Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

QukuĹ‚ka  

Pogromca postĂłw

'taka katarynka'



Wiek: 32

Doł±czyła: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2010-10-13, 23:36   Pisanie postĂłw

Z racji, że nie wiem jaki moderator jest dostępny a w sumie chciałabym w miarę szybko uzyskać odpowiedź piszę:
Na czym polega opcja Hide? Jest to coś na wzór spiolera? tzn. czy jest okienko na które kliknąwszy ukazuje się tekst czy jest to wiadomość tylko dla założyciela tematu czy co innego? Niestety w tym słodkim linku bbcode nic na ten temat nie znalazłam i czuję się przez to skołowana. Byłabym wdzięczna za wyjaśnienie.

Przy okazji też myślę, że fajnie by było dołączyć do regulaminu coś takiego jak FAQ?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doł±czył: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2010-10-13, 23:49   

QukuĹ‚ka napisał/a:

Na czym polega opcja Hide? Jest to coĹ› na wzĂłr spiolera?


Opcja HIDE polega na tym, ĹĽe tekst widzÄ… tylko uĹĽytkownicy ktĂłrzy wypowiedzieli siÄ™ w tym temacie.
Inny osoba, ktĂłra wchodzi widzi napis, ĹĽe tekst jest ukryty.

A co do FAQ, przecieĹĽ jest w menu u gĂłry.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,MoĹĽe nie najwaĹĽniejsze jest chcieć iść z kimĹ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

QukuĹ‚ka  

Pogromca postĂłw

'taka katarynka'



Wiek: 32

Doł±czyła: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2010-10-14, 15:16   

A. nie zauważyłam. To może dodajcie opcję "spoiler"? Byłoby to przydatne przy tematach takich jak filmy czy literatura.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2010-10-14, 20:23   

QukuĹ‚ka napisał/a:

To może dodajcie opcję "spoiler"? Byłoby to przydatne przy tematach takich jak filmy czy literatura.


Jestem za.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com