Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

zombiepig10  

User

Palladyn


ImiÄ™: Janusz

Wiek: 18

Doł±czył: 07 Kwi 2020

   

Wysłany: 2020-04-28, 20:34   Pierwszy raz (sex)

Dzień dobry. 13 sierpnia kończe 15 lat. Bardzo chciałbym porozmawiać z rodzicami o seksie.Uważam, że jestem gotowy na seks.Nie mam dziewczyny. Chcę kupić paczkę prezerwatyw tak na wszelki wypadek. Z rodzicami boje się rozmawiać o seksie, bo moja mama chcę, żebym był pożądny. Nigdy nie mówiła nic więcej, tak tylko nabąknęła. A i ja bym chciałzrobićz dziewczyną to mając 15 lat. W liceum możę, bo pójdę teraz. Nie wiem, czy mnie na imprezy puszczą. Wracając domyślam się, żę mama mi odradzi robić to teraz i będzie mnie bardziej pilnować. Z tatą może bym porozmawiał, ale nie moge określić jego reakcji, bo pracuje w niemczech i widze go tak nie za często. Kiedy zacząłem się o seksie dowadywać to zobaczył moją historię na laptopie, ja siedziałęm obok i grałem na tablecie. Widział wszystko, ale ani ja ani on nic nie powiedzieliśmuy, ja widziałęm, że on widzi. Poza tym jakiś czas temu chyba nakryłmnie na masturbacji pod prysznicem. Mam tak prysznic, że widzi się odrazu pgo przez lustro. To działo się tak szybko, ale stanął jak słup i się patrzył. Nie wiem ile tak stał. Nie miałęm wytrysku jak coś. Jak go zobaczyłęm to odrazu przerwałęm i zacząłęm się myć. On przyszedł, posprzątał kuwete bez słów i poszedł. Ja nawet na niego nie spojżałem. Nie wiem ile wie. Teraz bym z rodzicami porozmawiał, ale nie wiem jak i czy warto. Potrzebuję rozmowy.
 

Xdxxddd  

User


Wiek: 19

Doł±czył: 04 Lis 2018

   

Wysłany: 2020-04-30, 18:37   

Moim zdaniem 15 lat to stanowczo za wcześnie na stosunek ale każdy robi jak uważa. Jeżeli nawet się zdecydujesz na ten krok to pamiętaj żebyś zrobił go osobą dla ciebie ważną a nie z byle kim.... jeżeli się nie wstydzisz rodziców to porozmawiaj z nim na ten temat
 

Swans

User


Doł±czył: 04 Maj 2020

   

Wysłany: 2020-05-04, 11:59   

TeĹĽ uwaĹĽam, ĹĽe 15 lat to nie jest odpowiedni wiek na stosunek seksualny.
Jeżeli nie chcesz rozmawiać z rodzicami, to może jest ktoś inny w rodzinie, do kogo masz większe zaufanie?
 

wonax90333

User


Doł±czył: 04 Maj 2020

   

Wysłany: 2020-05-04, 12:37   

No to jest jakaś masakra! Jak się zarejestrujesz na portalu treść usunięto to od razu do Ciebie piszą laski :D Wszystkie z okolicy także może jakąś znasz? Sprawdź sam, bez kitu :)

A w tej bajce były smoki?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com