Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

FactoryBoy  

User

Such an awful fuck.



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-09, 18:26   

Jimmy FoX napisa³/a:

Mizantrop ma rację - to stulejka. Możesz iść do lekarza. Ja też kiedyś miałem, ale sam sobie poradziłem.



Dokładnie, ja tak samo.
Jednak radze ci odwiedzić lekarza, bo mogą z zabawy w lekarza wyniknąć niefajne "efekty uboczne".
 

karolek075  

User


ImiÄ™: Karol

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lip 2010

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-11-09, 20:51   

Reaktywuję tamat :-) Mianowicie mam podobnie jak Autor tego tematu :zalamany: Jednak mam tak tylko podczas wzwodu ( strasznie w tedy boli jak próbuje naciągnąć napletek) :-|
Gdzieś czytałem że o podobno normalne i mija po pierwszym stosunku :| Ja jeszcze jestem prawiczkiem :wstyd: więc nie wiem czy to prawda .
Z góry dziękują za wszelkie porady i pomoc :-)
 

jaro15  

User

jaro15


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 28

Do³±czy³: 22 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-22, 20:17   

rozumiem twoje obawy , ale w tym wypadku najlepiej udać się do lekarza , lub specjalisty ;)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-24, 00:03   

karolek075 napisa³/a:

Gdzieś czytałem że o podobno normalne i mija po pierwszym stosunku


A co ma do tego stosunek ?
Przecież wzwód masz również bez stosunku. Czyli czy przed/w czasie stosunku czy bez stosunku napletek powinien zejść z żołędzia oraz trzonu prącia.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-11-24, 08:50   

nie mija to po pierwszym stosunku. Stulejka wlasnie uniemozliwia odbycia bezbolesnego stosunku.

Pomozcie mi, jak mam 'bezbolesnie' powiedziec tatcie ze mam stulejke i wyraznie dac znac ze nie chce o tym gada?
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-24, 17:57   

Capolous napisa³/a:

Pomozcie mi, jak mam 'bezbolesnie' powiedziec tatcie ze mam stulejke i wyraznie dac znac ze nie chce o tym gada?


Normalnie. Chyba łatwiej powiedzieć to ojcu aniżeli matce. Powiedz, że podejrzewasz iż masz stulejkę i udaj się do lekarza lub najpierw udaj się do lekarza, a potem mu to powiedz gdy będziesz miał pewność 100%.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-11-24, 22:24   

hmm jestem niepełnoletni więc z lekarzem bedzie ciężko.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-24, 22:28   

Capolous napisa³/a:

hmm jestem niepełnoletni więc z lekarzem bedzie ciężko.


Hm. Niepełnoletni to znaczy, ile masz lat ?
Do lekarza rodzinnego możesz chyba iść sam, poprosić o skierowanie do urologa. A Ci lekarze nie mają progu wymagania od 18 lat, tak mi się wydaje.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-11-25, 10:05   

Mam 14 lat. Niestety urolog nie ma prawa przyjąć niepełnoletniego pacjęta bez zgody obecności prawnego opiekuna. :(
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

PanPiotr  

Stały User

Piotrek


Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Kielce / Kraków

   

Wys³any: 2010-12-25, 22:16   

to idz z rodzicem
_________________
Zapraszam na mojÄ… stronÄ™ najlepsze filmy online w sieci.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-12-25, 22:33   

Jeżeli nie chcesz iść do lekarza to weź łom i podważ "skórkę", ewentualnie mocz penisa w kozim mleku smarując do tego sokiem z banana.

Reasumując, idź idź!:)
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-12-25, 23:38   

Capolous napisa³/a:

Mam 14 lat. Niestety urolog nie ma prawa przyjąć niepełnoletniego pacjęta bez zgody obecności prawnego opiekuna. :(



Dobra, ale ze skierowaniem w łapie lepiej będzie Ci się gadać z ojcem.
_________________
#truestory
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-26, 11:46   

Cytat:

Pomozcie mi, jak mam 'bezbolesnie' powiedziec tatcie ze mam stulejke i wyraznie dac znac ze nie chce o tym gada?


To tego już nie piszą w mądrych poradnikach? ;p

Normalnie. Powiedz tacie, że musisz z nim po męsku pogadać i idźcie sobie na stronkę i powiedz jaki masz problem. Chyba jako facet nie będzie się ani śmiał ani dogadywał.
 

Sathir

User


Do³±czy³: 19 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-26, 12:56   

Jedynie pytanie jakie mi się nasuwa czy jeżeli dana osoba nic z Tym nie zrobi to będzie miała jakieś problemy w przyszłości ?
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-26, 14:07   

Cytat:

Jedynie pytanie jakie mi się nasuwa czy jeżeli dana osoba nic z Tym nie zrobi to będzie miała jakieś problemy w przyszłości ?



c) A jakie zdrowotne? W zdrowiu również stulejka może nam przeszkodzić, a jej najgorszą konsekwencją może być nawet amputacja penisa. Czym to może być spowodowane? Mianowicie niemożliwością utrzymania higieny pod napletkiem w przypadku stulejki całkowitej, co sprawia że w rowku, pomiędzy trzonem, a żołędziem (główką penisa) tworzy się mastka (czyli zbiór złączonych nieczystości) która jest rakotwórcza. Stulejka również może sprawiać kłopoty przy oddawaniu moczu jeśli jest bardzo zaawansowana.

Brzmi groźnie. Ale nie wiem czy ktoś to pisał w oparciu o jakieś badania. ;D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com