Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-07-07, 21:07   

AnioÅ‚ek^^ napisa³/a:

Mam wyżła w domu, ale to strasznie głupi pies...


Przepraszam jeśli poczujesz się urażona, ale z reguły to ludzie są idiotami, a nie psy. Tak jak człowiek się zachowuje, tak jego zachowanie przejmuje pies.

slow napisa³/a:

Swego czasu miałam dość regularny kontakt z tą rasą psów i uważam, że największy błąd jaki popełniają ich właściciele to złudna nadzieja, że pomiędzy nimi, a psem wytworzyła się jakaś więź. Nie, ta rasa psów zdecydowanie różni się pod tym względem od innych. One nie czują żadnej więzi z właścicielem, nie zachowują się tak jak, przykładowo, owczarki niemieckie, dla których właściciel staje się całym światem.
Należy także pamiętać, że rzadko kiedy możliwe jest wyszkolenie Huskiego. Są to psy, które lubią być całkowicie niezależne i, które odczuwają chęć silnej dominacji.


Wieź się wytwarza, jeśli właściciel stanie się dominujący w stadzie tym, on i Husky. Oczywiście nie jest to taka sama więź jak wspomniałaś z owczarkiem czy innym psem. Fakt, jest to pies, który sam wie co jest dla niego najlepsze i jest niezależnym psem, zresztą jak Alaskan, Wilczak czy Pirenejski pies górski. Dlatego takie psy nie są polecane osobą, które nigdy nie miały styczności z takim psem czy nie mają większego doświadczenia. Zresztą jak mówi się: Jeśli ktoś zabierze Husky, to albo będzie to jego ostatni taki pies, albo to dopiero początek jego wielkiej miłości do tej rasy :)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Westru  

User



Wiek: 32

Do³±czy³: 07 Lip 2011

Sk±d: Lubawa / I³awa

   

Wys³any: 2011-07-08, 21:37   

Ja mam mieszańca [kundla] o imieniu Rex, naprawdę sołodziak, niedość że prześliczny to na dodatek miły i uprzejmy dla wszystkich. Od listopada 2010 roku wychodzę z nim na spacery [pomimo bardzo dużej działki], w ten sposób go dyscyplinuje oraz nawiązuję z nim więź. Obecnie traktuje go jak własne dziecko albo podopiecznego, karmie, wyprowadzam oraz co najdziwniejsze śpię z nim. Jeżeli mnie nie ma [koncert bądź też impreza, z którego/ której nie wróciłem na noc] nie może on zasnąć. Jest to wielki minus, ale również i plus ponieważ nawiązała się pomiędzy nami więź oraz przyjaźń międzygatunkowa. Wcześniej miałem też owczarka niemieckiego, ale dopiero mój obecny pieś jest "oczkiem w głowie" .
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-07-30, 08:52   



:-)
_________________
Drugs&hugs.
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-07-30, 12:21   

 

Werewolf  

Stały User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Sie 2011

Sk±d: Kutno

   

Wys³any: 2011-08-17, 19:56   

Ja sam nie mam psa, ale bardzo je kocham, dlatego zajmuje sie każdym jakim moge, na przykład... labradorkiem mojej siostry i kundelkiem mojego taty :)


Labradorek:



Kundelek:
_________________
Moje "Przedstaw siÄ™"

Mój fotoalbum na forum :)
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-10-09, 21:25   

 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-10-09, 23:59   

Ja posiadam psa rasy mieszanca haski-owczarek niemiecki.Ze schroniska wziety 2 lata temu bardzo przywiazalem sie do mojej psinki.
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Dembol  

User


Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2011

Sk±d: Sulêcin

   

Wys³any: 2011-10-12, 00:42   ...

Ja jestem właścicielem Labradora Retrievier'a, maści czarnej ;) Bardzo sympatyczny pies, aczkolwiek trochę jego zachowanie wskazuje na to, że bardziej chciałby być człowiekiem niż psem :P Wchodzi do łóżka i musi się nakryć kołdrą, czasami nie chce jeść z podłogi tylko bierze coś w pysk i leci gdzieś na pufę lub kanapę żeby to co je, mieć na wysokości pyska, chyba żeby się nie schylać :P Ale ogólnie nie narzekam, :)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-10-12, 12:36   



Jak już pisałem tu mam dwa psy, owczarki niemieckie. Tutaj jedna z nich - Mona (samica alfa)
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-18, 21:05   

Mam psa rasy chiński grzywacz nagi (podobno najbrzydsze psy świata, spoko:D).Początkowo nie był mój, ale siostra przeprowadziła się i powierzyła mi nad nim opiekę. Zwie się Dragon i oto mój mały (prawie 6-letni) stwór:

:mrgreen:
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-12-12, 15:25   

Lubie psy lecz nie mozemy miec juz psa ponieważ mam 2 miesieczną siostre
;)
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-02-07, 10:43   

Moje dwa owczarki niemieckie, na pierwszym planie Mona, za niÄ… Liza

_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Baszakova  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 07 Mar 2012

Sk±d: 3city

   

Wys³any: 2012-03-07, 19:53   

wegrrrry napisa³/a:

Mam psa rasy chiński grzywacz nagi (podobno najbrzydsze psy świata, spoko:D)


Moim zdaniem to jedne z najpiękniejszych psów :D

Mam suczkę rasy nowofundland, która zwie się Basza. Ma 4 lata. No cóż jak to nowofundland jest oazą spokoju i uwielbia wodę pod każdą postacią. Od czasu do czasu (czyt. w wakacje na obozie) ćwiczymy agility. Od 2 m-cy trenujemy dogtrekking. I przymierzamy się do zawodów (w dogtrekku oczywiście).





 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2012-03-08, 08:57   

Wstaw fotkę tego wielkoluda, jak się domyślam ;)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-03-08, 09:02   



A tego psiaka musiałem niestety uśpić. Przeżyła 16 lat.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com