Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Ginger

User


Doł±czył: 14 Wrz 2018

   

Wysłany: 2018-09-14, 23:30   Piersi

Cześć ludziska. Mam do was dość niezręczne pytanie.
Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem na (teoretycznie) neutralnym gruncie. Wszystko ładnie-pięknie, ziomeczek rozmawia ze mną jakby nigdy nic, jednak od niedawna dostrzegam ostrą znianę w jego zchowaniu. Kiedy idziemy razem, obok siebie, często obejmuje mnie w talii lub trzyma rękę na moich ramionach. Przy pożegnaniach silnie obejmuje mnie w pasie, a w tym momencie jego dłoń coraz częściej ucieka w kierunku moich piersi.
Nie wiem jak powinnam reagować? Niby nie mam nic przeciwko (chłopak podoba mi się jak cholera) jednak znamy sie stosunkowo niedługo i tak śmiałe gesty troche mnie peszą.

Przy okazji poleci też szybkie pytanie do młodych kobitek - czy miałyście macie problem z tym, że mężczyźni nazbyt interesują się waszym biustem? Jak sobie z tym radzicie?

Pozdrawiam cieplutko
KoleĹĽanka 75F :D
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2018-09-15, 07:04   

Kurczę, chyba tak to samo było i u mnie; temperamentny Ci się jakiś trafił ;) ale co tu dużo oczekiwać od takich prostych form jak mężczyźni, widzą fajny biust= chcą mietosić ten fajny biust. Tak to działa.

Teraz to juĹĽ w ogĂłle Stary siÄ™ nie hamuje, Ĺ‚apie sobie kiedy mu siÄ™ ĹĽywnie podoba i siÄ™ cieszy, nawet po tylu latach ;)

Pozdrawia adminka 65F :hyhy:
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Ginger

User


Doł±czył: 14 Wrz 2018

   

Wysłany: 2018-09-15, 11:19   

Tylko co, droga adminko 65F, zrobić z faktem, że teoretycznie jesteśmy tylko znajomymi? Mógłby sobie miętosić do woli, gdybym miała pewność, że coś z tego wyjdzie. :hyhy:
A tutaj co mam? Z boku wyglądamy i zachowujemy się jak para, a między sobą unikamy tematu ewentualnego związku. Tak jak ja mam cycki do miętoszenia, tak on nie ma jaj do podejmowania decyzji :mrgreen:

Może powinnam nosić wytworny, babciny golf do momentu, aż panicz się nie zdecyduje? :luka:
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-09-15, 11:45   

Pogadaj z nim i ustalcie co jest między wami i na jakich zasadach opiera się wasza relacja.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com