Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Pat00k

User

Imię: Pat00k

Wysłany: 2019-02-16, 12:16   Pilnie potrzebuje pomocy!!

Hejka moze najpierw naswietle ca?? sytuacje. Zabawia?am si? z chlopakiem tzn robi?am mu loda on doszed? we mnie potem si? calowalismy i on robi? mi minetke i placówk?. To wszystko by?o 14 dni temu, a 6 dni wczesniej skoczy? mi sie okres. Od dnia zabaw chlopakiem na drugi dzie? bolalo mnie podbrzusze a za 2 dni mia?am md?o?ci które utrzymuj? sie do dzisiaj. Wczoraj tak?e zauwazylam ze troszeczke szybciej si? mecze, dodam tak?e ze niby jem normalnie ale ca?y czas czuje si? pe?na. Gdy tylko wstaje to juz odczuwam uczucie nasycenia. Nw czy jest to spowodowane tym ze bardzo du?o czytam na ten temat i sie przejmuje i przez to wmawiam sobie te objawy czy serio mog? by? w ci??y ;)

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)

Imię: Mateusz

Wysłany: 2019-02-16, 18:33   

Patrycja panikujesz ;) po pierwsze proces zap?odnienia to nie takie chopy siupy. Jak sie wydaje. Wierz mi ;) te obajwy se brzydko mówi?c wybacz jak co? se wkrecasz. Tak bardzo sie boisz ci??y co zrezt? wiadomo bo masz 16 lat. W Twoim przypadku zaj?cie w ci??e jest równe zeru wiec wyluzuj. Bóle podbrzusza po 2 dniach to nie mo?liwe. Zap?odnione jajeczko zagdnie?d?a sie trochu d?u?ej. Md?o?ci ci??owe pojawiaj? sie ok 2 do 4 tygodni od zap?odnienia. Dla pewno?ci w dniu spodziewanej miesi?czki albo po 1 dniowym opó?nieniu. Najlepszy jest PINK TEST I z rana poniewa? wtedy jest najwiecej st??enia hormonu ci??owego. Test sie raczej nie mysli wiec wiesz. Nie wiem jakie masz relacje z rodzicami ale ze swoj? mam? o tym ?e masz ch?opaka i planujecie wspó??ycie i j? popro? ?eby posz?a z Tob? do ginekologa po wypisanie tabletek antykoncepcyjnych. Zreszt? ginekolog doradzi. Musisz i?? z mam? b?d? opiekunem prawnym bo inaczej czy ginekolog nic nie wypisze. Wrazie czego pisz do mnie na Priva. Znam sie bardzo dobrze na tych tematach. Du?o czyta?em tych ksi??ek na ten tematy :D
bo czasami sam ju? nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza ni? s?odkie k?amstwo co z tego, ?e w kontakcie mi nie pasuje przyja??, po co co? zaczyna?, skoro jutro chcesz z tym sko?czy?

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com