Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Pat00k

User


ImiÄ™: Pat00k

Doł±czył: 14 Lut 2019

   

Wysłany: 2019-02-16, 12:16   Pilnie potrzebuje pomocy!!

Hejka moze najpierw naswietle całą sytuacje. Zabawiałam się z chlopakiem tzn robiłam mu loda on doszedł we mnie potem się calowalismy i on robił mi minetke i placówkę. To wszystko było 14 dni temu, a 6 dni wczesniej skoczył mi sie okres. Od dnia zabaw chlopakiem na drugi dzień bolalo mnie podbrzusze a za 2 dni miałam mdłości które utrzymują sie do dzisiaj. Wczoraj także zauwazylam ze troszeczke szybciej się mecze, dodam także ze niby jem normalnie ale cały czas czuje się pełna. Gdy tylko wstaje to juz odczuwam uczucie nasycenia. Nw czy jest to spowodowane tym ze bardzo dużo czytam na ten temat i sie przejmuje i przez to wmawiam sobie te objawy czy serio mogę być w ciąży ;)
 

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 24

Doł±czył: 05 Sie 2016

Sk±d: Olsztyn

   

Wysłany: 2019-02-16, 18:33   

Patrycja panikujesz ;) po pierwsze proces zapłodnienia to nie takie chopy siupy. Jak sie wydaje. Wierz mi ;) te obajwy se brzydko mówiąc wybacz jak coś se wkrecasz. Tak bardzo sie boisz ciąży co zreztą wiadomo bo masz 16 lat. W Twoim przypadku zajście w ciąże jest równe zeru wiec wyluzuj. Bóle podbrzusza po 2 dniach to nie możliwe. Zapłodnione jajeczko zagdnieżdża sie trochu dłużej. Mdłości ciążowe pojawiają sie ok 2 do 4 tygodni od zapłodnienia. Dla pewności w dniu spodziewanej miesiączki albo po 1 dniowym opóźnieniu. Najlepszy jest PINK TEST I z rana ponieważ wtedy jest najwiecej stężenia hormonu ciążowego. Test sie raczej nie mysli wiec wiesz. Nie wiem jakie masz relacje z rodzicami ale ze swoją mamą o tym że masz chłopaka i planujecie współżycie i ją poproś żeby poszła z Tobą do ginekologa po wypisanie tabletek antykoncepcyjnych. Zresztą ginekolog doradzi. Musisz iść z mamą bądź opiekunem prawnym bo inaczej czy ginekolog nic nie wypisze. Wrazie czego pisz do mnie na Priva. Znam sie bardzo dobrze na tych tematach. Dużo czytałem tych książek na ten tematy :D
_________________
Naiwność mam pod sercem,
bo czasami sam już nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo co z tego, że w kontakcie mi nie pasuje przyjaźń, po co coś zaczynać, skoro jutro chcesz z tym skończyć
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com