Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-28, 13:30   

Cytat:

Nie zaspokoi Cię, będzie kiepski technnicznie, spuści się przy pierwszym dotknięciu, będzie zażenowany i będzie zabierał się do tego jak pies do jeża.


Jeśli przy pierwszym stosunku mój facet spuści się przy pierwszym dotknięciu, to obejmę go ramieniem, uśmiechnę się i powiem, że jest cudowny. Od początku Rzymu nie zbudowano, podczas pierwszego razu (czy nawet kolejnych razów) człowiek dopiero poznaje reakcje swojego ciała - to normalne, że obydwie strony mogą wtedy popełnić jakieś "gafy" - grunt to mieć do tego odpowiedni dystans i odkryć przyjemność w samej obecności partnera.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-12-05, 12:25   

Tinuviel napisa³/a:

Wręcz przeciwnie. To wychodzi komicznie. Mój pierwszy raz, z niedoświadczonym facetem skończył się tak, że przez następne pół roku tego z nim nie powtórzyłam. Bleh, straszne.

Hm. bo do takich spraw podchodzi się stopniowo, widocznie nie poświęcaliście temu wystarczająco dużo czasu. Najpierw jest poznawanie ciała partnera, odkrywanie rzeczy które sprawiają mu przyjemność itp itd. Każdy jest inny, więc nie można patrzeć na schematy, które wypisują w internecie;) Zwalasz całą winę na swojego partnera, a nie bierzesz pod uwagę, że też mogłaś zrobić coś źle. Niedoświadczona kobieta i niedoświadczony facet to według mnie dobre połączenie.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Tinuviel  

Stały User

prowokatorka



ImiÄ™: Emilia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 21 Lis 2010

Sk±d: Wroc³aw/Poznañ

   

Wys³any: 2010-12-05, 13:49   

Cytat:

Niedoświadczona kobieta i niedoświadczony facet to według mnie dobre połączenie.


Lepiej jest,m gdy jedna ze stron jest doświadczona.

Inaczej patrzy się na to, kiedy to Ty masz juz coś za sobą a facet nic- jesteś panią sytuacji, możesz wszystko. To jest dopiero piękne.
_________________
Nie wierzę w nic, nie pragnę niczego na świecie,
Wstręt mam do wszystkich czynów, drwię z wszelkich zapałów:
Posągi moich marzeń strącam z piedestałów
I zdruzgotane rzucam w niepamięci śmiecie...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-05, 13:57   

Tinuviel napisa³/a:

Lepiej jest,m gdy jedna ze stron jest doświadczona.


Ale od czegoś trzeba zacząć; chcąc nie chcąc każdy zaczyna od pozycji "niedoświadczonego".
Jak jesteś "panią sytuacji" i bierzesz się za niedoświadczonego to nie dziwmy się, że nie ma fajerwerków.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-05, 14:22   

Ostia napisa³/a:

Jak jesteś "panią sytuacji" i bierzesz się za niedoświadczonego to nie dziwmy się, że nie ma fajerwerków.



Fajerwerki są ale trochę przed północą :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Tinuviel  

Stały User

prowokatorka



ImiÄ™: Emilia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 21 Lis 2010

Sk±d: Wroc³aw/Poznañ

   

Wys³any: 2010-12-05, 20:19   

Cytat:

Jak jesteś "panią sytuacji" i bierzesz się za niedoświadczonego to nie dziwmy się, że nie ma fajerwerków.


Mówilam =o pierwszym razie. tak, wtedy nie było. z innymi niedoświado czymi- cóż;P

Cytat:

Ale od czegoś trzeba zacząć; chcąc nie chcąc każdy zaczyna od pozycji "niedoświadczonego".


Więc lepiej zacząć z doświaeczonym.
_________________
Nie wierzę w nic, nie pragnę niczego na świecie,
Wstręt mam do wszystkich czynów, drwię z wszelkich zapałów:
Posągi moich marzeń strącam z piedestałów
I zdruzgotane rzucam w niepamięci śmiecie...
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-05, 20:41   

Tinuviel napisa³/a:

Więc lepiej zacząć z doświaeczonym.



To wygląda na to że dziewczyny powinny bzykać się z 50 letnimi Panami.
¦mieszny jest Twój pogląd na tą sprawę, ale każdy patrzy na to inaczej.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-12-05, 20:42   

Tinuviel, przyjemność płynąca ze współżycia z kochaną przez nas osobą,sprowadza się Twoim zdaniem jedynie do fizycznego aktu ?
_________________
Drugs&hugs.
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-06, 16:14   

Tak się zastanawiam... jak uważacie, po jakim czasie od rozpoczęcia związku "wypada" rozpocząć współżycie? Tak siedzę i myślę nad tym, i stwierdzam że to bardzo indywidualna sprawa. Jedni podejmują się po pół roku, drudzy po miesiącu. Ale czy jest coś takiego jak "optymalny czas" na seks?
I kolejne pytanie: jak się do tego przygotować? Czy warto dbać o szczegóły, dokładnie je zaplanować, czy raczej pójść na żywioł?
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-06, 18:06   

Einmana napisa³/a:

po jakim czasie od rozpoczęcia związku "wypada" rozpocząć współżycie?



Zależy od partnerów. Ja bym się do tego tak szybko nie zabierał.

Einmana napisa³/a:

I kolejne pytanie: jak się do tego przygotować? Czy warto dbać o szczegóły, dokładnie je zaplanować, czy raczej pójść na żywioł?



Powiedziałem Swojej dziewczynie że jeśli będzie gotowa niech Mi powie. Nic nie będę przygotowywał, po prostu zrobimy to w ciszy i spokoju. Kupiłbym Sobie tylko prezerwatywy i tyle, zapewnił ciszę i żeby nikt Nam nie przeszkadzał. Nie gdzieś w aucie, tylko na łóżku.
 

Portis  

Stały User

Nikt.



ImiÄ™: Matt

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Gru 2010

Sk±d: Znik±d.

   

Wys³any: 2010-12-06, 22:37   

Dokładnie, wszystko zależy od partnerów. Nie da się nigdy idealnie określić tego, jakie dani partnerzy mają potrzeby, ale to miłe, gdy uda się Wam wstrzelić w idealny moment. Hm, przede wszystkim należałoby się zabezpieczyć, po drugie nabrać odpowiedniego nastroju, odwagi i skupienia na tym, co się robi. Bez pośpiechu, bo mile jest ten pierwszy raz przeżyć dobrze i później mile go wspominać.
_________________
Are You still into it?
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-06, 23:28   

Einmana napisa³/a:

po jakim czasie od rozpoczęcia związku "wypada" rozpocząć współżycie?


Nie ma czegoś takiego jak optymalny czas by rozpocząć współżycie na pewno różnić będzie się to jeżeli ktoś jest dziewicą/prawiczkiem niż związek w którzy partnerzy mają pierwszy raz za sobą. po prostu jeśli będziecie tego chcieli będziecie świadomi wszelkich konsekwencji możecie to zrobić kiedy będziecie tego chcieli

Einmana napisa³/a:

czy jest coÅ› takiego jak "optymalny czas" na seks?


nie ma chyba że chodzi o porę dnia a tu każda pora jest dobra :)

Einmana napisa³/a:

jak się do tego przygotować?


Po pierwsze jak ja zawsze mówię seks nie jest dla dzieci i debili musicie wiedzieć że z seksem nieodłącznie wiąże się ciąża, oczywiście pomyśleć o odpowiedniej antykoncepcji. oczywiście należało by pomyśleć o miejscu jeżeli jesteście romantykami to jakieś świeczki itp. wszystko zależy od osób
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-12-28, 15:02   

Fazikus napisa³/a:

oczywiście należało by pomyśleć o miejscu jeżeli jesteście romantykami to jakieś świeczki itp. wszystko zależy od osób



Co ty gadasz na pierwsze kilka minut (tyle trwa zazwyczaj stosunek poczatkujacych) swiece kolacja itp ? eee nie ma sensu sie tyle przygotowywac wystarcza gumki i piwnica dopiero puzniej mozna sie bawic w romantyczne kolacje i ***** ile wlezie ;)
_________________
Co sie patrzysz ?
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-12-28, 15:29   

Później w romantyczność, a pierwsze do słownika warto zajrzeć.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-29, 00:55   

Zagmadfany napisa³/a:


Co ty gadasz na pierwsze kilka minut (tyle trwa zazwyczaj stosunek poczatkujacych) swiece kolacja itp ? eee nie ma sensu sie tyle przygotowywac wystarcza gumki i piwnica dopiero puzniej mozna sie bawic w romantyczne kolacje i ***** ile wlezie



Hmm, wiesz pierwszy raz ma tę magiczną otoczkę i szczególnie jeśli dziewczyna jest dziewicą oddaje pewien dar z siebie i należało by stworzyć jakąś atmosferę. A moim komentarzem do Twojego postu będzie tylko ta emotikona: :facepalm:
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com