Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

Agniecha  

User

Niedostepna.



Imię: Agnieszka

Wiek: 28

Doł±czyła: 02 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-02, 20:30   Pierwsza miƂoƛć...

eh... często zadawaƂam sobie pytanie jak to jest jak sie ktoƛ zakocha...coto takiego jest.. WIele histori sƂyszaƂam od rodziny od przyjacióƂ... wydawaƂo sie piękne trwaƂe uczucie...
PrzyszƂam do nowej szkoƂy nowi znajomi to wszystko odmieniƂo mi ĆŒycie... Bylo mnĂłstwo chƂopakĂłw wydawaƂo sie ĆŒe kaĆŒdy chƂopak jest fajny. KaĆŒdy miaƂ jakieƛ dobre cechy. W pewnym momencie napisaƂ do mnie pewien chƂopak przedstawiƂ sie powiedziaƂ zjakiej klasy jest. Na drugi ddzienkumpela pokazaƂa mi jak on wygląda pierwsze wraĆŒenie byƂo obojętne.
Ale gdy wrĂłciƂam do domu poczuƂam ĆŒe coƛ się ze mna dzieje nie mogƂam skupić sie na nauce . Bym tylko lezaƂa i patrzyƂa sie w sufit i czekaƂam na odp. zdaƂam sobie sprawe ze sie zakochaƂam. ZaczeƂam coraz częƛciej pisac z tym chƂopakiem poznawaƂam go coraz bardziej coraz bardziej go kochaaƂam. Z kaĆŒdym dniem... Pewnego razu napisaƂ do mnei jego brat powiedziaƂ mi ze z jego bratem dzieje sie cos dziwnego z burzliwego chƂopaaka staje sie chƂopak ciagle za myslony.Powiedzial mi ze ten chlopakzakochaƂ sie we mnie. za niedƂugi czaspowiedziaƂ mi prosto w oczy ze mnie kocha ja tez mu to powiedziaƂam lecz na drugi dzien nie byƂ tego pewny. dalismy sobie troche czasuu. Bo pewnym czasie tak strasznie moja milosc do niego rosƂa ĆŒe nie wytrzymaƂam chciaƂam podejscd niego i wykrzyczec mu ze go kocham. Ale on powiedzial mi ze przemyslal to sobie wszystko ze chce ze mna byc ze nie moze bezemnie zyc... bylismy ze soba byƂo cudownie gdyby nie to ze on byl z innej miejscowosci i niemoglismy sie spotykac. Jego znajomi i moi nie nawidzą sie. Mielismy siespotykac po szkole lecz on nie przychodziƂ albo ja nie mogƂam...I nie odpisywaƂ mi potem na smsy kilka dni. ja niewiedzialam co robic tak bardzo go kochaƂam a on napisaƂ ze ma mnie doƛc ze niechce ze mna byc ze ja byƂam tylko taką zabawką... I nie jestesmy juz razem... mielismy zostac przyjacioƂmi...ale nie umiem z nim rozmawiac za bardzo go kocham... Co robic?...PomĂłĆŒcie..
 

Wilku  

StaƂy User

Dr.Wilk ;)



Imię: PaweƂ

Doł±czył: 24 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 20:36   

wiec jeszcze go kochasz... ale szczerze mowic chlopak poprostu ot tak sie odkochal ?? mozliwe?? Jesli bylo tak pieknie to z dnia na dzien nie powinien tak zrobic... :kwasny:
 

Agniecha  

User

Niedostepna.



Imię: Agnieszka

Wiek: 28

Doł±czyła: 02 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-02, 20:41   

hmm. On od dawna mnie nie kochaƂ lecz nie chciaƂ mnie"Ranić" I tak uwaĆŒa ĆŒe mnie nie zraniƂ to przeciez taka gra byƂa- bynajmniej on tak twierdziƂ...
 

KƂólik

User


Doł±czył: 02 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-02, 20:45   

hmm.. wychodzi na to ĆŒe to TwĂłj rĂłwieƛnik.. a chƂopacy są troszkę opĂłĆșnieni niestety i tak mają, nic nie poradzisz na to ^^ 3m sie ;]
 

Wilku  

StaƂy User

Dr.Wilk ;)



Imię: PaweƂ

Doł±czył: 24 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 20:47   

Zalezy ktorzy bo nie wszyscy :-> hehe
 

Dociadotka

User

Toiowo



Doł±czył: 03 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 20:53   

A moĆŒe on cię kocha tylko jego towarzystwo zabroniƂo mu być razem z tobą? A skoro ich ma obok a ciebie daleko to myƛlaƂ ĆŒe o tak będzie lepiej...
 

Misiek  

User



Imię: MichaƂ

Wiek: 31

Doł±czył: 02 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-02, 20:55   

MiƂoƛć jest najwaĆŒniejsza, pamiętaj o tym.
Olej znajomych i szczerze z nim porozmawiaj. Nie masz nic do stracenia.
_________________
Zdarza mi się pisać gƂupoty.
 

Agniecha  

User

Niedostepna.



Imię: Agnieszka

Wiek: 28

Doł±czyła: 02 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-02, 20:56   

tylko ĆŒe jego znajomi nie wiedzieli o nich... byƂ strasznie przewraĆŒliwiony powiedziaƂ ze jak dowiedzą sie jego znajomi i moi to znami nie ma szans...i wolaƂam nie ryzykowac itak jak jedna osoba sie dowiedziaƂaa to zrobiƂ mi afere okropną...
 

Wilku  

StaƂy User

Dr.Wilk ;)



Imię: PaweƂ

Doł±czył: 24 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 20:56   

Ktoƛ juz tak pisaƂ na forum ale to powtorze: Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. tylko nie przez smsy, gg tylko w cztery oczy w realu !!
 

Agniecha  

User

Niedostepna.



Imię: Agnieszka

Wiek: 28

Doł±czyła: 02 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-02, 21:03   

rozmawialiƛmy przez tel. przez gg a w realu nie ma czasu... bo koledzy koledzy nawet wolaƂ z kolegami postać sobie niz przyjsc i przytulic mnie bo koledzy sie dowiedza. eh obawiam sie ze to nie ma sensu moze z czasem zapomne o tym co bylo pomiedzy nami.
 

hEcA  

User

hEcA


Imię: klaudia

Wiek: 32

Doł±czyła: 03 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-04, 15:02   

no i ja sie zgodze z yyy ,,wilku'' bo rozmowa jest najlepsza
a po za tyM wiadomo ĆŒe nie bedziesz mogƂa tak po prostu zostac jego przyjacióƂką bo jak moĆŒesz mu np pomagac w sprawach miƂosnych skoro sama go kochasz.......
nie zwracaj uwagi na znajomych ... to nie oni z nim będą chodzic tyYlko ty
pamiętaj ĆŒe to twĂłj wybur
a mi sie wydaje ĆŒe on cie rzuciƂ tylko ze względy na tych nieszczęsnych znajomych ....
eHhhh
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com