Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:38

Autor

Wiadomo¶æ

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-01-27, 19:16   Pierwszy raz,nie fajny

Popełniłam życiowy błąd, przespałam się z chłopakiem dla zabawy?
W zasadzie nawet tego nie chciałam, mówiłam mu jakoś nie bardzo się tym przeją.
Byłam tak bardzo przerażona że po pewnym czacie już nic nie mówiłam.
Zrobił co chciał...
Minęło może z 3 miesiące,parę razy się z nim spotkałam.
Nie mogę wytrzymać tego napięcia, ciągle płaczę. Powiedziałam temu chłopakowi że już nie chce mieć z nim nic spólnego.
Zerwałam, przyjaciółka mi mówi że to bardzo dobrze...tylko on cały czas mi się niesamowicie podoba. Co mam robić?
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 19:22   

Przeczytaj sobie mój temat ,,Propozycja" . Ja miałam podobny problem, który nie weszedł jednak w czyn.

Tak to błąd przez to możesz stracic szacunek

On osiągną to co chciał, więc jesteś mu niepotrzebna. Nie powinnaś była tego robić.... Powinnaś go nauczyć, że jeżeli ty mówisz nie to nie. A teraz już go straciłaś.Pozbawił cię czystości, więc łatwo nie będzie ale Radzę ci, zapomnij o tym debilu
 

Ostatnio zmieniony przez Pati009 2009-01-27, 19:25, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-27, 19:24   

jr_, domyślam się mniej więcej jakie to jest uczucie..Zupełnie obce doświadczenie kiedy masz wrażenie ,że byłaś i jesteś na to za młoda i nie chcesz tego.Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie , czy zależy Ci na tym chłopaku.Jeśli tak porozmawiaj z nim o swoich uczuciach , odczuciach , szczerze.A jaka była reakcja tego chłopaka na tą całą sytuację ?
_________________
Drugs&hugs.
 

sebekzosw  

User

Taekwondo!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Sty 2009

Sk±d: O¶wiêcim

   

Wys³any: 2009-01-27, 19:33   

hmm, może to wydać się dziwne, że jako facet takie coś mówię, ale przyznam rację Pati009 -

Pati009 napisa³/a:

zapomnij o tym debilu



Prawdę mówiąc płacz nic nie zmieni... Ja wychodzę z założenia, że nie ma sensu, aby dziewczyna płakała przez kolesia!! Tu gdzie mieszkam to koleś miałby prze****** życie taki czyn.

Może to nie jest dobra rada, ale powinnaś poszukać wsparcia u jakiegoś kolesia - poznaj kogoś i jak będziesz tego pewna i będzie okazja to zacznij z nim być...

Na świecie nie ma tylko skur***** - są też wrażliwi, uczuciowi kolesie :)
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 19:35   

sebekzosw napisa³/a:

Prawdę mówiąc płacz nic nie zmieni... Ja wychodzę z założenia, że nie ma sensu, aby dziewczyna płakała przez kolesia!! Tu gdzie mieszkam to koleś miałby prze****** życie taki czyn.



Dokładnie. U mnie też by miał nieźle przrąbane...
:]
Ale ja nie rozumiem...jak mogłaś tak po prostu pozwolić :?:
 

sebekzosw  

User

Taekwondo!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Sty 2009

Sk±d: O¶wiêcim

   

Wys³any: 2009-01-27, 19:45   

Można powiedzieć, że poszłaś na łatwiznę - pozwoliłaś mu bez walki - trzeba być stanowczym. Jeżeli powiedziałaś mu, że nie chcesz, a on dalej nie słuchał mogłaś wyjść... Ale nie mówmy o tym, co mogłaś zrobić... Moim skromnym, męskim zdaniem to jest to gwałt :kwasny:
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 19:47   

sebekzosw napisa³/a:

Moim skromnym, męskim zdaniem to jest to gwałt :kwasny:



Też, niestety, tak sądzę....
 

Mycha  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-27, 20:04   

Pati009 napisa³/a:

Moim skromnym, męskim zdaniem to jest to gwałt :kwasny:



Ja też uważam że to był gwałt tym bardziej, że odbyło sie to bez Twojej zgody ...
_________________
"I nie ważne są podziały, między podziałami wszyscy tak naprawdę jestesmy tacy sami" :)
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-27, 20:07   

jr_, może nie dawałaś mu jasnych sygnałów. Nie chciałaś wyjść na taką cnotkę..

Z facetami trzeba raz, a ostro. Jak dalej nie rozumieją to po twarzy i gotowe. Jeśli zmusił Cie mimo zdecydowanego "Nie chce" to powinnaś zgłosić to na policje.
 

sebekzosw  

User

Taekwondo!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Sty 2009

Sk±d: O¶wiêcim

   

Wys³any: 2009-01-27, 20:10   

Eliara. napisa³/a:

Jak dalej nie rozumiejÄ… to po twarzy i gotowe.



Lepszym efektem będzie w między nogi kolesiowi :-P oczywiście nie namawiam do tego :-P ale w ostateczności można :-) :evil:
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-27, 20:36   

Facet właśnie odczytał to jako taki "niejasny i nic nie mówiący sygnał" (typowe dla niektórych), aże nie broniłaś się to myślał, że mu wolno.
No cóż czasu się nie odwróci, przede wszystkim wiedz, że to nie Ty powinnaś się wstydzić tylko on. Mam nadzieje, że odbyłaś z nim jakąś rozmowę na ten temat.. żeby wyjaśnić parę spraw. Ewentualnie możesz zgłosic problem na policji, jeśli taka kara by Cię satysfakcjonowała.

jr_ napisa³/a:

tylko on cały czas mi się niesamowicie podoba.


No i to jest taki właśnie niepasujący element układanki. Powinnaś czuć do niego jakieś obrzydzenie. Ale jak widać sam wygląd o niczym nie świadczy. Facet musi być bardzo pewny siebie, ale radzę trzymaj się od tego typka jak najdalej i nie utrzymuj żadnych kontaktów. Jeśli znów pozwolisz sobie na jakieś bliskie spotkania sytuacja się powtórzy. Lepiej daj mu jasno do zrozumienia, że nie chcesz go znać i nie łam się. Z nim nie będzie Ci lepiej, a tak prędzej zapomnisz i będziesz mogła normalnie żyć.
SwojÄ… drogÄ… to chole**ne bydlÄ™.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 21:24   

Justencja napisa³/a:

No i to jest taki właśnie niepasujący element układanki. Powinnaś czuć do niego jakieś obrzydzenie.



Właśnie.Nie możesz wychodzić na ,,łatwą sztukę"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com