Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

zombiepig10  

User

Palladyn

Imię: Janusz

Wysłany: 2020-04-28, 21:34   Pierwszy raz (sex)

Dzie? dobry. 13 sierpnia ko?cze 15 lat. Bardzo chcia?bym porozmawia? z rodzicami o seksie.Uwa?am, ?e jestem gotowy na seks.Nie mam dziewczyny. Chc? kupi? paczk? prezerwatyw tak na wszelki wypadek. Z rodzicami boje si? rozmawia? o seksie, bo moja mama chc?, ?ebym by? po??dny. Nigdy nie mówi?a nic wi?cej, tak tylko nab?kn??a. A i ja bym chcia?zrobi?z dziewczyn? to maj?c 15 lat. W liceum mo??, bo pójd? teraz. Nie wiem, czy mnie na imprezy puszcz?. Wracaj?c domy?lam si?, ?? mama mi odradzi robi? to teraz i b?dzie mnie bardziej pilnowa?. Z tat? mo?e bym porozmawia?, ale nie moge okre?li? jego reakcji, bo pracuje w niemczech i widze go tak nie za cz?sto. Kiedy zacz??em si? o seksie dowadywa? to zobaczy? moj? histori? na laptopie, ja siedzia??m obok i gra?em na tablecie. Widzia? wszystko, ale ani ja ani on nic nie powiedzieli?muy, ja widzia??m, ?e on widzi. Poza tym jaki? czas temu chyba nakry?mnie na masturbacji pod prysznicem. Mam tak prysznic, ?e widzi si? odrazu pgo przez lustro. To dzia?o si? tak szybko, ale stan?? jak s?up i si? patrzy?. Nie wiem ile tak sta?. Nie mia??m wytrysku jak co?. Jak go zobaczy??m to odrazu przerwa??m i zacz???m si? my?. On przyszed?, posprz?ta? kuwete bez s?ów i poszed?. Ja nawet na niego nie spoj?a?em. Nie wiem ile wie. Teraz bym z rodzicami porozmawia?, ale nie wiem jak i czy warto. Potrzebuj? rozmowy.

Xdxxddd  

User

Wysłany: 2020-04-30, 19:37   

Moim zdaniem 15 lat to stanowczo za wcze?nie na stosunek ale ka?dy robi jak uwa?a. Je?eli nawet si? zdecydujesz na ten krok to pami?taj ?eby? zrobi? go osob? dla ciebie wa?n? a nie z byle kim.... je?eli si? nie wstydzisz rodziców to porozmawiaj z nim na ten temat

Swans

User

Wysłany: 2020-05-04, 12:59   

Te? uwa?am, ?e 15 lat to nie jest odpowiedni wiek na stosunek seksualny.
Je?eli nie chcesz rozmawia? z rodzicami, to mo?e jest kto? inny w rodzinie, do kogo masz wi?ksze zaufanie?

wonax90333

User

Wysłany: 2020-05-04, 13:37   

No to jest jaka? masakra! Jak si? zarejestrujesz na portalu tre?? usuni?to to od razu do Ciebie pisz? laski :D Wszystkie z okolicy tak?e mo?e jak?? znasz? Sprawd? sam, bez kitu :)

A w tej bajce by?y smoki?

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com