Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Klakaya  

Stały User

Wysłany: 2018-09-09, 10:38   Perfumy

Cześć
Czy zna ktoś może perfumy, które pachną jak Cherish z Avonu ? Chodzi mi tylko o Cherish, nie te drugie Cherish the moment :)
Dzięki

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Sonmi

Imię: Natalia

Wysłany: 2018-09-09, 12:12   

Nie znam tych perfum, ale gdybyś opisała czy są dzienne/nocne, co w nich wyczuwasz w bazie, czy są ciężkie czy lekkie, pudrowe, słodkie, z nutami wodnymi? Cokolwiek :p

Klakaya  

Stały User

Wysłany: 2018-09-09, 13:28   

Opis ze strony Avon:
kategoria kwiatowo-owocowo-drzewna nuty zapachowe: kwiaty wiśni, piżmo, kremowe drewno sandałowe Pozwól rozkwitać swojej kobiecości wraz z delikatnym aromatem kwiatów wiśni, szlachetnością piżma i ciepłem kremowych nut drzewnych.
:-)

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Sonmi

Imię: Natalia

Wysłany: 2018-09-09, 14:10   

Niewiele ten opis daje, bo nie ma hierarchii poszczególnych składników, ale na szczęście zapach jest na fragrantice.
Powinno być dość łatwo znaleźć ci coś podobnego, bo w składzie są białe kwiaty, a pachną charakterystycznie i domyślam się, że to one się wybijają najbardziej.
Mimo kategorii jaką opisuje Avon, mogę się domyślać, że to nie leciutki, dziewczęcy zapach i ma w sobie jednak więcej kobiecości. Białe kwiaty potrafią być bardzo ciężkie.
Nie wąchałam zapachu, więc jedynie strzelam.
Możesz spróbować Salvadora Dali, La Belle et L'Ocelot, ale nie znajdziesz tam białych kwiatów, wybije się za to grejpfrut.
Jeśli zależy ci na tych charakterystycznych, białych kwiatach to powąchaj Gucci Bloom, ale one będą już bardziej po takiej kobiecej, niż dziewczęcej stronie.
Najbliżej zapachowo do Cherish będzie pewnie Calvin Klein Contradiction. Zawiera białe kwiaty, owoce i drzewo sandałowe. Jest pomiędzy dziewczęcością i kobiecością, według mnie jednak bardziej w stronę takiej młodzieńczej świeżości.
Na fragnantice ludzie polecają też See by Chloe. Skład faktycznie sugeruje, że mogą być podobne, ale nie znam tego zapachu.

Klakaya  

Stały User

Wysłany: 2018-09-09, 15:15   

Bardzo ci dziękuję :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com