Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

maja21

Stały User


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 20:56   

Mlodyy napisa³/a:

Ale nie nawidze takich dziewczyn, którzy nie ćwiczą na wf-ach bo boją się o swoje włosy itp.



to jest straszne ;/ ale coraz więcej dziewczyn tak robi :( tapeta wloski wyprostowane itd.
zgadzam się hańba ;//
 

Arashi  

User

Przyszły Admin



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 28

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-09, 22:08   

takie dziewczyny które lubią football są chyba najlepsze bo u mnie prawie nikt nie zna się na piłce tak jak ja :( jedyni to z kuzynem mogę podyskutować :P
_________________
Arashi-przyszły tancerz, dyplomata lub spadkobierca majątku Billa Gatesa

aktualnie:
szczęśliwy posiadacz 1 motoru :P
 

humusek

Stały User



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 01:07   

z jednej strony kobieta interesująca się piłką to skarb, bo nie ma już dylematu wieczór z nią, czy z mecz z kumplami, ale z drugiej strony jak od niej odpocząć, skoro na meczu z kumplami nie można?:)
_________________
filmnotki
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-27, 14:00   

kocham pilke nozna. 9 lat treenowalam. Ludzie ktorzy znaja mnie od dziecka nie dziwia sie. Jednak chlopcy, mezczyzni ktorych poznaje teraz nie wierza mi, az mnie widza na boisku :hyhy:
Jeszcze z krytyka mojego hobby sie nie spotkalam..
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

humusek

Stały User



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 14:26   

Na jakich podstawach opierała się ta krytyka?
_________________
filmnotki
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-27, 14:28   

humusek napisa³/a:

Na jakich podstawach opierała się ta krytyka?

Lena napisa³/a:

Jeszcze z krytyka mojego hobby sie nie spotkalam..

_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

humusek

Stały User



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 14:31   

Heh, chyba się dzisiaj nie do końca wyspałem, wybacz;)
_________________
filmnotki
 

mikur

User

nadczłowiek


ImiÄ™: Kacper

Wiek: 31

Do³±czy³: 05 Gru 2009

Sk±d: Le¶na

   

Wys³any: 2009-12-05, 18:45   

chcąc ingerować w życie postanowiłem się przyłączyć do konwersacji na temat "dziewczyn grających w soccer". Konwersacja? Przepraszam, złe określenie, przychylny jestem nazwać to wypowiedzią.
Piłka nożna jest dla płci "lepszej" jak i kobiet. Fakt,nie posiadają siły fizycznej zbliżonej do naszej, ponieważ wynika to z właściwości fizycznych kobiet. Nie mniej jednak uważam, iż gra jaką jest piłka nożna jest wskazana ... tak dla was dziewczyny. Gram w piłkę od kiedy pamiętam, inaczej, łapię piłkę od kiedy pamiętam i nie raz miałem styczność z grą kobiet. Fakt jedne grają lepiej inne gorzej, ale poziom jest zbliżony do poziomu facetów z tą różnicą że odbywa się to w mniejszej skali. W tym przypadku moja tolerancja wznosi się na wyżyny charakteru, który posiadam i postanawiam stwierdzić, że kobiety grające w football są naprawdę słodkie.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-05, 19:47   

mikur napisa³/a:

kobiety grające w football są naprawdę słodkie.


hahaha ;d

piłkę nożna przypisuję facetom. dziewczyny, które trenują muszą więcej pracy włożyć w doskonalenie się, bynajmniej tak zaobserwowałam.
_________________
ona umrze martwa.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-05, 20:09   

Hm..
Porównajmy wyniki naszej kobiecej reprezentacji do męskiej..
I co chłopcy macie jeszcze wątpliwości kto jest lepszy ;>
_________________
Drugs&hugs.
 

mikur

User

nadczłowiek


ImiÄ™: Kacper

Wiek: 31

Do³±czy³: 05 Gru 2009

Sk±d: Le¶na

   

Wys³any: 2009-12-05, 21:09   

slow napisa³/a:

Hm..
Porównajmy wyniki naszej kobiecej reprezentacji do męskiej..
I co chłopcy macie jeszcze wątpliwości kto jest lepszy ;>



Ale jak możesz porównać mężczyzn grających w lidze męskiej do kobiet grających w lidze kobiecej. Fakt reprezentacja mężczyzn jest grupą ludzi poniżających się, jednakże średnia umiejętności posiadana przez kobiety nie przewyższa męskiej, ale to nic, każda jednostka ma swoje zdanie, wybór którego się trzyma, niektóre z nich neguję, ale twój jest pośrednio uzasadniany więc zyskujesz szacunek tak marnej istoty jak ja. Reasumując piłka jest fajna... bez dwóch zdań panujące tam emocje zmieniają ludzi, więc dlaczego miałbym śmiać się z kobiet kopiących piłkę...

[ Dodano: 2009-12-05, 21:15 ]

Missy napisa³/a:

mikur napisa³/a:

kobiety grające w football są naprawdę słodkie.


hahaha ;d

piłkę nożna przypisuję facetom. dziewczyny, które trenują muszą więcej pracy włożyć w doskonalenie się, bynajmniej tak zaobserwowałam.



Przypisywanie im piłki nożnej jest sprawą naturalną. ¦mie porównać to do rutyny. Grę zapoczątkowali mężczyźni, co za tym idzie, populacja jako zintegrowana całość uznała to za koronną dyscyplinę mężczyzn, jednostka dba o swoje morale przez co nie chce stanowić odłamu, który będzie świadczył o dziwności/oryginalności człowieka. Myślę, że właśnie to jest powodem tego, iż populacja łączy piłkę z facetem. Natomiast wspomniałaś o pracy kobiet wobec tej dyscypliny. Widzę tutaj zależność, praca=wynik natomiast nijak się to ma praca=popularność, inaczej, praca=osiągnięcie (częściowe)---> sława (reguła).
 

dariusz1985  

Stały User


ImiÄ™: ja

Wiek: 39

Do³±czy³: 23 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 17:47   

Bardzo ciekawe zainteresowanie jak na kobietÄ™. Jestem za...
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

PatrykP

User


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Sie 2010

Sk±d: na koñcu ¶wiata :P

   

Wys³any: 2010-08-04, 21:29   

Dla mężczyzn to bardzo duży + że kobieta interesuje się piłką nożną ;)
 

Setciu  

Stały User



Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 08:53   

Jaa sorry faceci ale nie toleruje za bardzo piłki noznej... jestem zapalonym koszykarzem... ale co tam kobieta grajaca w piłkę nożna może sie wykazać róznymi nadzwyczjnymi zdolnościami:)<kondycją...>
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 10:47   

Setciu napisa³/a:

Jaa sorry faceci ale nie toleruje za bardzo piłki noznej... jestem zapalonym koszykarzem... ale co tam kobieta grajaca w piłkę nożna może sie wykazać róznymi nadzwyczjnymi zdolnościami:)<kondycją...>


To po piszesz tego posta, jak Cię piłka nie interesuje?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com