Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

kleksu

User


Doł±czył: 10 Mar 2012

   

Wysłany: 2013-02-19, 19:20   Perfumy dla nastolatka.

Cześć. Jako że chodzę do szkoły, i w piątki i soboty, oraz inne dni wolne od szkoły zarabiam postanowiłem zainwestować w perfumy. Na ten cel przeznaczyłem 70-100zł. Jakie perfumy polecacie, aby kobiety z przyjemnością je wdychały? :D Najlepiej jak zawartość tych perfum będzie od 50ml wzwyż. No muszą utrzymywać intensywność oraz mieć długi czas działania :) Aby cały dzień w szkole się trzymały. Zaznaczam, że się myje. To ma być dodatego do mojej osoby a nie "szybki prysznic" :) Pozdrawiam.
 

sheilven  

Pogromca postĂłw



Wiek: 31

Doł±czyła: 05 Gru 2008

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2013-02-19, 20:16   

nie ma czegoś takiego jak uniwersalny zapach. idź do perfumerii i wybierz coś, co do ciebie pasuje. najwyżej weź jakąś przyjaciółkę/siostrę do pomocy.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

kami1234  

User



Wiek: 29

Doł±czyła: 10 Maj 2012

   

Wysłany: 2013-02-19, 21:55   

Dokładnie, musisz sam iść do perfumerii i przetestować na sobie zapachy, wtedy wybierzesz coś odpowiedniego. Do każdego pasuje inny zapach. Tylko nie wybieraj perfum ostrych i duszących, takie są odpowiednie raczej dla dojrzałych mężczyzn, dla nastolatka pasuje coś bardziej lekkiego, delikatnego. Nie podam Ci nazwy bo się nie znam. Ja osobiście nie cierpię kiedy chłopak tak intensywnie się wyperfumuje, że jak przechodzi koło mnie to zalewa mnie falą perfum... Co za dużo to nie zdrowo. Jeśli zapachy w perfumerii okażą się za drogie to spróbuj poszperać w internecie gdzie jest przeważnie taniej.
 

Damianoo987  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 30

Doł±czył: 01 Maj 2012

Sk±d: Poznan

   

Wysłany: 2013-02-19, 22:19   

Wiekszosc perfumow Bonda,od Tonino Lamborghini i od Armaniego podoba sie dziewczynom ;) Fakt, wiekszosc z Nich jest dosc drogie ale naprawde warto. Genialne zapachy ;)
 

lola  

Pogromca postĂłw

z głową w chmurach



Wiek: 32

Doł±czyła: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgieÂł

   

Wysłany: 2013-02-20, 07:31   

A z playboy? Bardzo podobajÄ… mi siÄ™ niktĂłre zapachy... I nie sÄ… aĹĽ tak drogie.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

annazmokraglowa  

Stały User


ImiÄ™: Ania

Doł±czyła: 31 Gru 2012

   

Wysłany: 2013-02-20, 15:55   

Mnie również pasują zapachy Playboya. Poszukaj w Superpharmie albo na portalach z ogłoszeniami . Można kupić te same perfumy co w Sephorze czy Daouglasie ale odrobinę taniej.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com