Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jula007  

Wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 12:08   

a mnie interesuje piłka nożna, ale na poziomie :D szkoda mi troche Polski, takie stadiony buduje na euro 2012 tak sie napala na to euro, a grac nie ma kto ;/
nie wierze, ze w Polsce nie ma 11 zawodników, którzy potrafią grac tym bardziej, ze jest to popularny spor w każdej szkole, miejscowości jest po kilka boisk specjalnych do piłki :/

tym bardziej, ze Urugwaj mniejszy powierzchniowo niż Polska znalazł to 11 zawodników i 4 miejsce zajał na mundialu :P

a odnośnie kobiet grajacych w piłkę to sadze, ze nie jest to sport dla nich bo śmieszne wyglądają takie kobietki przepychające się na boisku, nie lubie ogladać, ale grac lubię :]
wszystko jest dla ludzi w zasadzie, kwestia gustu :D
 

MasterOfPuppets  

Wymiatacz

GET FUK!!!



Do³±czy³: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-06, 08:58   

damski football jest na duzym poziomie, ale nie w polsce (damska rep. polski nie znalazla sie na ms kobiet :D), ogladalem wszystkie mecze damskich mistrzostw swiata i bardzo dobrze graly kobitki ;p wygraly niemki, nie wyggladaly za dobrze ale jak grac potrafia, podobnie z usa, maja 2 swietne pilkarki, ktore bardzo dobrze sie prezentuja wizualnie :), w niektorych meczch strzelaly po3-4 gole wiec to o czyms swiadczy, nawet z przyjeciem na klate nie mialy problemow.
btw niemka zostala krolowa strzelczyn :D
_________________
I'll never wait for the pain of death
With a bullet in my gun don't fuck over my shit
Can you hold my crazy as I go?
So fuck hypocrisy and fuck you too !

czy czlowiek z wlasnym zdaniem musi byc zawsze krytykowany i nienawidzony??
 

pospieszny  

Stały User


Wiek: 39

Do³±czy³: 13 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-08-24, 10:15   

Szczerze mówiąc jeśli chodzi o grę to wiem niewiele bo niewiele znam dziewczyn które w piłkę grają, ale bardzo mi się podoba jak znają się na piłce i można z nimi zasiąsc przed tv.
 

Mafieusz  

Wymiatacz

Szlachcic :D



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 19 Lut 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-08-24, 17:00   

Fajnie jak dziewczyna gra w piłke .. Podoba mi się to :hyhy:
_________________
"Musisz tylko wdrapać się na szczyt.
Potem będzie już z górki"
 

GloOmY  

User



ImiÄ™: Mateuuuusz :)

Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-08-25, 21:42   

Mi to raczej wszystko jedno :D chociaż czasem lubie sobie popatrzeć jak dziewczyny się uganiają za piłką :D ale z nimi nie lubie grać :P Bo boje się, że przypadkowo kopnę je albo coś im zrobie :P
 

zero  

User

True Vampire



Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-08-26, 17:46   

a jak tam obstawiacie szanse Lecha w dzisiejszym meczu?
_________________
Shut up
I know
I said so
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 17:48   

Grają przed własną publicznością, zagra już Wichniarek i Bosacki chyba też. Mają szansę, szczególnie po zaliczce z pierwszego meczu ale... muszą strzelić bramkę JAKO PIERWSI. Gra na remis będzie ryzykowna i przy jej zastosowaniu w Polskich realiach, to pewnie nic z tego nie wyjdzie.

Ja trzymam kciuki, bo trochę wstyd dla Polskiej piłki nie mieć żadnego zespołu w europejskich rozgrywkach.
_________________

 

zero  

User

True Vampire



Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-08-26, 17:58   

Szkoda Rudnevs nie może zagrać, w meczu z Cracovią pokazał klasę.
_________________
Shut up
I know
I said so
 

rybka200  

User


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 19:35   

zero napisa³/a:

Szkoda Rudnevs nie może zagrać, w meczu z Cracovią pokazał klasę.




Rudnevs dopiero od fazy grupowiej miejsmy nadziejÄ™ ;)
 

jurasen  

Stały User


Do³±czy³: 28 Sie 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-08-29, 22:11   

Co sÄ…dzicie o losowaniach LM i LE?

Jeśli chodzi o LM, to jestem zły że mój Arsenal znów ma tak łatwą grupę...

Jesli chodzi o Lecha to dobrze że trafił na najmocniejszą grupę ponieważ jeśli sie uczyć to od najlepszych, pozatym to niezła promocja dla polskich piłkarzy
 

Sin.  

User

Matt.



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Sie 2010

Sk±d: Krosno

   

Wys³any: 2010-08-30, 11:13   

jurasen napisa³/a:

Jeśli chodzi o LM, to jestem zły że mój Arsenal znów ma tak łatwą grupę...


Ta,Szachtar Donieck,SC Braga i Partizan Belgrad to słabi przeciwnicy.
Ciekawie zapowiada siÄ™ grupa G, Milan, Real, Ajax i Auxerre ;)
Barca też ma łatwą.
_________________
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-30, 12:52   

jurasen napisa³/a:

Jesli chodzi o Lecha to dobrze że trafił na najmocniejszą grupę ponieważ jeśli sie uczyć to od najlepszych, pozatym to niezła promocja dla polskich piłkarzy


Wreszcie jacyś piłkarze z prawdziwego zdarzenia zagrają na polskich boiskach.
Chociaż Juventus i MC przegrały wczoraj swoje mecze z niżej notowanymi rywalami po 0-1, a RB Salzburg to jest zespół w zasięgu Lecha ( jeśli ten oczywiście nie zagra tak jak wczoraj w Białymstoku) to i tak będzie ciężko Kolejrzowi.Nie da się jednak ukryć, że marketingowo Lech nie mógł trafić lepiej. Może być nieprzyjemnie na meczu z Juve, gdy przyjadą kibice Legii, która ma zgodę ze Starą Damą.
I trzymam kciuki, żeby Lech sfinalizował transfer Jana Schlaudraffa, to w końcu były zawodnik Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec. Teraz ma akurat słabszy okres, ale takiego piłkarza chyba nie było jeszcze naszej lidze ( był co prawda Salenko, król strzelców M¦ '94, tylko on już przyjechał na emeryturę, a Niemiec jest względnie młody)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com