskich. Bluźni przy tym, że zrobi to z szacunku dla kolegi prezesa Krzysztofa Bosaka. Pamiętaj! Tylko partia Szczęść Boże nie idzie na kompromisy ze złem.

www.cda.pl/video/38749216a

Kandydatów partii Szczęść Boże znajdziesz na listach Konfederacji. PiS-PO jedno zło!

Lady Virgin  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2019-09-07, 15:58   

cze_kolada, myśl co piszesz

[ Dodano: 2019-09-07, 16:27 ]
swoją drogą, ciekawy wywiad
Or unsingable songs

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2019-09-07, 17:52   

I bardzo dobrze. Związki partnerskie to i tak tylko akceptowalne współcześnie minimum.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

DeVaneio  

Moderator

Wysłany: 2019-09-07, 18:41   

Trzymam kciuki. Może Kukizowi uda mu się pociągnąć za sobą ZSL poniżej progu wyborczego.

O. Spengler

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude

Wysłany: 2019-09-07, 20:37   

Serio jest taka partia Szczęść Boże? xD nic mnie w tym kraju już chyba nie zdziwi...

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

samerpiszesiesummer  

User

Imię: Mateusz

Wysłany: 2019-09-08, 13:42   

Damn napisał/a:

Serio jest taka partia Szczęść Boże? xD nic mnie w tym kraju już chyba nie zdziwi...

Bardzo dobrze, że jest. Polska musi się bronić od zboczenia. LPG C+E powinni zbiorowo wylądować w psychiatrykach, bo to nie są normalne zachowania i nikt nam nie wpoi, że są normalne. Z Bogiem!

Lady Virgin  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2019-09-08, 14:33   

samerpiszesiesummer napisał/a:

Polska musi się bronić od zboczenia. LPG

Też popieram zwiększenie udziału elektrowni wiatrowych na terenie kraju
Or unsingable songs

Wezywer  

User

Jarek I Łokieć

Wysłany: 2019-09-08, 18:12   

Prezydent powiedział, że poparłby ustawę o statusie osoby najbliższej, jeśliby taka się pojawiła. Służyłoby to każdemu, niezależnie od poglądów. :-)

Życie mnie
Mnie!

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2019-09-08, 18:35   

Wezywer napisał/a:

Prezydent powiedział, że poparłby ustawę o statusie osoby najbliższej, jeśliby taka się pojawiła. Służyłoby to każdemu, niezależnie od poglądów.

Zawsze coś, ale właściwie po co tworzyć taki byt? Czy zawierając związek małżeński z facetem np. w Niemczech, mój mąż stanie się automatycznie moją najbliższą osobą w świetle prawa polskiego? Co z obywatelami innych państw? O takich rzeczach się nie myśli, ale potem osoby zainteresowane zmuszone będą, żeby jeść tę żabę i upominać się o swoje prawa aż po Sąd Najwyższy i Trybunał Konstytucyjny. Dlaczego konserwatystom tak bardzo zależy na utrudnianiu życia innym? Wprowadzając małżeństwa jednopłciowe (najbardziej konserwatywny z postulatów) usuwa się też niepotrzebne trudności. Związki partnerskie są jakimś rozwiązaniem, ale to mnożenie bytów i ryzyko kolejnego bubla prawnego.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude

Wysłany: 2019-09-09, 23:39   

Cytat:

LPG C+E powinni zbiorowo wylądować w psychiatrykach,

:facepalm: :mrgreen:

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com